Kā ir mainījušies 10 + skaistuļi kopš viņu agrīnajiem klipiem, ko mēs esam redzējuši savā jaunībā

Advertisement
Foto: tsp.li
Advertisement

“Pēkšņi - un tu baltā kleitā”, “Meitenes mēdz būt dažādas”, “Es zaudēju savas saknes” - tikai pa vienai rindiņai no šīm dziesmām un iztēlē uzreiz rodas tie puiši, kuri tāss dziedāja. Šķiet, ka ir pagājuši ne vairāk kā 10 gadi kopš tā laika, kad esam nodeldējuši līdz caurumiem šos trekus, bet tā nav. Mēs nolēmām nostalģēt un veidot kolāžas, kurās pa kreisi izvietoti kadri no populāru izpildītāju agrīnajiem klipiem, bet pa labi – foto, kuros tie attēloti 2020. –2021. gadā.

 

Mēs domājam, ka šī izvēle var izraisīt asas vēlmes atkārtoti pārskatīt šos klipus no 90-iem un 2000-iem gadiem.

Raksta turpinājums
Foto: tsp.li
1. Sergejs Amoralovs

Grupas “Otpetije moschenniki” nemainīgais dalībnieks Sergejs Amoralovs vēl no skolas laikiem mīlēja mūziku. 1996. gadā viņš kopā ar citiem mūziķiem kļuva par šīs grupas dalībnieku - grupas, kas ieguva lielus panākumus starp meitenēm, ar entuziasmu, kas dziedāja “Meitenes mēdz būt dažādas” un citas viņu dziesmas. Jaunajā tūkstošgadē viņi iedziedāja kompozīciju “Mīlu”. 2008. gadā puišiem iznāca pēdējais albums. Šodien šīs grupas sastāvā, izņemot Amoralovu, vēl dzied Toms-Haoss jaunākais.
Foto: tsp.li
2. Gariks Bogomazovs

Bijušais augstākminētās grupas dalībnieks Gariks Bogomazovs spēlēja grupā no paša sākuma. Viņš rakstīja tekstus un lasīja repu. Dziedātājs palika atmiņā ar saviem spilgtajiem matiem. Gariks atstāja grupu 2011.gadā un šodien nodarbojas ar dīdžeingu.
Foto: tsp.li
3. Iļja Lagutenko

Grupa “Mūmijs trollis” tika dibināta 1983. gadā, ko izdarīja Iļja Lagutenko. Iļjas nestandarta izskats un viņa neparastās izpildījuma manieres acumirklī piesaistīja publikas uzmanību. Pirmais kolektīva klips iznāca 1986. gadā (“Jaunais aprīļa mēness”). Tomēr plaša popularitāte grupai ir atnākusi pēc videoklipa “Aizteci” 1997. gadā.
Foto: tsp.li
4. Aleksejs Kabanovs

Aleksejs Kabanovs kļuva pazīstams 2002. gadā, kad viņš kopā ar Aleksandru Astašenko, Aleksandru Berdņikovu un Pāvelu Artemjevu grupas “Korņi” sastāvā kļuva par “Zvaigžņu fabrikas” uzvarētāju. Viens no agrīnajiem mūziķa klipiem ir “Es zaudēju savas saknes”, ”“ Tu to uzzināsi ”un, protams, visu Viku iemīļotā dziesma“ Ar dzimšanas dienu, Vika! ”.
Foto: tsp.li
5. Dmitrijs Bikbajevs

Par Dmitriju Bikbajevu plašā auditorija uzzināja 2007. gadā, kad viņš piedalījās projektā “Zvaigžņu fabrika 7”. Kopā ar Vladimiru Sokolovu mākslinieks uzstājās grupas “BiS” sastāvā no 2007. līdz 2010. gadam, bet 2008.gadā jaunieši izpildīja klipu “Tavs vai neviena”. Vēlāk Bikbajevs izveidoja savu grupu “4POST”, kura pārtrauca savu eksistenci. Šodien viņš koncentrējās uz aktiera profesiju.
Foto: tsp.li
6. Dominiks Džokers

Popularitāte Dominikam Džokeram, tolaik vēl Aleksandram Breslavskim, nāca 1996. gada beigās, kad viņš uzstājās grupas “2+2” sastāvā. Puišiem bija tikai 5 klipi, taču daudzi no tiem atceras melodijas, īpaši “Tukšais bulvāris”. Pēc tam sekoja viņa dalība “Zvaigžņu fabrikā 4”, kur viņš kļuva par grupas “Banda” dalībnieku. Šodien mākslinieks turpina savu muzikālo karjeru un nodarbojas ar producēšanu.
Foto: tsp.li
7. Ligalaiz

Andrejs Meņšikovs, kuru absolūtais vairākums pazīst ar radošo pseidonīmu Ligalaizs, sāka savu muzikālo karjeru 1993. gadā. “Es pazīstu cilvēkus” ir viens no pirmajiem Ligalaiza klipiem, ko viņš izlaida 2003. gadā. Tālāk sekoja videodarbi pie kompozīcijām “Nelieši”, “Topošās mātes”. Limuzīns arī šodien nodarbojas ar mūziku, kā arī producēšanu.
Foto: tsp.li
8. Andrejs Gubins

“Ziema, aukstums, vientuļās mājas, jūras, pilsētas, viss it kā no ledus” – šīs un arī citas Andreja Gubina rindiņas nedziedāja tikai slinks. Viņa klips “Liza” (1994) kļuva par pirmo un vienlaikus arī par vienu no veiksmīgākajiem dziedātāja karjerā. Tālāk sekoja ne mazāk veiksmīgs darbs: “Puika-klaidonis”, “Nakts” un citi. Šodien mūziķis ir aizgājis no mūzikas un publikā praktiski neparādās.
Foto: tsp.li
9. Jurijs Usačevs

Jurijs Usačovs kļuva par vienu no grupas “Viesi no nākotnes”dibinātājiem. Kolektīvam nav tik daudz klipu, viens no neaizmirstākajiem ir darbs pie kompozīcijas “Nemīla” (1999). 2009. gadā mūziķis pameta grupu, bet, pēc Evas Poļnas apliecinājuma, viņš joprojām ir producents “Viesiem”.
Foto: tsp.li
10. Šura Bi-2
Ar savu draugu, kurš vēlāk būs pazīstams kā B-2, Aleksandrs Umans (Šura B-2) iepazinās bērnu teātra studijā. Pakāpeniski puiši atkāpās no teātra darbības un cieši nodarbojās ar mūziku, kas arī tagad aizkustina miljoniem cilvēku.
Foto: tsp.li
11. Makss Pokrovskis

Grupas “Nogu svelo” vēsture aizsākas 1987. gadā, kad kolektīva dibinātājs un līderis Makss Pokrovskis iepazināsģitāristu Vitāliju Akševski. Pakāpeniski grupa izauga, bet par vispārēju mīluli tā kļuva pēc dziesmas “Haru Mamburu” iznākšanas, un kas bija pamatā klipam. Grupa pastāv līdz šim.
Foto: tsp.li
12. Jaroslavs Malijs

Grupa “TOKIO” tika izveidota 2002. gadā. Jaroslavs mazais atbildēja galvenokārt par vokālu un mūzikas rakstīšanu. Jaunieši ir paspējuši izlaist 4 albumus, bet 2014.gadā kolektīvs izjuka. 2011. gadā Jaroslavs izveidoja MACHETE projektu, kura ietvaros mūziķis uzstājas arī šodien.
Foto: tsp.li
13. Ābrams Russo

Skaistais Ābrams Russo, kas pazīstams vairumam pēc dueta ar Kristīni Orbakaiti, sāka dziedāt no 16 gadu vecuma. 2001. gadā viņš iekaroja auditoriju klipi kompozīcijām Amor un Tonight. Tālāk sekoja veiksmīgas duetu dziesmas ar Kristīni Orbakaiti.
Foto: tsp.li
Laiks maina visu, dažiem pārmaiņas nāk par labu, citi stāv uz vietas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 00:20 10.08Anna
Un galā iznāk darva ????????
0 1 00:18 10.08Anna
Man vēl joprojām ļoti garšo ķiršu, plūmju - tās dzintara lasēm līdzīgie sveķi.
Gribēju tikai zināt , ko šie sveķi satur ,un vai kāds zin kam domāts.
Nu labi, tagad zinu.
Pateicos jums.
Man vēl joprojām patīk ????
0 0 13:52 20.07Vara pār uguni
2056623020 12 1944
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024