Grafiks tiem, kas notievē: ēd, ko gribi un dzer ūdeni pa stundām. Rezultāts – mīnus 15% tauku!

Advertisement
Advertisement

Grafiks tiem, kas notievē: ēd, ko gribi un dzer ūdeni pa stundām. Rezultāts – mīnus 15% tauku! Sliktu pašsajūtu un galvassāpes mēs izskaidrojam ar nogurumu un problēmām darbā, uzdzeram ar tabletēm, uzēdam ar gardumiem, kad vajag vienkārši izdzert glāzi parasta ūdens. Jā, daudzus tas pārsteidz, bet patiesībā vairumā gadījumu iemesls ir ļoti banāls – ūdens trūkums, uz ko organisms reaģē ļoti ātri.


Katrs otrais izdzer tikai trešo daļu no dienas normas, kas izraisa ķīmisku procesu traucējumus organismā. Un, ja jauns organisms vēl kaut kā tiek galā ar ūdens trūkumu, tad ar vecumu cilvēkiem rodas vesela virkne problēmu.


Atbildiet uz vienkāršu jautājumu: cik bieži jūs ciešat no galvassāpēm un noguruma, cik daudz ūdens izdzerat, izņemot tēju un kafiju? Ja sāpes – jūsu ierastā pašsajūta jau no rīta, laiks aizdomāties.

 

Raksta turpinājums
Vairāk nenozīmē labāk

Vairāku pēdējo gadu laikā rakstos par veselīgu dzīvesveidu tiek pieminēta ūdens nozīme visa organisma veselībai. Saka, tas ir veselīgākais produkts uz mūsu planētas un, jo vairāk jūs to izdzerat pa dienu, jo veselāks kļūstiet. Burtiski ar katru malku katra šūna atveseļojas, atjaunojas, uzņem noderīgus elementus. Taču eksperti gatavi to apstrīdēt.
“Pastāv pārliecība, ko atbalsta laikrakstu un žurnālu raksti, ka mūsu vajadzību pēc ūdens jāapmierina tikai ar pašu ūdeni, – stāsta dietologs Gals Goldbergs.

- Mani kolēģi un es nekad neteiktu, ka cilvēkiem būtu jādzer tikai ūdens. Tā ir katra paša darīšana.”

Nepieciešamā ūdens daudzums var būt dažāds atkarībā no cilvēka uztura, viņa dzīvesvietas, kā arī no nodarbes veida. Ja jūs ievērojiet tagad populāro normu 1,5 – 2 l ūdens dienā, tad dzeriet to pareizās stundās, lai gūtu maksimālu labumu.

Kad ūdens jādzer

8.00.

Divas glāzes ūdens ar citronu tukšā dūšā. Pierādīts, ka tas ir labākais dienas sākums. Ūdens tukšā dūšā – panāk vajadzīgo hidratācijas līmeni, pamodina organismu, to sagatavo ēdiena uzņemšanai. Vārdu sakot, brokastot var ne agrāk par pusstundu pēc tam, kad izdzērāt ūdeni.

11.00.

Glāze ūdens istabas temperatūrā. Dzert ūdeni šajā laikā – tātad, samazināt apetīti un pusdienās apēst pusi no ierastās porcijas. Tiem, kuri pusdienas uzskata par galveno maltīti, tas šķitīs kā īsta zaimošana.

Bet, ja jūs vēlaties ne tikai uzlabot savu veselību, bet arī notievēt, izveidojiet to par paradumu..
13:00.

Glāzi silta ūdens pirms pusdienām un glāzi ēšanas laikā. Pastāv mīts, ka dzert daudz šķidruma ēšanas laikā ir kaitīgi. Ja jūs dzeriet saldu vai gāzētu dzērienu, piedevām, lielā daudzumā, tad tas tiešām kaitēs.

Bet glāze silta ūdens pusdienojot uzlabos jūsu gremošanas trakta darbību.

16:00.

Puslitru ūdens istabas temperatūrā. Mēs dažādi aizpildām laiku starp pusdienām un vakariņām: ar augļiem, šokolādes batoniņiem, čipšiem.
20:00.

Glāze silta ūdens. Tas ir noslēguma posms. Ūdenim var pievienot citrona gabaliņu un nedaudz šķidra medus, kas ne tikai uzlabos garšu, bet arī dos labumu organismam.

Тāds dzeršanas režīms uzlabo gan organisma veselību, gan palīdz atbrīvoties no liekā svara. Tagad nekādas diētas, badošanās un jebkādu citu ierobežojumu.

Dzeriet ūdeni pēc grafika un zaudējiet svaru, bet iegūstiet veselību un spēku. Padalieties ar informāciju ar citiem un pierādiet, ka galvenais – kad nevis cik daudz jūs dzeriet. Veiksmi!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 20:11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024