Ārsts: ”Pildīt katru dienu! Labāk par zālēm palīdzēs šī nezināmā austrumu ... ”

Advertisement
Advertisement

Dažreiz pienāk brīdis, kad nezini, ko darīt tālāk un kā vispār turpināt dzīvot šo dzīvi. Tu saproti, ka vajag kaut ko mainīt, bet nezini ko un ka. Pienāk tas laiks, kad tu sāc meklēt gudrus padomus. Bet kur ir vairāk gudrības, kā austrumu zinātnē?

Raksta turpinājums
Austrumu medicīnas padomi vienmēr ir vienkārši, bet tajā pat laikā pilni ar gudrību. Tajā ir atbilde uz jautājumu, kā uzlabot ķermeņa un dvēseles stāvokli.
1. Smaidi

Tik bieži, cik bieži tas ir iespējams. Kad tev nav spēka un liekas, ka iemesla arī nav, lai smaidītu, vienkārši paskaties uz apkārtējo pasauli. Tā ir brīnišķīga un pilna ar skaisto, vienkārši vajag tajā ieskatīties.

Smaids - labākais līdzeklis pret visām problēmām un slimībām. Kad cilvēks bēdājas vai nervozē, viņa orgāni sāk izdalīt indes, kā ziņo austrumu medicīna. Bet kad cilvēks smaida, priecājas par apkārtējo pasauli, tad organisms pats sevi dziedina. Ir grūti saglabāt iekšēju mieru, kad dzīvē ir nestabilitāte, bet šeit svarīgi ir izstrādāt pareizu skatu uz lietām.

Pastāvīgie stresi, neveiksmes spiež cilvēku. Ar šo spiedienu, kaut kas ir jādara. Austrumu gudrinieki iesaka neko nedarīt. Vienīgais, ko vajadzētu, - neļaut problēmai tevi apsēst. Tādēļ uz pasauli ir jāskatās ar smaidu. Pateicoties tam dzīve mainās uz labo pusi. Ielaid savā dvēselē mīlestību un mieru, smaidi pēc iespējas biežāk, tad arī visas tavas problēmas pārstās tevi mocīt.
2. Mazāk runā

Tukša runāšana atņem enerģiju un spēkus. Austrumu medicīna iesaka sekot līdzi tam, ko tu runā. Vārdiem ir sava vērtība, kad tie ir pateikti īstajā vietā un laikā. Citādi tie ir tukši, nevajadzīgi vārdi.
3. Mazāk pārdzīvo

Vieglāk ir pateikt, nekā izdarīt, bet tomēr. Nav vajadzības domāt un gudrot par pagātni un nākotni. Tu pats radi savā dvēselē nemieru, atrodot liekus iemeslus uztraukties. Tu pats mācies koncentrēties uz to, kas notiek tagad. Nomaini pārdzīvojumus uz koncentrēšanos, tad arī dzīvot būs vieglāk.
4. Attīsti savu prātu

Daudzās austrumu valstīs ”prāts” un ”sirds” izrunājas vienā vārdā. Austrumu gudrība saka, tikko, kā tu pārstāj uztraukties par savām ambīcijām un sāc attīstīt savu sirdi, tu atbrīvosies no slimībām, Atlaid domas, attīri savu prātu, tad viss izmainīsies. Šajā vislabāk palīdzēs meditācija.
5. Turi galvu aukstumā, bet kājas siltumā

Iespējams tu esi dzirdējis šo likumu. To vajadzētu ņemt vērā. Pateicoties tam, tu varēsi atbrīvoties no liekās enerģijas galvā, no tā rodas problēmas ar spiedienu. Šo enerģiju vajadzētu dot kājām. Ja tu turi kājas siltumā, tu samazini sirds lēkmes risku. Tā kā masē pēdas un pierodi doties gulēt zeķēs.
6. Izmaini savu uzturu

Austrumu medicīnā ķermenis un dvēsele ir saistīti kopa. Tāpēc rūpēties par tiem vajadzētu vienādi. Lai rūpētos par ķermeni, vajag pareizi ēst. Viens no galvenajiem austrumu medicīnas likumiem - nedrīkst pārēsties. Ēdiena pārstrādei aiziet daudz enerģijas. Austrumu gudrinieki uzskata, ka pārēšanās samazina dzīves ilgumu. Iet prom no galda iesaka neilgi pirms tam, kad iestājas sāta sajūta.

Pēc ēdiena vislabāk ir iziet pastaigā svaigā gaisā, tas palīdzēs organismam pārstrādāt ēdienu. Austrumu medicīna iesaka aizdomāties par veģetārismu.
7. Ārstē savas slimības

”Cik gadus ieguvi slimības, tik gadus ārstē to”, - lūk ko saka austrumu medicīna. Nekad nedrīkst pārstāt ārstēties, pamest to pusceļā. Tava pacietība būs apbalvota. Nedrīkst arī pārcensties ar ārstēšanos, jo visas noderīgākās zāles var pārvērsties indē, ja pārāk daudz tās lieto.
8. Saglabā mēru

Visam ir jābūt ar mēru, ne tikai kaitīgajam, bet arī visam labajam. Pārāk daudz staigājot var kaitēt saitēm, pārāk daudz sēžot - muskuļiem. Bēdas, nožēla un apātija kaitē, tāpat arī pārāk daudz prieka. Kaitīgs ir viss, kas ir par daudz.
9. Priecājies

Priecājies un saglabā savu dzīves enerģiju. Vairāk prieka - vairāk ci enerģijas. Negatīvās emocijas bloķē ci. Neļauj savai dzīves enerģijai izdzist, papildini tās krājumus. Pārāk aktīva un nekārtīga dzimumdzīve ir spējīga izlietot enerģijas krājumus. Tāpat vajadzētu atturēties no rīta sarunām, tās atņem spēkus.
10. Seko līdz savai veselībai atkarībā no gadalaika

Gadalaiki iespaido mūsu dzīves ciklu. Ziemā seko, lai kājas būtu siltumā, bet galva aukstumā. Pavasarī un vasarā ļauj kājām izjust vēsumu. Kad slimo, nedzer aukstu ūdeni, jo tas sabojā sirdi un kuņģi. Pavasarī un vasarā guli ar galvu uz austrumu pusi, bet rudenī un ziemā - uz rietumu.

Saudzē savu veselību un rūpējies par ci enerģiju.
Šodien mēs dzīvojam drudžainā pasaulē. Pastāvīgs stress un nogurums jau sāk būt, kā ieradums. Tikai ar to nevar dzīvot, ir ļoti svarīgi saraut šo postošo apli, izrauties no tā un sākt jaunu dzīvi. Austrumu padomi ir vienkārši. Ja tos ievēros, tad tu pamanīsi, kā izmainīsies tava dzīve uz labo pusi.
Smaidi, dzīvo viegli, izbaudi katru dzīves momentu. Nepalaid garām iespēju iet pa savu ceļu tā, kā tev to gribētos. Atrodi sevi un sameklē savu laimi.

Ļoti labi padomi, vai ne? Ieraksti komentāros, ko tu domā par šo!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 18:19Ija
Visam nepiekrītu,bet atminās gan,bet arī grauź pašpārmetumos sevi
0 0 00:20 10.08Anna
Un galā iznāk darva ????????
0 1 00:18 10.08Anna
Man vēl joprojām ļoti garšo ķiršu, plūmju - tās dzintara lasēm līdzīgie sveķi.
Gribēju tikai zināt , ko šie sveķi satur ,un vai kāds zin kam domāts.
Nu labi, tagad zinu.
Pateicos jums.
Man vēl joprojām patīk ????
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024