Austrumu noslēpumi svara zaudēšanai bez diētas

Advertisement
Advertisement

Austrumu medicīnā parasti ir ārstējams cēlonis nevis sekas, tādēļ, zaudējot svaru, liela uzmanība tiek pievērsta fiziskām slodzēm. Bet, ja rietumu kultūra piedāvā šausmīgus vingrinājumus ātrai svara zaudēšanai, tad ciguns izmanto atšķirīgu pieeju.


Jebkuri mokoši vingrinājumi tiek uzskatīti par kaitīgiem, jo tie rada lielas slodzes uz ķermeņa un patērē daudz enerģijas. Noderīgo vielu piespiedu iznīcināšana nav uzskatāma par veselīgu dzīvesveidu, jo tā tikai vājina ķermeni.

Raksta turpinājums
Ikdienas vingrojumi svara zaudēšanai

Cigun praktizētāji uzskata, ka apaļīgiem cilvēkiem nav pietiekama daudzuma hormonu, lai pārtiku pārstrādātu enerģijā. bet tieviem cilvēkiem šo hormonu ir par daudz. Šāds disbalans nav norma. Bet pēc harmonijas atjaunošanas organisms iegūst optimālu hormonu daudzumu un ātri atrod ideālu formu.
1. ”Mēness vilkšana”

Vingrojumi, kas jāveic katru dienu no rīta un vakarā vismaz trīs mēnešus pēc kārtas. Lai to izdarītu, apgulieties uz muguras (to var darīt arī gultā). Nesaliecot ceļus, paceliet papēžus līdz 50 cm augstumam. Tad izstiepiet pēdas un aprakstiet pāris apļus gaisā. Un kustības izpildiet pēc iespējas lēnāk - vismaz 30 sekundes vienam pagriezienam.
2. ”Pacelt debesis”

Pacelieties taisni, kājas kopā, atbrīvojaties. Nolaidiet rokas tā, lai tās veidotu taisnu leņķi ar plecu, bet abu roku pirksti gandrīz saskaras. Tādā pašā stāvoklī, paceliet rokas virs galvas. Elpojiet caur degunu un aizturiet elpu vairākas sekundes. Caur sāniem novietojiet rokās sākuma stāvokli. Atkārtojiet 10 līdz 20 reizes.

Turpmākos 2 vingrinājumus var pievienot, kad figūra būs kļuvusi slaidāka. Tas parasti notiek pēc 2 - 3 mēnešiem.
3. ”Ūdens pašķiršana”

Pacelieties taisni, kājas kopā. Pielieciet rokas pie pleciem, nolaižot īkšķus. Un delnām jābūt tuvu, gandrīz saskaroties, izveidojot taisnus leņķus ar augšdelmiem. nesaliecot elkoņus, atplētiet rokas uz sāniem, vienlaikus mierīgi un dziļi ieelpojot caur degunu. Aizturiet elpu pāris sekundes un izelpojiet caur muti.

No rīta un vakarā veiciet apmēram 10 atkārtojumus. Pakāpeniski palieliniet atkārtojumu skaitu līdz 20.
4. ”Ci apļveida plūsma”

Stāviet, kājas plecu platumā, rokas nolaistas gar sāniem. Kustieties tā, it kā jūs grieztu riņķi. Veiciet 30 pagriezienus uz vienu pusi un tikpat uz otru.
Šajos vingrinājumos, svarīga lomu ir cilvēka domāšanai. Ir svarīgi domāt par to, kā ci enerģija atgriež organismam harmoniju, padarot to skaistu un slaidu.

Šo fizisko vingrinājumu vienkāršība un nelielais enerģijas patēriņš ļauj tos veikt pat veciem cilvēkiem. Uzlabojot vingrumu kvalitāti un palielinot atkārtojumu skaitu, jūs padarīsiet ķermeni slaidāku un atradīsiet harmoniju.
Mēs jau stāstījām par cilvēku, kurš bez diētas spēja zaudēt 100 kilogramu svara. Un tas nav nekas neparasts. Amanda, 26 gadi, samazināja svaru par 40 kg ne tikai bez diētas, bet arī bez fitnesa centru apmeklēšanas. Viss, kas viņai bija vajadzīgs, bija neatlaidība, lai ieviestu jaunus ieradumus.
Un ko jūs domājat par Austrumu tehniku svara samazināšanai un līdzsvara atjaunošanai? Kāds ir viņu efektivitātes galvenais noslēpums?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:11 19.11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024