Interesanti fakti par kutināšanu

Advertisement
Advertisement

Viena no patīkamākajām skaņām priekš mūsu ausīm ir smiekli, bet paši stiprākie smiekli parasti ir no kutināšanas. Vecāki kutina bērnus, lai dzirdētu bērnu skaļos smieklus, bet iemīlējušos pāru kutināšana atgādina flirtu vai arī maiguma izpausmi. Kādas vietas cilvēkiem kut visvairāk un vai var nokutināt līdz nāvei Lūk atbildes uz šiem jautājumiem.

 

Avots

Raksta turpinājums
Kutināšana palīdz mums satuvināties
Kutināšana spēj ne tikai izsaukt smieklus, bet palīdz mums arī uzlabot attiecības. Jau 19. gadsimtā Čārlzs Darvins pamanīja, ka kutināšana strādā kā sociālās satuvināšanas mehānisms. Kutināšana ir kā pirmā komunicēšanas forma starp māti un bērnu. Tas arī satuvina attiecības starp draugiem.
Mēs nevaram paši sevi pakutināt
Ja cita cilvēka pieskārieni var novest līdz kutināšanai, tad kāpēc mēs paši sevi nespējam pakutināt? Zinātnieki uzskata, ka mūsu smadzenes spēj atšķirt negaidītus pieskārienus no gaidītiem pieskārieniem. Kad mēs cenšamies sevi pakutināt, smadzenes uztver to un ir sagatavotas kutināšanai. Iespējams, dažāda reakcija uz gaidīto un negaidīto parādās cilvēkam, lai labāk aizsargātos no ienaidniekiem.
Vietas, kuras kut visvairāk
Pēdas un paduses tiek uzskatītas par divām kutelīgākajām vietām uz mūsu ķermeņa. Turklāt arī, kakls, krūtis un ģenitāliju robeža skaitās kutelīgākās vietas.
Kutināšana skaitās kā mūsu ķermeņa paziņojums
Tāpat kā nieze, arī kutināšana var mūs aizsargāt, kad kāds kukainis rāpo pa mūsu ķermeni izraisot mazu kutināšanu, mēs to jūtam un reaģējam. Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka kutināšana, noved mūs pie panikas.
Kutināšana var pārvērsties par mokām
Vēsturē ir bijuši gadījumi, kad kutināšana tika izmantota kā sods. Ir pat liecinieki šim sodam, kuri saka, ka nacisti izmantoja kutināšanu kā spīdzināšanu. Senajos laikos arī kutināšanu izmantoja kā spīdzināšanu. Tie sasēja pārkāpējus, ielika viņu pēdas sāļā ūdenī un lika kazām laizīt pēdas. Ar laiku kutināšana vairāk nebija izturama. Kas attiecās uz nāvi kutināšanas dēļ, ir liecinieki tam, ka cilvēks var nomirt no kutināšanas.
Jo vecāks tu kļūsti, jo mazāk tev kut.
Vai kutināšana ir bērnu spēle? Daļa taisnības tajā ir, jo cilvēki ir jaunāki par 40, jo 10 reizes vairāk kut, tie kam ir vairāk kā 40, tiem kut mazāk. Un tas ir tāpēc, ka ar vecumu samazinās taktiskā jūtamība.
Kutināšanu var apstādināt
Kā to izdarīt? Uzlieciet savu roku uz cilvēka, kurš jūs kutina rokas. ŠO viltību izmanto ārsti. Kad ārsts vēlas apskatīt pacienta vēderu, viņš var palūgt uzlikt pacienta roku uz viņa rokas. Tādā veidā, jūsu smadzenes liek jums domāt, ka jūs kutiniet paši sevi.
Kutināšana var palīdzēt notievēt
Ja kutināšana spēj izsaukt spēcīgus smieklus, tad tas noved pie kaloriju sadedzināšanas. Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka 10-15 minūtes smieklu, papildus sadedzina 10-40 kalorijas dienā, kas ir pāris kg zaudēšana gada laikā.
Kutināšana spēj novest pie seksuālās apmierinātības
Priekš dažiem cilvēkiem kutināšana praktiski katrai ķermeņa daļai dod apmierinātību, bet ir arī tās daļās, kas uzbudinās.
Kāpēc mēs smejamies kad mūs kutina?
Tas ir galvenais jautājums, kuru nevar atminēt, kas attiecās uz kutināšanu. Smiekli parasti asociējas ar humoru. Bet kutināšanas laikā mēs nespējam valdīt smieklus. Dažreiz kutināšana var būt nepatīkama un slimīga.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024