-
- 15088 x
-
https://torno.lv/RyFkqSX
Ir viens drošs veids, kā kļūt laimīgākam! Viena mana draudzene agrāk bieži vien devās pēc padoma pie zīlnieces. Grūtās dzīves situācijās viņa nespēja pati pieņemt lēmumu, bet sveša cilvēka norādījumi brīnumainā kārtā atbalstīja un palīdzēja viņai. Dīvaina rakstura īpatnība, bet mēs visi esam dažādi...
Raksta turpinājums
Vienā seansa laikā zīlniece - gaišreģe pajautāja Dašai (tā sauc draudzeni): ”Kad tu pēdējo reizi veici pateicības rituālu? Kad tu pēdējo reizi pateicies par visu, kas tev ir? Jo vairāk tu žēlojies, jo vairāk dzīves enerģijas tev aiziet. Pārtrauc to darīt, un tu redzēsi, ka sāksies laimīgas dienas”.
Daša apjuka. Tad zīlniece teica:” Izvēlies vienu stundu tuvākā svētdienā, lai pateiktos. Pieraksti visu, par ko tu patiesi vari pateikt ”paldies” uz papīra lapas. Tā ir ļoti spēcīga maģiska pieredze! No pateicības dzimst jauna dzīve, jauns liktenis. Ja veikt rituālu katru nedēļu, var kļūt par laimīgu cilvēku un nonākt pie vēlamā mērķa ļoti drīz”.
Sākot ar pateicības praksi, var izmainīt savu dzīvi uz labāku pusi ļoti ātri! Pateicības burvja spēks palīdzēs novērtēt katru nodzīvoto dzīves minūti.
Mēs palūdzām Larisu Parfentjevu, kura ir sarakstījusi ”100 veidi, kā izmainīt dzīvi” izvēlēties 10 veidus no savas grāmatas. Piedāvājam iepazīties un uzreiz sākt izmantot! Katrs dzīvs radījums ir pelnījis būt laimīgs.
KĀ DZĪVOT LAIMĪGI
10 veidi, kā izmainīt savu dzīvi
1. Sāc darīt kaut ko radošu.
Mūsu smadzenes vienmēr, vienlaicīgi tiecas pēc diviem režīmiem - mieru un radošumu. Visbiežāk uzvar miers, tieši tādēļ mēs jūtamies nelaimīgi. Pats labākais veids, kā izmainīt savu dzīvi - sākt kaut ko radošu darīt!
Sāc zīmēt, saceri dzejoli, par to, kā satiki savu labāko draugu, uztaisi ikebanu, nopērc nomierinošo krāsojamo grāmatu pieaugušajiem un izkrāso to.
Man šķiet, ka radošums ir organisma bāzes prasība. Māksla dzīvot laimīgi nozīmē pastāvīgu nodarbošanos ar mākslu! Atrodi veidu kā noķert zilo putnu.
2. Noorganizē senču dienu.
Cilvēks ir kā koks. Lai cik kupla un brīnišķīga nebūtu lapotne, tā ilgi neaugs, ja koka saknes ir sapuvušas. Cilvēkam ir par maz būvēt nākotni - tik pat svarīgi ir zināt pagātni.
Atrodi starp saviem senčiem vismaz 2 cilvēkus, ar kuriem tu varētu lepoties. Kā tikai sāksi saprast, kādi lieliski cilvēki stāv aiz tevis, pats arī jutīsies pārliecinātāks.
3. Noskaidro zonas, kurās būtu jāaug.
Var uztaisīt interesantu eksperimentu, kurš parādīs tavus trūkumus. Tādu veidu izmēģināja mans draugs, kurš nekādi nevarēja apprecēties līdz pat 35 gadu vecumam.
Neizdevās attiecības un viss. Viņš pazvanīja visām meitenēm, ar kurām viņam līdz šim bijušas attiecības, lai uzzinātu, kas ”nav tā kā vajag”. Godīgi paskatījās acīs saviem trūkumiem un uzzināja par sevi daudz ko jaunu.
4. Ieskaties savām bailēm acīs.
Runā, ka labākais veids, kā atbrīvoties no bailēm - spert tam pretī soli. Mana draudzene ieteica eksperimentālu atbrīvošanos no bailēm - pazaudēt maku. Viņa izmeta no tilta savu maku pa tiešo upē. Saka, ka tas viņai ir ļoti palīdzējis. Neskatoties uz to, ka pēc tam nācās atjaunot visas bankas kartes, viņa uz visiem laikiem atbrīvojās no bailēm pazaudēt maku.
5. Dari visu otrādi
Var noorganizēt sev dienu ”viss otrādāk”: izej uz ielu sev netipiskā apģērbā, aizej uz darbu pa citu ceļu, var pat izmantot kreiso roku, kā vadošo, ja tava vadošā roka ir labā. ”Diena otrādi” palīdz izveidot jaunas nervu savienojumus galva un pa jaunam paskatīties uz dzīvi.
6. Izaicini sevi
Lai sevi sapurinātu, dažreiz ir vajadzīgs grūdiens, impulss. Par to var kļūt jebkas - aizbraukt vienam pašam kādā ceļojumā, noskriet maratonu, iepazīties ar 50 jauniem cilvēkiem vienas dienas laikā, iemācīties spēlēt uz bungām, nopirkt motociklu. Īsāk sakot, tam ir jābūt kaut kam, kas tevi izvilks no rutīnas, piespiedīs aizmirst par ikdienas grūtībām un palīdzēs sakoncentrēties uz mērķi.
7. Pārskati savu laika patēriņu
Vidēji pieaudzis cilvēks sociālos tīklos pavada 1,5 - 4 stundas dienā! Iedomājies, ko var izdarīt šajā laikā? Lai uzrakstītu vidēju grāmatu (120 lapas) var paiet 120 stundas (pa stundai uz lapu). Ja, teiksim, tu divas stundas dienā pavadi sociālos tīklos, tad tā vietā vienu grāmatu tu varētu uzrakstīt divu mēnešu laikā. Bet gada laikā tu varētu uzrakstīt (vai izlasīt) 6 grāmatas. Padomā par to.
8. Iztīri teritoriju
Vienā no maniem projektiem ir uzdevums - iztīrīt teritoriju. Tas nozīmē, delikāti parunā ar cilvēku, ar kuru tev ir neskaidrības attiecībās. Tam ir izveidota speciāla tehnika, kuras jēga ir vienkāršā rīcībā: godīgi izstāsti cilvēkam, ko jūti. ”Saspīlējums” paņem ārkārtīgi daudz enerģijas un neļauj virzīties uz priekšu.
9. Tiec galā ar toksisko apkārtni
Ir tādi toksiski cilvēki, kuri burtiski izsūc no jums visus dzīves spēkus. Kā atpazīt toksisku cilvēku? Viņš pastāvīgi žēlojas par dzīvi un ilgu laiku tikai runā, bet nekādi nekustās izmaiņu virzienā. Tad lūk, no šādiem cilvēkiem ir jābēg! Un jo ātrāk, jo labāk.
10. Dejo!
Visi bērni bērnībā mīl dejot. Bet, izaugot, mēs par to aizmirstam, mūs ierobežo bailes un kompleksi. Lai atkal sev atgrieztu dzīves garšu, sāc dejot. Var pat mājās, spoguļa priekšā vai vakaros pašā tumšākā parka nostūrī. Galvenais kusties. Nav svarīgi kā.
Uzskaitītie veidi protams, ka strādā. Atceries arī par to, ka domas nosaka dzīves kvalitāti. Lai pateiktos par katru momentu, ir vērtīgi turēt pie sevis lietu, kura atgādinās par visiem priekiem, kuri ir tev tikuši.
Piemēram, var nēsāt speciālu rokassprādzi, veltītu pateicībai vai gredzenu. Apstādinot skatienu uz rotu, patiesi pateicies par visu, kas tev ir.
Esi drošs, tu sajutīsies daudz laimīgāk ļoti drīz! Tikai neaizmirsti sekot mūsu rekomendācijām. Starp citu, teikt paldies var ne tikai Visumam un apkārtējiem, bet arī sev. Tas palīdzēs apzināties, ka viss nepieciešamais, lai būtu laimīgs, tev jau ir!
Pievienot dzīvē un attiecībās ar cilvēkiem vairāk mīlestības un prieka, izrādās, ir visnotaļ vienkārši! Ja tev radās vēlme izlasīt grāmatu ”100 veidu, kā izmainīt dzīvi”, nepretojies. Iespējams, izmaiņu vējš aizpūtīs tevi pretī kaut kam brīnišķīgam!
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts