Aizvest prom svešu vīru. 5 iemesli, kāpēc nav vērts to darīt

Advertisement
Advertisement


Tradicionāli tiek uzskatīts, ka uzsākt romānu ar precētu vīrieti – tas ir slikti. Es nesākšu nevienu nosodīt, bet tikai nosaukšu iemeslus, kāpēc tas var būt slikti personīgi tev un jūsu attiecībām nākotnē, ja tev tomēr izdosies viņu aizvest.
Aizvest prom svešu vīru. 5 iemesli, kāpēc nav vērts to darīt.


Iemesls numur 1.


Aizvest prom svešu vīru. Vai tev ir bijusi tāda doma? Ja tu neesi pārliecināta par savām jūtām pret viņu vai, ja to dari tikai sava materiālā stāvokļa uzlabošanai, netērē velti laiku.


Tāpēc, ka vīrieši, tāpat kā bērni, lieliski jūt negodīgus nodomus un viltu.


Tāpēc, ka pat ja tev izdosies to izdarīt aiz aprēķina, viņš sevi pasargās tā, ka pēc šķiršanās tev nekas netiks.


Un tāpēc, ka pēc tam, kad tu viņu iegūsi par savu “īpašumu”, tu zaudēsi par viņu interesi, bet dzīvot bez mīlestības, izliekoties visu mūžu, tu nevarēsi. Bet viņš, saprotot, ka ir apmānīts, sāks tevi neieredzēt no visas sirds.


Vainos tevi par to, ka viņš aizgāja no savas sievas (kura – labi vai slikti – tomēr mīlēja) un šajā gadījumā tu paliksi viena, un atkal bez savējā, un zaudējot vairākus savas dzīves gadus. Tev nāksies atkal pievērsties sava vienīgā meklējumiem.

 

Тā ka trīsreiz padomā: ja nemīli, pat neiesāc. Aizvest prom svešu vīru – tas nav aiziet uz veikalu pēc maizes. Tā var sagraut ne vienu vien dzīvi!

Raksta turpinājums
Iemesls numur 2.

Ģimenes dzīve - vispirms tā ir mīlestība un pacietība. Tādēļ, ja ticēt daudzajiem psihologiem, psihoanalītiķiem un vienkārši novērojumiem dzīvē, kaisle dzīvo divus gadus. Pēc tam var būt labs un regulārs sekss, var būt dziļas jūtas un var būt cieņa. Bet ne neprātīga, visaptveroša kaisle.

Un saprotams, būs sadzīve. Pat ja jums viss būs labi, agrāk vai vēlāk jūs tik un tā saskarsieties ar sadzīvi.

Iespējams, tu būsi uzmanīgāka nekā viņa iepriekšējā sieva, iespējams, tu būsi vairāk gādīga, bet padomā, cik uzticams ir vīrietis, kurš. izbaudījis kaisli ar vienu sievieti, meklē sev jaunu kaisli no malas? Un vai tu nenokļūsi tās pašas sievas vietā pēc pieciem laulības gadiem, kuru gribēs nomainīt pret jaunu princesi?

Protams, viss ir atkarīgs no konkrētā cilvēka un no situācijas, bet vismaz uzdod sev šo jautājumu.

Iemesls numur 3.

Bieži gadās tā, ka sāncensībā cilvēks savu dievināšanas elku ne visai var novērtēt ar skaidru prātu. Tas ir kā pēdējā manta uz letes, kuru vēlas nopirkt divi cilvēki vienlaikus. Un it kā nedaudz apbružāta un tur skrambiņa, bet tā kā “ja ne es, tad to pievāks tā blondā vista”, mēs nadzīgi nopērkam un ļoti priecājamies!

Bet, pārnākot mājās un rūpīgi apskatot, domājam: kur es skatījos, kad pirku šo? Tieši tāpat ir arī ar vīrieti. Kamēr viņš nav tavs – tu viņu vēlies vairāk par visu pasaulē.

Tev viņš šķiet vis – vislabākais, tev šķiet, ka viņš ir tavs cilvēks un vispār tīrs zelts, viens no miljarda planētas iedzīvotājiem. Bet, kad beidzot tu viņu iegūsti savā “īpašumā”, tu vari pēkšņi ieraudzīt, ka viņam piemīt daudzi trūkumi un, iespējams, viņa sieva nemaz nebija tāda sātana apsēsta sterva un ka viņš arī nav dāvana.
Iemesls numur 4.

Zinot, cik virtuozi viņš var melot savai sievai par to, kur viņš atrodas un ar ko nodarbojas (īstenībā atrodoties kopā ar tevi), tu vari sākt jukt prātā aiz greizsirdības.

Piemēram, viņš tev saka, ka aizkavējas darbā, bet tev ataust atmiņā, ka tieši to viņš borēja sievai, kad jūs ar viņu bijāt mašīnā stāvlaukumā… Un tad sākas.

Greizsirdība var tevi sagrābt savos lipīgajos un stiprajos apskāvienos un tad jūsu attiecības stipri sagrīļosies. Jums vispār var būt liela problēma ar uzticēšanos (no tavas puses) tieši tādēļ, ka tu pēc savas pieredzes zini, cik divkosīgs šis cilvēks var būt.

Un pat bez iemesla tavā galvā dzims tādi attēli, ka bez psihologa palīdzības tu skaidrībā netiksi.

Iemesls numur 5.

Тu esi jauna, bet jaunība – tas ir produkts, kas ātri bojājas. Labāk patērē laiku un enerģiju cita, tev piemērota vīrieša meklējumiem nekā tam, lai vīrieti aizvilinātu projām no ģimenes.

Tici, tas prasa daudz spēka, nervu, pacietības un, vispār, tas ir garās distances skrējiens. Tas nenotiks ātri un bez sāpēm. Tā ka jau pašā sākumā būtu jāizvērtē – vai tam visam ir kaut mazākā iespēja uz panākumiem? Un, varbūt, šos spēkus labāk veltīt cita vīrieša meklēšanai?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019