Garšas priekšrocību atšifrējums

Advertisement
Advertisement

Katrai personai ir savas gastronomiskās vēlmes. Kādam negaršo cukurs, bet kādam slikti no piena. Diezgan parasta situācija, bet vai jūs iedomājāties, ka, iespējams, tam ir iemesls? Dr Olivier Soulier izstrādāja teoriju, ka ēdienu izvēle nav nejaušība, bet tā ir radusies mūsu zemapziņā.

 

Pastāstīsim jums par Dr Soulier gastronomisko priekšrocību psiholoģisko interpretāciju.

Raksta turpinājums
Garšas izvēles

Katram produktam, kuru mēs izslēdzam no uztura, ir īpaša simboliska nozīme. Tas nozīmē, ka produktu noraidīšana notiek zemapziņas līmenī un ir tieši saistīta ar mūsu psiholoģiskajām problēmām. Apskatīsim, kas ir kas.
1. Veģetārisms

Atteikšanās no gaļas psiholoģiskā līmenī nozīmē vēlmi izvairīties no savas agresijas, kā arī par bailēm no nāves. Tas ir mēģinājums noslēpties no nāves. Tādējādi veģetārisms norāda uz bailēm no savas agresijas. Tā vietā, lai skaidri apskatītu lietas un kaut ko darītu, cilvēks aizver acis problēmas priekšā.
2. Atteikšanās no piena

Piens ir pārtikas produkts, ko mēs iepazīstam pirmo, uzreiz pēc dzimšanas. Katra cilvēks ir saistīts ar māti, un piena produktu noraidīšana ir zemapziņas vēlme atbrīvoties no mātes kontroles. Tas pats stāsts ir arī ar cukuru, jo tīrā veidā tas ir arī mātes simbols.

Ja cilvēks aizstāj pienu ar soju vai citu augu pienu, tas norāda uz nevēlēšanos redzēt problēmu.
3. Mātes piens, tēva maize

Ja piens mūs saista ar mātes tēlu, tad maize – ar tēva tēlu. Nav nejaušība, ka visas patriarhālās civilizācijas veidojās ar graudaugu audzēšana. Atteikšanās no maizes simbolizē vēlmi nokārtot rēķinus ar saviem vecākiem, atbrīvoties no saitēm. Ja tiek vienlaicīgi noraidīts piens un maize, tas norāda uz lielām problēmām attiecībās ar radiniekiem.
4. Seignalet

Šī diēta bija ļoti populāra 80. gados. Tas liecina par ģimenes konfliktu lielo lomu slimību izcelsmē. Pats dietologs, kurš izstrādāja šo diētu, miris no aizkuņģa dziedzera vēža. Proti, šis orgāns simbolizē ģimenes attiecības un ciešanas, kas saistītas ar mīlestības trūkumu ģimenē.
5. Augu eļļa

Dietologam Kuzminai bija populāra diēta. Viņa ierosināja ierobežot piena un labības izmantošanu, vienlaikus patērējot daudz augu eļļu. Olīveļļa daudzos veidos atveido mātes piena struktūru. Dr Soļjers uzskata, ka šī diēta ir piemērota tiem, kas vēlas atrast saknes un veidot kontaktus ar ģimeni.
6. Olbaltumvielu diēta

Šīs diētas attiecas uz mūsu pašu olbaltumvielām, mūsu atmiņas un emociju nesējiem. Viņi attur mūs no atkarībām. Tas ir, proteīnu uzturs ir zemapziņas vēlme atbrīvoties no atkarības, kas velk mūs atpakaļ.
7. Monodiētas

Jebkura mono - diēta mūs nosūta uz noteiktu ēdienu. Šeit jāaplūko, kādu produktu izvēlamies. Piemēram, vīnogu diēta ir cenšanās pēc pārpilnības.
8. Diēta pēc asins grupas

Šīs diētas ir visdaiļrunīgākās. Tās atsaucas uz asins un asinsrades tēmu. Tie, kuri izvēlas diētas pēc asinsgrupas, meklē iespēju stiprināt savu ticību, atrast saknes un uzzināt kaut ko par savu izcelsmi. Turklāt tas var norādīt, ka cilvēks mēģina atrast savu identitāti.
Dr SOULIER saka: ”Tie, kas cer, ka mēs varam izvairīties no psiholoģisko kodu jēgas, es saku, - neuztraucieties, vienkārši atzīstiet, ka jūs bēgat no realitātes, varbūt pats nezinot un nesaprotot to.” Cik daudz, izrādās, par mums pastāsta mūsu ieradumi un citi sīkumi.

Varbūt ir pienācis laiks paanalizēt jūsu gastronomiskās priekšrocības, nokļūt viņu būtības apakšā un atrast savas psiholoģiskās problēmas. Ir ļoti svarīgi izzināt šīs problēmas un bailes, jo tās bieži rada veselības problēmas. Tātad nākamreiz, pēkšņi atsakoties no kāda produktu, padomā par to, varbūt tas nav vienkārši tāpat!

Un ko jūs domājat par šo? Pastāstiet mums komentāros.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 20:11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024