9 ieteikumi no bagātiem cilvēkiem, kā sakārtot savu materiālo stāvokli!

Advertisement
Advertisement

Mūsdienu finanšu pasaule turas uz kredītiem. Mēs aizņemamies, plānojot parādus atdot pēc iespējas ātrāk, bet nebeidzami augošā inflācija mums neļauj to izdarīt. Rezultātā mēs kļūstam par situācijas ķīlniekiem, kurā lauvas daļu no mēneša ienākumiem atdodam procentos, bet atlikušo brīvo līdzekļu nepietiek un mēs atkal griežamies pēc palīdzības pie bankām.

Raksta turpinājums
Problēma? Viennozīmīgi. Un to vajag risināt, savādāk nāksies visu mūžu pavadīt parādos. Mēs strādājam priekš bagātiem cilvēkiem, cilvēkiem, kuri ir veiksmīgi. Kāds brīnās, kā tiem izdodas ne tikai noturēties virs ūdens, un pat attīstīties. Kāds ir pārliecināts, ka atbilde ir netīrā biznesā, nelikumīgā naudā. Bet, varbūt viss ir daudz vienkāršāk, un runa ir par pareizu tēriņu noteikšanu un budžeta plānošanu?
Mūsu redakcija piedāvā tev iepazīties ar desmit pareizu finanšu plānošanas likumiem, kurus ievērojot, tu ļoti drīz pamanīsi savas finansiālās situācijas uzlabošanos.
EKONOMIKAS NOSLĒPUMI

1. Lietotas preces

Bagātiem nav nepieciešams pacelt savu pašapziņu, pērkot dārgas un prestižas lietas. Viņi mierīgi izvēlas lietotus auto, tehniku, mēbeles. Kam ir vajadzīgs pārmaksāt par lietu, kuru var nopirkt par cenu, kura ir stipri zem tirgū piedāvātās?
2. Pieejamas lietas

Cik bieži tu esi dzīvojusi virs saviem līdzekļiem, pērkot somas, drēbes vai tehniku, kuru cena ir divas reizes lielāka par tavu mēneša ienākumu? Jā, skaistai gribas būt, bet neierobežojot savu finansiālo brīvību. Ilgus gadus ilgstošās kredītsaistības, kurās tu ielīdīsi, lai piepildītu vienu savu vēlmi, liegs tev prieku par dzīvi uz ilgiem gadiem.
3. Lietas uz ilgu laiku

Izvēloties lētu preci, jūs sevi mānāt. Cerībā ieekonomēt, tu saņem nekvalitatīvu preci, kura kalpos daudz īsāku laiku, nekā tā, kura maksā divreiz vairāk. Jo ātrāk tavs pirkums salūzīs, jo ātrāk tu dosies pēc jauna.
4. Atlikts rezultāts

Bagāti cilvēki uzticas ilglaicīgām investīcijām. Viņi ir gatavi ieguldīt naudu un gaidīt, kamēr tā dos ienākumus. Labākie piedāvājumi nāk ar laiku. Šo likumu bagātnieki ir sen iegaumējuši.
5. Nevēlama pensija

Protams, bagāti cilvēki atpūšas. Turklāt viņi prot atpūsties gaumīgi un ar jēgu. Viņi zina cenu interesantam darbam, tādēļ turpina turēties seglos pat pēc tam, kad ir sasniegti pensijas gadi. Darbs tiem sagādā baudu, bet aizrautīgs cilvēks vienmēr grūti pārdzīvo nekā nedarīšanu.
6. Prātīga ekonomija

Katru dienu pār tevi gāžas kvalitatīvas reklāmas vilnis. Mārketings pārdzīvo jaunu attīstības līmeni, tās veidi kļūst ar vien iespaidīgāki. Tava izvēle patiesībā nav tava, tikai tu par to nezini. Bagāti cilvēki atpazīst ” zemūdens akmeņus”, kuri tiek izmantoti, lai ielīstu viņu kabatā. Viņi iegādājas tikai to, kas viņiem patiešām ir nepieciešams.
7. Izdevīgas atlaides

Bagāti cilvēki nekad neslinko, lai izsekotu izdevīgām akcijām un ekonomikas piedāvājumiem. Kādēļ maksāt vairāk, ja var to iegūt pa mazāku naudu?
8. Budžeta plānošana

Pareiza budžeta un izdevumu plānošana ir pamats finansiālai veiksmei. Bagāti cilvēki skaita katru kapeiku. Ņemot vērā visus tēriņus, tu varēsi atklāt, kur ir lielākā naudas noplūde un samazināt to.
9. Mantas demonstrācija

Tā bagātiem cilvēkiem nav nepieciešama. Viņiem nav vajadzīgs lielīties ar dārgām mantām, lai paceltu savu pašapziņu. Tā viņiem jau tā ir pietiekami augsta. Bagāti cilvēki pelna lielu naudu tādēļ, lai izbaudītu apkārtējās pasaules ērtības, nevis, lai kādam kaut ko pierādītu!
REDAKCIJAS IETEIKUMS

Plāno izdevumus, seko naudai, kura pie tevis atnāk, un pakāpeniski tiec vaļā no parādiem. Iekrājumi sāksies tiklīdz tu nonāksi pie pirmā plusa.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:11 19.11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024