-
- 4639 x
-
https://torno.lv/xgRwAW1
Nodevība vienmēr sāp. Kā gan to pārdzīvot un vai ir vērts piedot? Kad uzzini par nodevību, pasaule apgriežas kājām gaisā, emocijas plūst pāri malām: aizvainojums, sajaukts ar dusmām, lepnumu un nicinājumu, cīnās ar mīlestību pret mīļoto, un vēlmi atgriezt visu kā iepriekš.
Mēģināsim izprast šo tēmu. Nodevība nerodas no tukšas vietas. Tai vienmēr ir vai nu iemesls vai priekšnoteikumi. Lūk, ko psihologs Dmitrijs Karpachovs par to saka:
“Nodevība - iespēja iegūt to, kas cilvēkam attiecībās pietrūkst, kā arī ātrs veids, kā pārvarēt iekšējo diskomfortu, bet, diemžēl, pagaidu variants. Tādēļ ir nepieciešams saprast, kas tas ir - vai mirkļa aizraušanās, kuru vīrietis / sieviete aizmirsīs pēc kāda laika, vai arī vēlme izveidot jaunu ģimeni, jaunas attiecības “?
Raksta turpinājums
Kā piedot vīra nodevību
Apskatīsim gadījumus, kad jūs varat pievērt acis uz nodevību, nezaudējot pašcieņu. Un tādējādi atjaunot attiecības.
1. “Nodevība – nesaskaņu sekas. Tā var būt situatīva vai pastāvīga. Ja tā ir situatīva un jūs mīlat šo cilvēku, vēlaties uzturēt attiecības, tad jā, šādai nodevībai vajadzētu būt piedodamai. Bet ja nodevība ir pastāvīga, tad kāpēc jums ir vajadzīgas šādas attiecības? Jebkurā gadījumā nodevība ir signāls, ka attiecībās ir kaut kas nepareizs, un par to ir vainīgi abi partneri, “saka Dmitrijs Karpachevs.
2. Ja jūsu partneris nožēlo. Viņam var dot otro iespēju. Ja viņš patiesi nožēlo to, kas noticis, viņš vairs neatkārtos savu kļūdu. Un, ja atkārtos, protams, nevajadzētu dot trešo iespēju.
3. Ja jūs pašķiraties un pēc kāda laika atjaunojat attiecības, bet “pārtraukuma laikā” viens no jums “grēko”, viņam var piedot. Galu galā, tajā laikā cilvēks uzskatīja sevi par brīvu, un tāpēc viņam nebija jāsaglabā uzticība.
4. Padomājiet par to, vai jūs pati neesiet atgrūdusi savu iemīļoto. Varbūt likāt saprast, ka vairs viņu nemīlat. Tad domas mainījās, bet jau vēlu.
Tad ziniet, viņa nodevība nebija nekas nopietns, nebija mēģinājums izveidot jaunas attiecības. Visticamāk, viņš to izdarīja izmisuma dēļ un vēlējās pierādīt, ka var būt kādai interesants, lai palielinātu pašnovērtējumu. Šāds cilvēks vēl nav pilnīgi nobriedis, bet jūs varat viņam piedot.
Piedot vīra, mīļotā, drauga nodevību - tas ir atkarīgs no jums. Gadījumos, kas nav uzskaitīti iepriekš, mēs to neiesakām. Būs jādomā par to, kā piedot vīra nodevību un dzīvot tālāk, un iespējams, ka tas būs grūti, jo nekas nemainīsies.
Uzticība veidojas nevis ķermenī, bet dvēselē un domās. Cilvēks, kuram viņa otrā pusīte ir svarīgāka un dārgāka nekā visas pārējās sievietes pasaulē, tas, kuram ir principi, nenodos.
Ja viņš vilsies savā sievietē, viņš vienkārši ar viņu izšķirsies. Bet, kamēr būs attiecībās, paliks uzticīgs.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts