-
- 6460 x
-
https://torno.lv/R05Zp8n
Daudziem interneta lietotājiem sociālie tīkli ir kļuvuši par svarīgu dzīves daļu. Sakarā ar to popularitāti visā pasaulē, psihologi nolēma veikt pētījumu, kura rezultātā noskaidrots, ka pēc personīgajām fotogrāfijām var daudz ko uzzināt par konkrētā attēla īpašnieku.
Attēlus ievietošanai sociālajos mēdijos cilvēks izvēlas zemapziņas līmenī: patīk - nepatīk. Patiesībā, foto atbilst galvenajām rakstura iezīmēm un prāta stāvoklim, kāds ir tajā brīdī.
Mūsu redakcija publicēja tev informāciju par to, kā vajag analizēt informāciju par cilvēka stāvokli pēc tiešsaites fotogrāfijām. Viss kā uz plaukstas! Kurš to būtu domājis.
Raksta turpinājums
1. Daudzveidīgas pašbildes
Zem šādu bilžu pārpilnības slēpjas vajadzība pēc atzīšanas un apstiprināšanas, narcisms pret publiku.
2. Seksuālas bildes
Bantīšu lūpas, akcentētas ķermeņa kontūras, atbrīvotas pozas liecina, ka personai ir pretēja dzimuma uzmanības trūkums. Izrādot visas savas priekšrocības, cilvēks vēlas visiem izpatikt.
3. Pāru foto
Var norādīt uz diviem cilvēka emociju stāvokļa variantiem. Pirmais - neuzticēšanās tam, ka kāds var mīlēt, un bailes pazaudēt to, kas ir. Otrais - rūpes par attiecībām, pilnīga uzticēšanās partnerim.
4. Foto kompānijā
No fotogrāfijām, kas taisītas dažādās ballītēs un kompānijās,kur tu jautri pavadi laiku, var liecināt par iekšējo tukšumu un vientulību. Un vēl par to, ka piederība konkrētai cilvēku grupai glaimo tavam pašlepnumam.
5. Bērni
Fotogrāfija ar bērnu stāsta par nogurumu no pieaugušo dzīves, atbildības, aizdevumiem un hipotēkām. Zemapziņā ir vēlme atgriezties bērnībā un būt aprūpētam.
Liels daudzums bilžu ar bērniem var pārraidīt pasaulei šādu ziņu: "Es - mamma (tētis), tas ir lielākais sasniegums manā dzīvē."
6. Dzīvnieki un bildes ar tiem
Kad puisis kā savu profila attēlu uzliek savvaļas vilku, graciozo gepardu - tas ir mēģinājums parādīt vēlamo kā realitāti. Lapas īpašnieks vēlas izskatīties drosmīgs un spēcīgs.
Meitenēm patīk likt bildes zem kategorijas "mīluļi". Parasti tas norāda uz sentimentālismu vai vieglu lapas saimnieces infantilismu.
7. Daba
Šādas fotogrāfijas sniedz solījumu par apmierinātību ar pasauli. Dzīve ir izdevusies, var arī baudīt dabu. Bet var arī runāt par nogurumu no ikdienas ritma, vientulības.
8. Krāšņi tēli
Ir nepieciešams narcistisks atbalsts, emocionāli glāstoši glaimi "patīk" un komentāru izskatā. Tas ir iemesls, lai aizdomātos par savu pašvērtējumu un alternatīvus veidus kā stiprināt to, lai nenovestu pie atkarības no virtuālās pasaules.
9. Fotogrāfijas no ceļojumiem
Šādas foto - augsta statusa rādītājs vai tiekšanās pēc tā. "Es atpūšos pie jūras - es māku labi dzīvot"- vispārējs teksts šādiem attēliem.
Apstiprinājums faktam, ka tu esi bijis tur, kur ir bijuši miljoniem citu cilvēku. Bet tu šeit esi pirmo reizi un tas ir tavs personīgais sasniegums - tu uztaisīji foto uz Eifeļa torņa fona vai citas ievērojamas vietas.
10. Uz jahtu un dārgu mašīnu fona
Veiksmīgi cilvēki neliks savu bagātību bildes, viņi ir pieraduši pie savas veiksmīgās dzīves. Viņiem `Mazerati` - tā ir vienkārši mašīna. Bet tiem, kuriem dzīvē nepietiek komforta, noteikti uztaisīs pašbildi ar foršu mašīnu.
11. Ēdiena foto
Gardēžu fotogrāfijas no dārga restorāna - pašapliecināšanās mēģinājums. Šāda foto ievietošana mammām dekrētā vai mājsaimniecēm ir mēģinājums pierādīt (pirmām kārtām sev), ka situācija nav sliktāka kā citiem. Un arī virtuvē var būt ne mazāk interesanti kā pārrunās, birojos un festivālos.
12. Ekstremālas fotogrāfijas
Izpletņlēkšana kalnos - šīs fotogrāfijas saka,ka cilvēkam ir stipra griba un vēlme iemācīties kaut ko jaunu. Īpaši ņemot vērā, ka ekstrēmos apstākļos, pirmajā plānā izvirzās vīriešu dzimtas īpašības: drosme, izturība, uzticamība.
13. Savas smieklīgas bildes
Cilvēku nomāc problēmas, un ar jautru attēlu viņš grib, lai kāds pasmejas kopā ar viņu un atslābinās. Viņš it kā uzņem savas problēmas. Bet sarunāties ar šādu personību būs patīkamāk, kā ar nīdētāju vai skopuli.
14. Darba vietā
Personai trūkst sociālās atzīšanas. Viņš visdrīzāk ir labs speciālists un profesionālis, bet kā viņam liekas, par to nezin visi.
15. Objekti, izkārtojums vai daļa no visa
Jebkura priekšmeta dalīšana uz daļām parāda cilvēku, kurš vēlas likties nestandarta. Ar šādiem cilvēkiem parasti ir grūti sarunāties, bet kā likums, viņi ir dāsni, viņiem ir radošums un estētiskā nojauta.
16. Īstas fotogrāfijas bez fotošopa vai filtriem
Šādas fotogrāfijas liecina, ka cilvēks pieņem sevi tādu, kāds viņš ir. Viņš izmanto sociālos tīklus, lai sazinātos ar draugiem vai priekš darba, nevis lai parādītu sevi visā krāšņumā. Viņš izvēlas nevis iemūžināt mirkļus un dalīties ar tiem, bet gan izdzīvot tos pilnībā.
Tagad tu zini cik daudz var uzzināt par cilvēka raksturu no bildēm sociālajos tīklos. Tas varbūt noderīgi, ja iegūsi jaunas paziņas, kolēģus, ja būs nepieciešama personāla atlase, drauga analīzes sakritība ar interesēm un iespējamo nākotni, un ari apkārtējo cilvēku labākai izpratnei.
Un ko tu par to domā? Vai tu piekrīti psihologu pētījumam? Būsim priecīgi, ja tu padalīsies ar savām domām komentāros.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts