Ja pārvarēsiet šos 20 psiholoģiskos šķēršļus, dzīve pagriezīsies par 180 °

Advertisement
Advertisement

Dzīve pagriezīsies par 180 °, ja jums izdosies pārvarēt šīs psiholoģiskās barjeras. Viens no svarīgākajiem sasniegumiem cilvēkam - iet cauri dzīvei viegli, baudīt klusumu un mieru. Tas ir svarīgi, jo psiholoģiskais stāvoklis ietekmē reakciju un rīcību. Bezjēdzīgas idejas vai lietas apkārt cilvēkam velk to uz leju, izraisa garīgu barjeru rašanos, kas savukārt rada negatīvu enerģiju.


Patiesība ir tāda, ka cilvēki bieži vien paši sev uzstāda smagus psiholoģiskus šķēršļus. Un, lai iegūtu brīvību, mainītu dzīvi uz labo pusi, jums ir jāpārvar tās, jāatsakās no smagnējām domām.


Bet lai to izdarītu, jums jāsaņem drosme nebaidīties no pārmaiņām. Katram cilvēkam ir spārni, bet ne katram ir pietiekami daudz spēka tos iztaisnot un lidot. Daudzi atrodas tikai viena soļa attālumā no tā, uz ko tiešām ir jākoncentrējas. Bet, lai veiktu šo soli, ir nepieciešams apstāties un saprast, kas tieši neļauj jums kļūt laimīgam. Galvenais trauksmes un depresijas cēlonis ir domas par milzīgu daudzumu nevajadzīgām, nelietderīgām lietām.


Paša domu analīze ir tikai pirmais solis. Tas ir jādara sistemātiski visu dienu. Šeit ir 20 lietas, kas būtu jāaizmirst.

Raksta turpinājums
Foto: org.au
1. Pieķerties lietām, it īpaši īslaicīgām. nedrīkst lepoties ar ieguvumiem, kas laika gaitā zudīs, labāk ir pateikties ”augstākiem spēkiem”, kas deva šos brīžus. Nevajag pieķerties lietām.

2. Pārtraukt justies vainīgam. No šādas domas pirmām kārtām jāizvairās, tās izraisa negatīvu.

3. Paškritika - pastāvīga darbību analīze izraisa emocionālu vardarbību. pastāvīga sevis linčošana novedīs pie nepieciešamības žēlot sevi un garīgas agonijas.

4. Atteikties no aizspriedumiem - aizspriedumi ir nopietna psiholoģiska barjera. Tas ir galvenais nopietnu attiecību drauds.

5. Jāatsakās no negatīvas domāšanas.

Tas bloķē pozitīvās domas, rada negatīvus viedokļus par visiem notikumiem, parādībām, kļūst par visu problēmu avotu.

6. Ir jāmācās izvairīties no impulsīvas domāšanas un jāsāk koncentrēties uz ilgtermiņa ieguvumu un attiecību efektivitāti. Tas attiecas ne tikai uz personisko, bet arī uz uzņēmējdarbības jomu.

7. Atteikties no vēlmes uzmundrināt citus. Šī attieksme nogalina iniciatīvu, kustību uz priekšu, veidojot mazvērtības kompleksu, liek justies nenozīmīgam.
Foto: miuc.org
8. Neturēt sevī aizvainojumus.

Tas ir postošs paradums, kas nelabvēlīgi ietekmē finansiālo labklājību un veselību. Zinātnieki ir pierādījuši tiešu saikni starp psiholoģiskām problēmām un daudzu slimību rašanos.

9. Atteikties no ierobežojošiem uzskatiem. Ar to palīdzību cilvēks rada barjeras sev, uzliek aizliegumus. Lai atbrīvotos no tā, katra situācija ir jāapskata no dažādām pusēm, lai atrastu ne tikai negatīvus, bet arī pozitīvus mirkļus.

10. Pārtrauciet darījumu atlikšanu uz rītdienu vai vēlāk. Nav vajadzīgs atlikt problēmu un uzdevumu risinājumu. Tas liek šaubīties par savām spējām un ir lieka laika tērēšana.

11. Atteikties no uztraucošām domām.

Tās nāk no apziņas dziļumiem un atraisa bailes, kas ir dziļi iekšā. Lai tās neitralizētu, jums vajadzētu pievērsties kaut kam labam, domāt pozitīvi.

12. Nepadodies emociju iedarbībai.

Bieži jūtas bloķē cilvēka prātu, veido vakuumu. Racionāls risinājums būs pārvarēt šīs problēmas, ātri atjaunot prāta kontroli pār jūtām.

13. Atbrīvojieties no negatīvām atmiņām. Šī negatīvā pieredze ir jāpaslēpj dziļi, pretējā gadījumā tā paralizēs, radot nopietnu kaitējumu.

14. Atbrīvoties no nevajadzīgām lietām. Jums ir jāapgūst māksla atmest nevajadzīgas lietas, tostarp arī cilvēkus. Ļaujiet bezjēdzīgajām lietām aiziet. Frāze ”bezjēdzīgi” izskaidro visu.
15. Atsakieties no sliktas kompānijas.

Sakāmvārds vēsta: ”Pasaki man, kas ir tavs draugs, un es pateikšu, kas tu esi.” Tāpat kā sapuvis auglis grozā var sabojāt visus augļus, tāpat slikta kompānija negatīvi ietekmē cilvēkus. Šī nav īsta draudzība, bet tikai ilūzija. Cilvēkam vajadzētu novērtēt dažādas attiecības un saprātīgi izvēlēties draugus. Mums ir vajadzētu atteikties no cilvēkiem, kuriem ir negatīva ietekme, un nežēlīgi izstumt viņus no savas dzīves.

16. Atlaidiet pagātni, iemācieties aizmirst slikto pieredzi, paturiet noderīgas mācības no pagātnes kļūdām un nelaimēm.

17. Atmest lomu vai tēlu. Identificējot sevi ar vienu vai otru uzvedības modeli, cilvēks ierobežo sevi un zaudē savu identitāti. Tā rezultātā tiek radīts nedabisks raksturs. Labāk ir izkļūt no šī ceļa, cik ātri vien iespējams.

18. Neņemiet lietas pie sirds. Tas negatīvi ietekmē domāšanu un labklājību, iznīcina visas iniciatīvas un labos sākumus.

19. Nepakļaut dzīvi laika gaitai.

Katras sekundes skaitīšana uzkrāj stresu, padara cilvēkus par vergiem, laika ķīlniekiem. Tā noēd patieso brīvību. Vajag cienīt laiku, bet neskaitiet sekundes.

20. Jāatsakās no bezjēdzīgiem paradumiem, tie novērš uzmanību, samazina produktivitāti, traucē īstenot plānu, tāpēc būtu aizmirst uz visiem laikiem, apglabājot bez nožēlas.

Šie ir daži no svarīgākajiem faktoriem, garīgajām barjerām, kas nopietni ietekmē cilvēka dzīvi. No tiem vajadzētu atteikties, lai varētu pārlādēties. Šo procesu var saukt par garīgo disciplīnu. Pasaule atbalsta tos, kuri prot atbrīvoties no mākslīgajiem šķēršļiem ātrāk nekā citi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:11 19.11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024