Atbildes uz visiem jautājumiem no sazvērestības teorijas atbalstītājiem! Vai tiešām mēs esam...

Advertisement
Advertisement

Visas vēstures garumā cilvēki cenšās atrast atbildes uz dzīves jautājumiem. Īpaši mūs uztrauc, vai viss pasaulē ir nejauši, vai mūs vada nezināms spēks. Daudzi domā, ka valdības slēpj īsto patiesību, bet kurš aiz tā stāv – mēs nekad neuzzināsim. No šejienes sākās tā saucamā sazvērestības teorija, kuras piekritēji ir pārliecināti par to, ka nabadzība, kari, terorisms un citas nelaimes ir kaut kādu personību slepenas sazvērestības sekas parastu cilvēku iznīcināšanai.

Raksta turpinājums - lapa #1
Mēs nolēmām šajā jautājumā tikt skaidrībā un piedāvāt tavai uzmanībai vispasaules sazvērestības teorijas dažas domas. Jo tajā nav nekā slikta – sazvērestības tiešām bija, ir un būs, bet iedomas par to eksistēšanu vēl nav pamats uzskatīt šādu viedokli par patiesību un vainot citus savās personīgajās nelaimēs.
Vispasaules sazvērestība

Vispasaules sazvērestības teorijas centrā atrodas Slepenā Biedrība. Tās sastāvā tiek iekļauti gan valsts pirmās amatpersonas, gan paši bagātākie cilvēki, gan masoni, un pat atsevišķas nācijas. Tādas biedrības galvenās īpatnības ir globalitāte, slepenība, visvarenība un , protams, ļauni nodomi.

Tie ir it kā leļļu vadītāji, bet mēs viņu rokās esam marionetes, ar kuru palīdzību viņi sasniedz savus mērķus. Jā, katru gadu notiek pasaules ietekmīgāko cilvēku saiets, bet, tomēr, uzkraut viņiem vainu par visām bēdām, mēs neuzdrošināmies.
Kā likums, globālo sazvērestību teoriju popularitātes kalngals sakrīt ar ekonomiskās vai politiskās nestabilitātes, krīzes periodiem. Tādā gadījumā, plašu sabiedrības masu nevēlēšanās papūlēties saprast problēmas objektīvos iemeslus izraisa parastu risinājumu meklēšanu, starp kuriem – ienaidnieku, personīgi atbildīgo par nelaimēm meklēšanā. Vienkāršāk taču atrast vainīgos nekā cīnīties ar radušos situāciju.
Mēs esam sagatavojuši priekš tevis 10 izplatītākos vispasaules sazvērestības teorijas piekritēju viedokļus. Tam piekrist vai nē – tava darīšana. Ja jau par to tik daudz runā, tad būt informētam nav par lieku.

Sazvērestības teorijas piekritēju viedoklis

1. Kā parādīja teorija, pats iedarbīgākais tautu iznīcināšanas paņēmiens – tā ir alkohola, cigarešu, izvirtības un rasu sajaukšanās propaganda, piesedzoties ar toleranci. Šie 4 faktori ļoti iedarbīgi grauj jebkuru nāciju un izraisa visas valsts brukšanu.

2. Oligarhi – tie ir finansiālie oficieri vai vienkārši ASV un Anglijas ielikti pārstāvji bijušajās padomju republiku teritorijās visu finanšu plūsmas kontrolei. Mērķis – šo valstu un reģionu attīstības novēršana valsts ekonomikas neatbalstīšanas ceļā.
3. Slepenā biedrība pašas izdomā epidēmijas un sponsorē vīrusa izstrādi, lai samazinātu mūsu planētas iedzīvotāju skaitu, kā arī lai nopelnītu ar ārstnieciskās vakcīnas pārdošanu.

4. Kā Vācijas masu informācijas līdzekļi, postpadomju republikas atrodās Izraēlas un ASV kontrolējamā informācijas laukā. Vienkārši izlasi to uzvārdus, kam pieder 90% no visiem masu mēdijiem.

5. Terorismu sponsorē atsevišķa valsts elites kategorija, lai iedzīvotājiem liktu neieredzēt kādu noteiktu nāciju. Līdz ar to būt gataviem karot pret to.
6. Tieši planētas iedzīvotāju skaita samazināšanai paši bagātākie un slavenākie cilvēki sponsorē bezmaksas vakcīnu izstrādi nabadzīgām valstīm. Ilglaicīgā perspektīvā šīs vakcīnas izraisa meitenēm neauglību.

7. Ūdenim speciāli pievieno fluoru. Tā cilvēki kļūst paklausīgi valdībai. Atšķirībā no vairākuma Eiropas valstīm, Amerikā ūdensvada ūdens netiek hlorēts, bet fluorēts. It kā vācieši un krievi speciāli pievienoja fluoru karagūstekņiem dzeramajam ūdenim, lai nodrošinātu viņu paklausību.

8. `Titānika` bojāeja bija ieplānota. Šī teorija vēsta, ka noslīka nevis `Titāniks`, bet viņa brālis `Olimpiks`. It kā `Olimpiks` bija bojāts avārijā un tad īpašnieki samainīja kuģus vietām un noslīcināja to kā `Titāniku`, lai saņemtu apdrošināšanu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019