Bagātākās un veiksmīgākās Zodiaka zīmes. Vai Jūs esat starp tām?

Advertisement
Advertisement

Astrologi apgalvo, ka cilvēka finansiālā labklājība pilnībā atkarīga no zvaigžņu izvietojuma. Uzzināsim, kura Zodiaka zīme ir atzīta par visbagātāko un veiksmīgāko naudas pelnīšanas ziņā. Reitingu mēs sāksim no beigām.

 

 

Raksta turpinājums
12. vieta — Strēlnieks

Pati pēdējā vieta sarakstā ir Strēlniekam. Un ne vienmēr tāpēc, ka viņam nav naudas. Nauda viņam parasti ir, un lielas summas. Bet, lai cik Strēlnieks nenopelnītu, viņam vienalga ir maz. Viņš nevar samierināties, ka kāds ir bagātāks par viņu. Tas taču ir netaisnīgi! Ja arī Strēlnieks ieņems piekto vietu Forbes sarakstā, viņš uzskatīs sevi par nabadzīgu. Piektais sarakstā taču nav pirmais!

11. vieta — Ūdensvīrs

Ūdensvīri nekad necenšas nopelnīt daudz naudas, tāpēc viņiem tās nav. Kāpēc Ūdensvīram ir vajadzīga nauda? Lai trīcētu par katru santīmu? Tas nav par viņu. Ūdensvīrs vienmēr paļaujas uz likteni, un ja gribam būt godīgi, tas tas viņu nekad nav pievīlis. Blakus Ūdensvīram ir kāds, kurš ir gatavs nodrošināt mūsu sapņotāju ar nepieciešamo komfortu un pat greznu dzīvi.

10. vieta — Zivis

Zivis atrodas 10 vietā vienkārša iemesla dēļ. Viņas vispār nemāk pelnīt. Dzīve regulāri viņām sagādā dažādus ”garšīgus” variantus, bet Zivis tos а) tos neredz, b) bezjēdzīgi iztērē nopelnīto. Zivis dod priekšroku dārgām un ne vienmēr vajadzīgām lietām, nedomājot par to, vai atliks līdzekļi, lai nopirktu ”barību”. Protams, iztikai viņas vienmēr nopelnīs, bet ne vairāk.
9. vieta — Svari

Svari nicina naudu. Viņi ir pārliecināti, ka nekas jauks no šīm skaistajiem papīreļiem nevar sanākt. Un pelnīt tos - tas ir tik pazemojoši! Pie tam, Svari dievina greznu dzīvi, lai gan paši par to klusē. Apkārtējiem viņi apgalvo, ka īsts mākslinieks ir izsalcis, bet pateicīgie pielūdzēji var dāvināt viņam mazas dāvaniņas. Piemēram, dzīvoklīti, mašīnīti...

8. vieta — Dvīņi

Paradokss, ka Dvīņi ir profesionāļi naudas pelnīšanas ziņā, bet ne tās saglabāšanā. Uzreiz, kā viņu rokās nonāk kāda naudas summa, Dvīņi domā, kur to var iztērēt. Citādi viss var gadīties! Šajā teicienā ”Citādi viss var gadīties” ietilpst - revolūcija, krīze, apokalipse, un viss kas cits. Ar Jums tas nenotiks, bet ar Dvīņiem - noteikti.

7. vieta — Vērsis

Vērši nemīl izrādīt savu mantisko stāvokli. Viņi cenšas, bet ļaunā pasaule neļauj to izdarīt. Interesanti, ka Vēršiem nauda ir, bet tās pietiek tikai komfortablai dzīvei un ne vairāk. Lai kā Vērsis censtos, liekas naudas viņam nav.
6. vieta — Lauva

Lepnām Lauvām nauda vajadzīga, lai citiem pūstu acīs miglu. No skata - Lauvas vienmēr veiksmīgi un bagāti, pusdieno greznos restorānos (bet mājās ēd makaronus), dzīvo prestižā pilsētas rajonā (dzīvoklī ar blaktīm) un stilīgi ģērbjas. Kā ierasts, Lauvai ir svarīgi izlikties, nevis būt. Tiesa, šī prasme noder daudziem Lauvām. Atrodoties bagātnieku sabiedrībā, viņiem izdodas nopelnīt savu pirmo miljonu.
 
5. vieta — Vēzis

Vēzim vajag naudu. Nevis vienkārši vajag, bet VAJAG. Pajautājiet kāpēc, un viņš atbildēs: ”Man vajag!”. Principā, šī rakstura iezīme nav slikta, jo Vēzis visu velk mājās. Vajag, nevajag, viņš pēc tam tiks ar to galā. Nopirkt kādu mantu, un vēl nauda paliks pāri. Toties pēc tam šo bagātību var atdot nabadzīgiem radiniekiem. Viņiem taču ir jāzina, kurš no visiem ir visdāsnākais un cēlākais!
 
4. vieta — Auns

Auni no bērnības mīl risku un iesaistās nopietnās naudas avantūrās no jaunības dienām. Kā ierasts, viņi iegūst lielu naudas summu, ar kuru nešķiras līdz pat mūža galam. Bet jautrība sākas pēc viņu nāves. Aunam ir simts un viens mantinieks, bet testamenta nav!
3. vieta — Mežāzis

Mežāži no jaunības dienām apgūst mākslu piepildīt krājkasīti: vajag vai nu daudz pelnīt, vai arī, maz tērēt. Mežāži gūst panākumus abās sfērās. Viņi tērē maz, bet atlicina daudz. Viņi neredz jēgu tērēt naudu muļķībām, ja to var iztērēt, lai pilnveidotos, piemēram, kādi kursi, kas, savukārt, nākotnē palīdzēs nopelnīt vēl vairāk. Nauda Mežāzim nav greznība, bet gan līdzeklis.

2. vieta — Skorpions

Skorpioni ieņem godpilno otro vietu, jo ļoti mīl naudu un nemīl zaudēt. Finansiālas labklājības dēļ viņi gatavi iet pāri konkurentu galvām. Finansiālu neatkarību Skorpioni iegūst brieduma gados, un var nodrošināt nevienu vien savu pēcnācēju paaudzi!
 
1. vieta — Jaunava

Pirmajā vietā - Jaunava. Pateicoties savam askētismam un darba mīlestībai viņa ir sasniegusi finansiālu labklājību. Jaunava - miljardieris, kas nēsā džinsus 20 dolāru vērtībā un neuztraucas. “Kāda atšķirība, normāli džinsi!”

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019