Kā izskatīties jaunākai: vingrinājumi stingrai sejas līnijai

Advertisement
Advertisement

Kā izskatīties jaunākai: vingrinājumi izteiktai sejas līnijai. Šajā rakstā jūs uzzināsiet par vienkāršiem un efektīgiem vingrinājumiem, kuri jūsu zodam atgriezīs elastību. Esiet skaistas un jaunas! Vingrojumi, kas aprakstīti šajā rakstā, jums ļaus būtiski nostiprināt zoda muskuļus, kas tam atgriezīs elastību, kā arī uzlabos asinsriti zonā zem zoda. Esiet skaistas!


Kā izskatīties jaunākai: vingrinājumi, kas zodam atgriezīs izteiktu līniju


• Vingrinājumi ar mēli
• Vingrinājumi zoda elastībai

Raksta turpinājums
Kā izskatīties jaunākai: 1. vingrojums

а) Pēc iespējas stiprāk izstiepiet apakšlūpu un izgrieziet to uz ārpusi. Vienkārši iztaisiet grimasi (1. att.). Saglabājiet sasprindzinājumu. Zem zoda sataustiet, kā sasprindzinās zoda muskuļi. Apmēram pēc 6 sekundēm atslābinieties.

b) Тagad pamēģiniet izgāzto lūpu pēc iespējas tālāk pavirzīt deguna virzienā. Sasprindzinājumu saglabāt apmēram 6 sekundes, pēc tam atslābināties.

Kā izskatīties jaunākai: 2. vingrojums

Тāpat kā 9. Vingrojums, bet pakausi nedaudz atgāziet atpakaļ. Pēc tam izpildiet vingrojumu. Pievērsiet uzmanību nostiepšanai zoda zonā un kakla priekšējā zonā! Pēc katras slodzes atgriezieties sākuma stāvoklī un apzināti atslābiniet muskuļus. Ja ir problēmas pakausī, tad šo vingrojumu izlaidiet. Jūs varat 1. un 2. vingrojumu padarīt intensīvāku, ja vienlaicīgi enerģiski piespiedīsiet mēli pie aukslejām. Pēc tam koncentrējieties atslābināšanās procesam un atkal atlieciet galvu taisni.
Kā izskatīties jaunākai: 3. vingrojums

а) Abus rādītājpirkstus novietojiet uz lūpu kaktiņiem un atvelciet tos uz leju (2. att.). Sākumā saskatiet muskuļu novietojumu un kustību, kuri mutes kaktiņus noliec uz leju. b) Kolīdz jums izdosies šis vingrojums, pacentieties to sarežģīt, pēc kārtas velkot uz leju labo un kreiso mutes kaktiņu.
Kā izskatīties jaunākai: 4. vingrojums

Pasmaidiet un to darot mutes kaktiņus vēl vairāk savelciet uz augšu. Lai labāk sajustu muskuļu darbību, novietojiet rādītājpirkstus tur, kur veidojas deguna – mutes rievas (3. att.). Pēc tam atslābinieties un izjūtiet, kā šajā vietā atslābinās smieklu muskuļi. Gadījumā, ja jums ir noslīdējuši mutes kaktiņi, tad šis vingrojums jāpilda bieži.

Kā izskatīties jaunākai: 5. vingrojums

3. un 4. vingrojuma apvienojums: mutes kaktiņus nolaidiet uz leju un turiet sasprindzinātus 6 sekundes. Pēc tam mutes kaktiņus kā smaidot, augstu paceliet un atkal turiet sasprindzinātus. Pēc tam atslābiniet sasprindzinājumu un izjūtiet, kā šī zona ‘izplūst’ un tiek labi apgādāta ar asinīm.
Kā izskatīties jaunākai: 6. vingrojums

Pēc iespējas spēcīgāk piespiediet mēli pie aukslejām. Pielieciet lielo pirkstu pie zoda un, turot mēli piespiestu pie aukslejām, veriet muti vaļā, apakšžokli nolaižot uz leju. Izjūtiet, kā sasprindzinās un atslābst žokļa – zemmēles muskulis (4. att.) Ļoti efektīvs vingrojums pret dubultzodu.

Kā izskatīties jaunākai: 7. vingrojums

а) Plaukstas ar sakrampētiem pirkstiem uzlieciet uz pieres. Pēc tam, cik stipri varat, spiediet zodu uz leju, vienlaikus rokas uz pieres spiež pretējā virzienā. Jūs jūtat sasprindzinājumu žokļa apakšdaļā un daļēji pakauša daļā? Apm. pēc 6 sekundēm atlaidiet.

b) Тāpat kā iepriekšējā vingrojumā, bet vienlaicīgi enerģiski novelciet uz leju apakšlūpu un mutes kaktiņus. Pat, ja tagad jūs izskatāties ļoti dusmīga, šis vingrojums īpaši savelk apakšžokļa un kakla zonu. Pēc tam izpildiet 4. vingrojumu.

Kā izskatīties jaunākai: 8. vingrojums

а) Pēc iespējas tālāk izbāziet mēli un turklāt uz leju. Jūs sajūtat, kā ļoti stipri saspringst žokļa un zem mēles muskulis. Saglabājiet saspringumu vismaz 6 sek., pēc tam atslābinieties un mēli ievelciet atpakaļ mutē.

b) Vairākas reizes mēli izbāziet tālu uz āru visos virzienos, bet pēc tam to atkal ievelciet mutē. Šīs kustības ar mēli jāpilda pilnīgi apzināti un uzsvērti. Pēc tam tikpat ilgi atslābstiet.

Kā izskatīties jaunākai: 9. vingrojums

Saspiediet zobus kopā un atvelciet apakšlūpu uz leju bez mutes kaktiņiem. To darot, savelkas muskulis, kurš apakšlūpu velk uz leju. Kļūst redzami apakšējie zobi. Aizturiet sasprindzinājumu, pēc tam atslābinieties. Šī vingrinājuma efekts pastiprināsies, ja to izpildot, jūs piespiedīsiet mēles galiņu pie aukslejām. Apmēram pēc 6 sek. atslābiniet mutes, zoda, vaigu un kakla zonu.

Kā izskatīties jaunākai: 10. vingrojums

а) Pēc iespējas plašāk atveriet muti un piešķiriet tai cik iespējams, lielākā burta ‘O ‘ formu un pasakiet ‘a’. Izjūtiet sasprindzinājumu kakla un apakšžokļa zonā. Šī vingrojuma laikā īpaši redzami izspiežās kakla zemādas muskulis. Zem vaigu kaula arī savelkas mazais muskulis (ārējais spārnveida muskulis). Pēc sasprindzinājuma atslābināti aizveriet muti un šajā zonā sajūtiet asinsrites uzlabošanos.

b) Тāpat kā a), bet muti atveriet tik plati, lai būtu redzami zobi. Uzlieciet rādītāja un lielos pirkstus uz rievām, kuras izveidosies pie deguna un zoda.

с) Тāpаt kā a), tikai izbāziet mēli tālu uz priekšu. Pavērojiet spogulī, kā to darot, stipri saspringst zoda pamatne. Jūs to varat pārbaudīt ar pirkstu.
Kā izskatīties jaunākai: 11.. vingrojums

Nodziediet gammu

а) Ааааа…, Х… (’iкssss’)… skaļāk īsu А… un X. Izrunājot А.., muti veriet ļoti plaši vaļā vertikāli, bet pie X - horizontāli. Pēc tam atslābinieties.

b) Тagad velciet skaņas: Аааа…, Еееее… (mute atveras ļoti plaši horizontāli), Оооо… (lūpas stipri savilktas). Atkārtojiet vairākas reizes. Katru reizi mutes kustību izpildiet ļoti uzsvērti.

Kā izskatīties jaunākai: 12. vingrojums

Paņemiet nelielu roku dvieli un satiniet stingru žņaugu. Turiet to zem zoda (pie tam sēdiet ar taisnu muguru!). Tagad nolaidiet apakšžokli uz stingri nostieptā dvieļa. Saglabājiet sasprindzinājumu ap 6 sek., tad atlaidiet, atkārtojiet 4 – 6 reizes. Starp vingrojumu etapiem un beigās glaudiet apakšžokli ar dvieli virzienā no augšas uz leju.

Kā izskatīties jaunākai: 13. vingrojums

Тagad stipri sagriezto dvieli uzlieciet uz kakla un aptinot apkārt, stipri satveriet galus. Pēc tam galvu pagrieziet pa labi, dvieli nedaudz paceliet šajā pusē, nolaidiet apakšžokli uz leju un stipri piespiediet pie dvieļa. Apmēram pēc 6 sek. atslābinieties. Atkārtojiet 4 – 6 reizes, tad to pašu atkārtojiet ar kreiso pusi. Atslābstiet. Vingrojuma laikā sēdiet ar taisnu muguru.

Kā izskatīties jaunākai: 14. vingrojums

Mazu bumbiņu ar pumpiņām paripiniet zem zoda turp, atpakaļ. Turklāt bumbiņa brīvi atrodas plaukstā. Pēc tam, stipri turot bumbiņu zem zoda, veriet vaļā muti, cenšoties to saspiest. Paturiet sasprindzinājumu, pēc tam atslābinieties.

Kā izskatīties jaunākai: 15. Vingrojums: vingrojums ar mēli

Ja zemmēles kauls tiek pacelts, vai tad, kad tas ir nofiksēts, apakšžoklis tiek vilkts uz leju, tad apakšžokļa muskuļi nostiprinās. Daudziem cilvēkiem šie vingrinājumi ir nepieciešami, jo īpaši pēc svara zuduma kursiem, kad āda zem zoda kļūst vaļīga.

Ar mēli izpildiet sekojošus vingrojumus:

• izdariet rīšanas kustības (vai norijiet siekalas) un apzināti piespiediet mēles aizmugurējo trešdaļu pie aukslejām,
• novietojiet mēli starp lūpām tā, lai tā būtu nedaudz izbāzta uz āru. Pēc tam iesūciet mēli, neizmainot tās stāvokli,
• glaudiet ar mēli vaigus, augšējo un apakšlūpu no iekšpuses,
• klikšķiniet ar mēli,
• šmakstiniet,
• dziediet lala – lala…,
• aplaiziet lūpas un dariet to pa apli,
• savelciet mēli tūtiņā un piespiediet to pie aukslejām,
• ātri izbāziet mēli un tikpat ātri to noslēpiet,
• izbāziet mēli tālu uz priekšu: virzienā uz kreiso / labo ausi, uz zodu, uz degunu,
• atvelciet mēli pēc iespējas tālāk rīkles virzienā,
• ar mēli iztaustiet visas aukslejas,
• piespiediet mēli pie apakšzobiem,
• savelciet mēli tā, it kā vēlētos no tās iztaisīt caurulīti.

Svarīgi: starp vingrojumiem neaizmirstiet atslābināties!

• savelciet mēli caurulītē, pēc tam to pārvietojiet tālu uz priekšu un atpakaļ.
• Pasakiet ‘llll’, mēli stipri piespiežot pie aukslejām (tik ilgi, cik iespējams).

Vingrinājums zoda elastībai

Šis vingrinājums stiprina sejas un vaigu visu apakšējo kontūru. Tas tiek darīts pēc kosmētikas noņemšanas un sejas nomazgāšanas, iepriekš neizmantojot nekādu barojošu krēmu. Sejas muskuļi ir atbrīvoti, žokļi aizvērti.

1. Neatverot lūpas, spiediet mēles galu apakšējā žokļa iekšpusē zem zobu - smaganu līnijas, dziļi ieelpojot caur degunu, to darot sejas apakšējā kontūrā rodas spriedzes sajūta, vaigi pievelkas.

2. Atslābināt mēli, neatverot lūpas – izelpa caur degunu. Izpildīt ne mazāk par 10 atkārtojumiem. Pēc vingrojuma vēlreiz nomazgāt seju un uz kakla un zoda uzklāt krēmu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019