-
- 5424 x
-
https://torno.lv/x9bqIhT
Kāpēc ne visām sievietēm izdodas kļūt laimīgām attiecībās ar vīrieti? Iemesls slēpjas negatīvā bērnības pieredzē. Mamma pietiekoši nemīlēja, neiemācīja rūpēties par sevi, bet meitenīte to uztvēra kā pašsaprotamu.
Bet, kad izauga, neapzināti sāka sev veidot tādus pašus apstākļus, kādos dzīvoja bērnībā – meklēt vīriešus, kuri apstiprina viņas nepilnvērtību un nepārliecinātību un attiecības, kas rada ciešanas.
Raksta turpinājums
Kā izvēlēties vīrieti
Aprakstīsim 9 galvenās kļūdas, kuras izdara mātes nepieņemtas sievietes, izvēloties vīrieti. Viņas piesaista stiprā dzimuma pārstāvji ar spilgti izteiktām negatīvām rakstura īpašībām, tādām kā narcisms, rupjība, valdonīgums un atgrūž pozitīvas personības.
Kāpēc tā notiek? Un kādu vīrieti vajadzētu izvēlēties? Droši vien to, kurš attīstītu sievietes labākās īpašības.
Taču nemīlētās sievietes baidās tikt pamestas vai atgrūstas. Bailes viņas pārvērš par emocionāli nestabilām būtnēm un veicina nepareizu izvēli.
1. Orientēšanās uz pierasto
Sievietes neapzināti meklē to, par ko jau ir noteikti priekšstati. Tādā veidā viņas atkārto agrīno dzīves pieredzi: ar cilvēkiem, kuri atgādina vecākus.
Ja viņas nemīlēja un neaizsargāja bērnībā, visticamāk, viņas neuztvers pasauli kā drošu vietu, kurā visiem var uzticēties. Pārlieka modrība piesaistīs viņu dzīvei personības, ar kurām tieši jābūt piesardzīgām.
2. Ilūziju gūstā
Viņām šķiet, ka uzstājība – tā ir neatņemama vīrieša īpašība. Sieviete ir jāiekaro. Uzstājības izpausmi viņas saskata izaicinošā uzvedībā, vēlos zvanos, bezgalīgās īsziņās. Bet tos, kuri uzvedās pieklājīgi, neievēro.
3. Nepareiza mīlestības izpratne
Sievietes, kuras mamma nemīlēja, netic, ka var mīlēt vienkārši tāpat vien. Viņas vēlas nopelnīt mīlestību, cīnīties par to, tās dēļ ciest. Tādas sievietes jauc sāpju un naida jūtas, ko izraisa sliktas attiecības, ar kaisli.
4. Pielaidība
Mātes nemīlētās dāmas uzskata par normālu, kad vīrietis neņem vērā viņu vēlmes. Viņas domā, ka uzmanība jāpanāk ar īpašu uzvedību, jo tā bija bērnībā. Un turpina būt pielaidīgām.
Kad mājas saimniekiem rodas paradums izmētāt apavus priekšnamā, viņas pārstāj to ievērot, pārmest par apaviem. Tieši tāpat sievietes pierod neievērot nekārtību attiecībās. Taču tāpēc tā nepazūd.
5. Paradums vainot sevi
Paškritikas nostādne arī dzimst bērnībā. Pateikt “Jā, esmu vainīgs” bērnam ir daudz vienkāršāk nekā aizstāvēt savu viedokli.
Тavs vīrs tev atbild caur zobiem? Vai nepasteigsies tajā vainot sevi un nolemt, ka uzdevi jautājumu nelaikā, pārāk patraucēji, izraisīji aizkaitinātību ar savu klātbūtni.
6. Neuzticēšanās savām jūtām
Ja meitām teica, ka viņas ir pārāk jutīgas un emocionālas, kļūdamas pieaugušas, viņas šaubīsies par to, vai ir normāli pārdzīvot principā. Tādas sievietes uztrauksies sīkumu dēļ un šaubīsies, vai ir adekvātas.
Ja pret personības jūtām izturējās nevērīgi, pieaugot, personība tādā pašā veidā izturēsies pret savām jūtām. Visdrīzāk, tāda sieviete vīrietim atdos tiesības lemt un visu noteikt viņas vietā.
7. Nepārliecinātības iemeslu neizpratne
Sievietes vīrietī meklē to mīlestību, kuru nesaņēma bērnībā. Jūtas ļoti sāpinātas un ievainojamas. Šīs īpašības viņām traucē atpazīt mīlestību.
Baidoties apdedzināties un nepārliecinātības dēļ, viņas var vispār neiet mīlestībai pretī.
8. Labu attiecību modeļa trūkums
Šeit viss jau iepriekš ir skaidrs. Sieviete var pat jau domāt, ka kaut kas ir nepareizi, bet kā ir jābūt – nezin. Un nezinās, kamēr neatradīs priekš sevis labu piemēru reālā dzīvē.
9. Bailes palikt vienai
Katrai mazai meitenītei šķiet, ka viņa viena ir tik nelaimīga. Viņa nesaprot, ka attiecības ar māti neizdodas daudzām. Bet mazulīte turpina ticēt savai ekskluzivitātei, savai vientulībai. Viņai vajadzīgs blakus cilvēks, atbalsts, sapratne. Viņas uzdevums pieaugušo dzīvē – atrast tuvību, kura būs droša.
Kad māte nemīl meitu, tas ir skumji, bet nav katastrofa. Ko gan darīt? Pārstrādāt bērnu dienu bailes, kompleksus, pacensties uzlabot attiecības ar māti, jo tā taču nemēdz būt, ka pret savu bērnu nebija nekādas jūtas, pieņemt sevi pašu. Patstāvīgi to izdarīt ir grūti.
Optimālākais variants – vērsties pie psihoterapeita. Bet, ja nav vēlēšanās iet pie dvēseļu ārsta, viņu vienmēr var aizvietot draudzenes.
Ja raksts bija interesants, padalies ar to ar draugiem soctīklos.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts