Kā palikt pozitīvam jebkurā situācijā. 12 noslēpumu!

Advertisement
Advertisement

Šeit ir 12 noslēpumi, kas jums jāzina. Paskatīsimies patiesībai acīs. Dzīve ir grūta. Tā var kļūt netaisnīga, bet dažreiz pārāk sarežģīta, lai mēs spētu ar to tikt galā. Šobrīd mums ir divas iespējas un mēs varam izvēlēties tikai vienu. Vai nu mēs padodamies situācijai, vai arī paceļamies virs tās.


Ja ļausim tai mūs sakaut, mēs palaidīsim garām izdevību uz labāku nākotni. Es zinu, ka palikt pozitīvam ir vieglāk pateikt nekā izdarīt, bet pat niecīga optimisma virkne mums palīdzēs tikt galā ar dzīves pārbaudījumiem.


Kā palikt pozitīvam jebkurā situācijā: Šeit ir 12 noslēpumi, kas palīdz mums palikt pozitīviem pat tad, kad viss neiet tik gludi:

Raksta turpinājums
1. Vienmēr centieties atrast optimistisku skatījumu negatīvā situācijā.

Pozitīvisms sākas ar pozitīvām domām. Šis ir viens no vienkāršākajiem, bet efektīvākajiem veidiem izveidot pozitīvāku pasaules uzskatu.

Kad jūs apņem negatīvisms, sākumā apstrādājiet domas un jūtas, kuras rodas situācijā. Pēc tam uzdodiet sev jautājumu, kāds ir viens no pozitīviem vai labiem momentiem šajā situācijā? Vai jūs varat atrast vismaz vienu iespēju šajā situācijā?

2. Attīstiet pozitīvu vidi.

Negatīvisms izsūc jūsu enerģiju. Bet labā ziņa ir tā, ka būt pozitīvam ir lipīgi, tāpēc esiet piesardzīgs pret tiem, ar kuriem pavadāt laiku. Turklāt jums jāuzmanās no informācijas, ko saņemat no televīzijas, interneta un žurnāliem, jo visam tam būs milzīga ietekme uz jūsu redzesloku.

Lai kultivētu pozitīvu vidi, jūsu dzīvē ir jābūt pozitīvai videi, kas jūs ceļ nevis gremdē. Veltiet laiku, lai padomātu par visnegatīvākajiem informācijas avotiem, kuriem jūs tērējat laiku un to, kā varat samazināt savu mijiedarbību. Koncentrējieties uz laika pavadīšanu ar pozitīviem cilvēkiem savā dzīvē.

3. Paejiet atpakaļ un ejiet lēnām.

Kā palikt pozitīvam jebkurā situācijā Kad jūs domājat, runājat, ēdat un pārvietojaties bezrūpīgi un ātri, tas jums radīs vairāk problēmu. Atcerieties, ka steiga ir laika izšķiešana, turklāt uzkrāsies stress un negatīvās domas sāks pievienoties.

No otras puses, palēnināšanās liks nomierināties arī jūsu prātam un ķermenim. Kad esat atpūties, ir daudz vieglāk skaidri domāt. Nākamreiz, kad jums uzbruks negatīvas domas, speriet soli atpakaļ prom no steigas, lai atrastu optimistisku skatījumu.
4. Nepārspīlējiet nelielu problēmu.

Būt pesimistam ir ļoti viegli. Lai no tā izvairītos, jums jāapstādina savs prāts, tiklīdz jūsu galvā sāk griezties šāda veida domas. Elpojiet un koncentrējieties, lai iegūtu vairāk pamatotu skatu uz situāciju. Paplašiniet savu skatījumu un atpūtieties: iemācieties atbrīvoties no sīkumiem, kuriem nav nozīmes.

5. Pievienojiet pozitīvismu citu dzīvei.

Karmas likums saka, ka tas, ko jūs sūtāt, atgriezīsies pie jums. Kad jūs dodat pozitīvo citiem, tad pretī saņemat pozitīvu. Esiet piesardzīgs tajā, ko jūs dodat un kā izturaties pret cilvēkiem.

Tas, ko jūs viņiem dodat un kā jūs izturaties pret viņiem, ir tas, ko jūs saņemsiet pretī. Centieties labi domāt par citiem, jo tam, kā jūs domājat par viņiem, ir liela ietekme uz to, kā jūs redzat sevi.

Ir tik daudz veidu parādīt pozitīvu attieksmi, piemēram:

• Paved draugu ar savu mašīnu.
• Kādam palīdzēt sameklēt informāciju internetā.
• Ieklausīties cilvēku problēmās.
• Apskauties, kad tas ir nepieciešams.
• Vai arī varat kādu uzmundrināt, kuram bijusi slikta diena.

6. Praktizējiet veselīgu dzīvesveidu.

Veselīgs dzīvesveids sākas ar labu miegu, barojošu pārtiku un fiziskām aktivitātēm. Jūsu dzīvesveids tieši ietekmē jūsu garastāvokli. Vai esat pamanījis, ka esat viegli aizkaitināms, kad jums nav pietiekami daudz miega? Jā, tā ir.

Turklāt jūs varat skaidri domāt, kad nedomājat par savu izsalkumu. Tas var šķist garlaicīgi, bet veselīgs dzīvesveids ir nepieciešams pozitīvam dzīves skatījumam.
7. Iemācieties objektīvi uztvert kritiku.

Bailes no kritikas var kavēt jūs dzīvē darīt to, ko vēlaties. Jā, kritika var ļoti aizskart. Bet, ja jūs uzlūkojat to kā sevis pilnveidošanas veidu, tad iemācieties to izmantot savā labā.

Šeit galvenais ir iemācīties objektīvi rīkoties ar kritiku. Neļaujiet tai liegt darīt to, kas jums patīk.

Pirms reaģējat uz kritiku, nedaudz nomierinieties. Pirms atbildes sniegšanas vismaz pāris reižu dziļi ieelpojiet un padomājiet, ko vēlaties pateikt. Mēģiniet būt atvērts un klausīties. Uzziniet, kā kritika var jums palīdzēt. Atcerieties, ka kritika ne vienmēr attiecas uz jums. Ja kritiku uztverat objektīvi, tā var palīdzēt jums kļūt labākam.

Tomēr, ja jūs patiešām domājat, ka jūs kritizē bez iemesla, mēģiniet būt saprotoši. Varbūt persona, kas jūs kritizē, šobrīd nejūtas ļoti labi.Svarīgākais ir uz kritiku atbildēt atturīgi un laipni. Iemācieties atlaist un neapvainoties par garīgo mieru.

8. Iesāciet savu dienu pozitīvi.

Kad jūs pamodīsieties ar nepareizu garastāvokli, tas noteiks visu jūsu dienu. Vienkārši sakot, kā jūs sāksiet savu rītu, tā pavadiet dienu.

Tāpēc esiet uzmanīgs, kā sākat rītu. Veltiet laiku, lai meditētu un organizētu savu dienu produktīvākam darbam. Ja jūs sākat savu rītu ar stresa domām, negatīvais ātri pieaugs.

9. Praktizējiet vērību visas dienas garumā.

Kā palikt pozitīvam jebkurā situācijā. Kad jūs praktizējat apdomību, piekļūt pozitīvām emocijām kļūst daudz vieglāk.

Vienmēr pievērsiet visu uzmanību tam, kas notiek ap jums tagad. Sajūtas un apvienošanās ar pašreizējo brīdi var ļoti pozitīvi ietekmēt pārējo jūsu dienas daļu.
10. Vienmēr koncentrējieties uz labo.

Ideāla diena neeksistē. Katru dienu mēs saskarsimies ar šķēršļiem, tomēr jūs varat iemācīt savu prātu koncentrēties uz labo, lai cik mazs vai mazsvarīgs tas arī šķistu.

Piemēram, ja esat iestrēdzis sastrēgumā, padomājiet par to, kā, stāvot sastrēgumā, vairāk laika pavadīt, lai klausītos iecienīto radiostaciju. Vai arī, ja veikalā ir beidzies ēdiens, kuru vēlaties gatavot, padomājiet par sajūtām, kādas var rasties, gatavojot kādu citu, jaunu ēdienu. Šeit ir jākoncentrējas uz ieguvumiem nevis uz problēmu.

11. Atrast humoru sliktās situācijās.

Ļaujiet sev atrast humoru sliktās situācijās. Pārdzīvojot grūtus laikus, atgādiniet sev, ka tas nebūs ilgi. Joks par slikto situāciju, kurā atrodaties, jūs uzmundrinās un palīdzēs koncentrēties uz gaišāko pusi.

12. Domājiet par problēmām kā par iespēju.

Mums visiem ir problēmas. Bet tas, kas atšķir pozitīvu cilvēku no pesimista, ir tas, kā pirmais izturas pret grūtībām. Teiksim, ka jums ir slikts priekšnieks, padomājiet par to, kā jūs varētu vadīt cilvēkus, ja atrastos viņa vietā.

Ja jums ir daudz problēmu, atgādiniet sev, ka šī ir iespēja attīstīt efektivitāti. Pārtrauciet aprakstīt savas problēmas kā murgus. Tā vietā uzskatiet to kā interesantu izaicinājumu.

Lūk, pēdējais solis…

Pozitīvas domāšanas spēks ir jēdziens, kas pazīstams cilvēkiem visā pasaulē. Dažiem tas var šķist klišeja. Bet tiem, kas ir pieņēmuši pozitīvu domāšanu, viņi jums pateiks, ka tas darbojas. Patiesi, mēs visi esam spējīgi būt pozitīvi cilvēki. Mums vienkārši jāsāk tam ticēt un praktizēt. Un jo ātrāk mēs to darīsim, jo lielāku labumu mēs iegūsim.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024