9 sāpju tipi, kuri ir saistīti ar mūsu emocijām

Advertisement
Advertisement

Kad runājam par pozitīvām un negatīvām domām ir svarīgi saprast, vai pieredze un notiekošais cilvēka dzīvē ir pozitīvs vai negatīvs.

 

Piemēram, dienas sākumā satraukušies kāda sīkuma dēļ, mēs visu dienu varam pavadīt negatīvā noskaņojumā. Jo nevaram aizmirst negatīvās domas. Bet varam arī nepievērst uzmanību negatīvajam un tas neaizpildīs visu dienu.

Raksta turpinājums
Kad cilvēkam piemīt pārsvarā pozitīva domāšana un pozitīva attieksme pret pasauli, un skats uz dzīvi, viņam ir vieglāk tikt galā ar iekšējām problēmām. Tas savukārt rada iespēju izveidot laimīgu un veselīgu dzīvi. To pašu var teikt arī par negatīvo skatu uz dzīvi. Ja mēs pastāvīgi atrodamies pašiznīcinošu domu varā un izvēlamies dzīvot negatīvismā, tad mēs nevaram atrisināt iekšējas problēmas un visa mūsu dzīve kļūst neveselīga. Katra emocija un pieredze, kuru saņem cilvēks, glabājas mūsu ķermeņa šūnu atmiņā. Tāpēc jebkuras neatrisinātas traumas un psiholoģiskas rētas turpina parādīties dažādās mūsu dzīves jomās, kamēr vien mēs tās neizārstēsim. Zemāk mēs pastāstīsim, kādas emocijas iespaido atsevišķas ķermeņa daļas.
Ja jūs izjūtat stipru stīvumu vai sāpes visā ķermenī un tas noteikti nav no fiziskām aktivitātēm, tad ieklausieties, ko Jūsu ķermenis grib jums pateikt. Tā var būt pazīme tam, ka jūsu ķermenis sapņo, lai jūs atrastu iekšēju mieru un atrisinātu sāpīgus jautājumus, no kuriem jūs aizbēgāt pagātnē. Vislabākais, ko jūs varat izdarīt, lai būtu harmonijā ar sevi un nesagrautu savu organismu, tas ir apzināties, kā jūs attiecaties pret notiekošo jūsu dzīvē, kā jūs uztverat pārdzīvojumus.

No impulsīvas pāriešanas no vienas emocijas uz otras vietā, apstājieties! Izdariet soli atpakaļ un uzmanīgi paskatieties vai pastāv iespēja, kas varētu palīdzēt jums izdarīt saņemtās pieredzes. Iemācieties novērot sevi, nevis zibenīgi reaģēt. Jūs esat spējīgs pilnībā kontrolēt sevi arī tad, kad domājat, ka nē.
Vai jūs zināt, ka katra doma un sajūta, kuru rada mūsu smadzenes atspoguļojas mūsu ķermenī. Vai tas ir tēls vai forma. Tieši tāpēc mūsu organisms ir spējīgs izdalīt dažādas ķīmiskas vielas, ņemot vērā mūsu noskaņojumu un to, kā mēs jūtamies. Tie var būt `laimīgie endorfīni` vai stresa hormoni, kuri rodas nemiera gadījumā.
Emociju un sāpju saikne

Un tagad sākam:

1.Sāpes kaklā

Atteikšanās izskatīt problēmu no dažādiem rakursiem, iespītēšanās.

2.Sāpes plecos

Parāda jūsu iespēju pārvērst iegūto pieredzi priekā. Ar savu attieksmi mēs to pārvēršam smagā slogā.
3. Muguras sāpes

Parāda atbalstu mūsu dzīvē. Sāpes muguras augsējā daļā parāda emocionālā atbalsta trūkumu, to, ka mēs nejūtamies mīlēti un ierobežojam savas jūtas. Sāpes muguras vidējā daļā, tā ir vainas sajūta, mēs esam iestrēguši pagātnē un nevaram nomest šo nastu. Sāpes muguras lejas daļā nozīmē bailes palikt bez iztikas līdzekļiem, nav finansiāla atbalsta.
4. Sāpes elkoņos

Ir iespēja uz pārmaiņām un iegūsiet jaunu pieredzi.
5. Sāpes delnās

Šīs sāpes asociējās ar kustības un viegluma esamību vai neesamību jūsu dzīvē.
6. Sāpes Gurnos

Tās ir bailes pieņemt svarīgus lēmumus jūsu dzīvē. Bailes virzīties uz priekšu.

7.Sāpes ceļgalos

Lepnums nevietā un neprasme kontaktēties ar cilvēkiem.
8. Sāpes papēdī

Lokanuma trūkums un pastāvīga vainas izjūta.

9. Sāpes kājās

Nav prieka no dzīves pieredzes.
Ir vērts piebilst par vairākām citām saiknēm:

- Artrīts - kriticisms, aizvainojums, nepatika;
- Kaulu lūzumi - sacelšanās pret varu;
- Bursīts - apspiests naids;
- Iekaisums - bailes, slima domāšana;
- Sāpes locītavās - dzīves virziena maiņa, nespēja viegli uztvert notiekošo;
- Radikulīts - bailes par naudas nepietiekamību un nākotni, augsts kriticisma līmenis;
- Novirzījies skriemelis - neizlēmīgums, pilnīgs atbalsta trūkums dzīvē;
- Sastieptas saites - nevēlēšanās virzīties noteiktā dzīves virzienā, bailes, spītība.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:11 19.11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024