Atrasta monēta – zīme no augšas! Ja tu atradi 10 centus, tad tev būtu jāpievērš uzmanība uz…

Advertisement
Advertisement

Tiek uzskatīts, ka pacelt mantas uz ielas – slikta zīme. Tiešām, svešas mantas sevī glabā citu cilvēku enerģētiku, kas var nodarīt ļaunumu, ja šīs mantas paņem. Tikai ķīnieši uzskata, ka ar monētām tā lieta ir citāda. Cilvēki, kuri atrod naudu, glabā to kā talismanu un tic, ka tā nes veiksmi.

Raksta turpinājums - lapa #1
Uzskata, ka monēta, kas atrodas uz zemes, - tā ir augstāko spēku zīme, kas paredzēta tieši atradējam. Atkarībā no atrastās monētas nomināla, var dažādi tulkot šo zīmi un mēs pastāstīsim, kā tieši.

Naudas zīmes

Pēc statistikas cilvēki biežāk atrod monētas nevis papīra naudu. Lieta tāda, ka monētas ir ilgmūžīgākas un piesaista vairāk uzmanības. Monēta var kļūt par atbildi uz tavu jautājumu, kā arī par likteņa zīmi, kas dod mājienu par gaidāmiem notikumiem tavā dzīvē. Viss ir atkarīgs no nomināla, noskaidrosim, ko slēpj katrs no tiem.
1. Monēta ar nominālu 1

Ja tu atradi tādi monētu, tevi gaida pārmaiņas. Tā apzīmē jaunā sākumu, svaigas idejas un lielus sasniegumus. Ja tu gaidīji zīmi, lai kaut ko uzsāktu – lūk, tā ir. Tādā veidā Visums tev saka, ka drīzumā tevi sagaida panākumi.
2. Мonēta ar nominālu 2

Tāda monēta – zīme, ka nevajag mēģināt visu darīt vienam. Ja tev ir nepieciešama tuvinieku palīdzība – vienkārši paprasi. Aizdomājies par cilvēkiem, kuri ir tev apkārt, par harmoniju un saziņu ar viņiem. Tici, tas nesīs tev laimi. Saglabā monētu kā atgādinājumu par to, ka tuvinieki vienmēr ir blakus.
3. Мonēta ar nominālu 5

Tāds atradums sola atradējam garīgu attīstību. Šis skaitlis ir Visuma un dievišķīgā spēka simbols. Ķīniešu mācībās šis skaitlis – prieka simbols. Tas norāda 5 vissvarīgākās svētības: bagātību, laimi, ilgmūžību, veselību, progresu. Atrast tādu monētu – liela veiksme.
4. Мonēta ar nominālu 10

Ja tu atradi monētu ar tādu nominālu, tad tā ir zīme, ka laiks pievērst uzmanību tādām lietām, kuras tu ignorē. Ja ir gaidāms svarīgs lēmums – uzticies instinktiem un paļaujies uz savu intuīciju. Tevi gaida panākumi tavā lietā. Tavā pusē ir Visums, viss atrisināsies tev par labu.
5. Мonēta ar nominālu 25

Tā var būt Visuma zīme par to, ka ir laiks pievērst uzmanību savai veselībai. Iespējams, tu maz guli, slikti ēd vai pārāk daudz strādā. Velti nedaudz uzmanības sev un atceries – visu pasaules naudu nopelnīt nav iespējams, tāpat kā nevar nopirkt veselību.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019