Kā noteikt psihopātu, 8 brīdinoši signāli

Advertisement
Advertisement

Kā noteikt psihopātu, 8 brīdinājuma signāli. Kā noteikt jebkuru psihopātu, zinot šīs 8 brīdinājuma zīmes.Kad jūs iztēlojaties psihopātu, parasti attēls, par kuru jūs domājat, ir cilvēks, kam pieder ieroči, ar vājprātīgu skatienu acīs.


Tas nav gluži tāds pats, kādi ir stereotipi, ko redzat filmās un tv raidījumos. Viens no lielākajiem mītiem par psihopātiem ir tas, ka viņi visi ir cietsirdīgi vai noziedznieki.


Patiesībā jūs varat atrasties psihopāta klātbūtnē un pat nezināt par to. Termins “psihopāts” tika izgudrots 1900. gados, kad ārsti pamanīja, ka dažiem psihiski slimiem cilvēkiem, kuri likās neirotipiski, bija tas, ko viņi dēvēja par “garīgo traucējumu”.

Raksta turpinājums
Tolaik psihopātija tika apvienota ar sociopātiju. Kopš tā laika pētnieki ir mainījuši psihopātijas definīciju, lai tā attiektos uz tiem, kuriem nebija ētikas izjūtas pret citiem ģenētiskā līmenī. Psihopātiem trūkst arī sirdsapziņas, kas ļauj viņiem manipulēt ar citiem un neizjust vainas sajūtu.

Lai gan ir grūti atrast psihopātu pēc viņa ārienes, pastāv iespēja noteikt, vai kāds var būt psihopāts. Kā noteikt psihopātu, 8 brīdinājuma signāli:

1) Vainas sajūtas trūkums.

Psihopāts darīs to, kas viņam patīk, nedomājot par to, kā viņa izturēšanās ietekmēs citus, un nejutīs nožēlu.
2) Līdzcietības trūkums.

Psihopāts nevar nolikt sevi svešā vietā vai paskatīties uz lietām no cita cilvēka viedokļa, ja tas nedod viņam labumu. Tomēr viņš spēj imitēt empātiju vai līdzcietību, vērojot citus cilvēkus.
3) Izbauda to, ka citiem liek justies vainīgiem.

Cits veids, kā atklāt psihopātu, ir tas, ka viņiem patīk manipulēt ar cilvēku emocijām, lai liktu viņiem darīt to, ko viņi vēlas.

Viņi apkopo nelielas detaļas par jums, un, tiklīdz viņi saņems jūsu uzticību, viņi izmantos informāciju pret jums.

4) Novērtē tikai sevi.

Līdz brīdim, kad viņi dara to, ko vēlas un saņem to, ko grib, viņi nevar rūpēties par to, lai kaut ko darītu citu labā, tas ir, kam tad citam, ja ne sev.

5) Domā, ka ir vislabākie starp pārējiem.

Psihopāti uzskata, ka viņi ir vislabākie, tāpēc viņi aiziet, nejūtot vainu.
6) Viņi mūždien melo.

Cita pazīme, lai atklātu psihopātu, ir tāda, ka viņi melo par jebko, lai iegūtu to, ko viņi vēlas, bet viņi arī melo, pat ja tas nedod viņiem nekādu labumu.

Tas dod viņiem nepatiesu varas sajūtu.

7) Cenšas visiem patikt.

Psihopāti ir spējīgi satikt gandrīz ar visiem cilvēkiem. Viņi ir draudzīgi un labvēlīgi, kas ļauj viņiem iekarot jūsu uzticību un uzzināt par jums.

8) Nav atbildības par savām darbībām.

Tas ir tas, kā viņi var manipulēt ar cilvēkiem un pakļaut tos savai gribai. Viņi nejūt nekādu atbildību.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 00:20 10.08Anna
Un galā iznāk darva ????????
0 1 00:18 10.08Anna
Man vēl joprojām ļoti garšo ķiršu, plūmju - tās dzintara lasēm līdzīgie sveķi.
Gribēju tikai zināt , ko šie sveķi satur ,un vai kāds zin kam domāts.
Nu labi, tagad zinu.
Pateicos jums.
Man vēl joprojām patīk ????
0 0 13:52 20.07Vara pār uguni
2056623020 12 1944
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024