8 stresa simptomi, ko jūs nedrīkstat ignorēt

Advertisement
Advertisement

Eksperti vienmēr brīdina par stresa konsenkvencēm. Stresam var būt nopietnas sekas, it īpaši, ja to nemana uzreiz, jo stresa simptomi nevienmēr ir skaidri. Stress ir galvenais pamatiemesls dažādām slimībām, bet daudzi cilvēki to neapzinās. Tāpēc eksperti iesaka jums nomierināties un mazināt stresu, jo tas pasargās jūsu veselību no dažādām medicīniskām procedūrām. Šajā rakstā ir nosaukti simptomi, kas parasti ir diagnosticējami stresa stāvoklim.

Raksta turpinājums
1. Matu izkrišana.

Karolina Jakoba, Čikāgas kosmētiskās ķirurģijas un dermatoloģijas medicīniskā centra direktore un dibinātāja saka, ka aptuveni 100 matu saknes tiek zaudētas katru dienu un cilvēki to neievēro.Stress ir galvenais iemesls paaugstinātai matu izkrišanai, jo stress maina ķermeņa fizioloģiskās funkcijas. Pēc trijiem vai četriem mēnešiem matu izkrišanas apjoms palielinās, jo mati sāk krist arī miera stāvoklī. Tas ir ļoti negatīvs stresa rezultāts. Iemesls tam ir jūsu pārgurušais organisms. Ja jūs novērojat simptomātiku, kas ir saistīta ar matu izkrišanu, jākonsultējas ar ārstu.

2. Svara maiņa.

Stress var izraisīt svara maiņu, jo stress noved pie apetītes zuduma, bet tas arī var būt atbildīgs par svara pieaugumu, jo organismā pazeminās vielmaiņa. Ja jūs pamanīsiet kādu no šīm pārmaiņām, mēģiniet samazināt stresu.

3. Pastāvīga uztraukuma sajūta un nespēja mierīgi nosēdēt.

Nemiers ir visizplatītākais pārstrādāšanās simptoms. Jums ir jārīkojas, lai atrisinātu šo problēmu. Ja jūs nerīkosieties tūlīt, jūsu stāvoklis paliks smagāks.
4. Novājināts libido.

Stress varbūt kā iemesls samazinātam libido, jo tas reducē hormonu daudzumu seksuālai aktivitātei. Stress var radīt impotenci un nogurumu. Lai pasargātu savu intīmo dzīvi, jūs varat izmēģināt dažādus paņēmienus, lai relaksētos. Kā cits risinājums var būt vienkāršas sarunas ar partneri par radušās problēmām.

5. Miega problēmas.

Problēmas ar miegu rodas no pārāk liela stresa. Ja jūs pamanīsiet izmaiņas sava miega ierastajā režīmā ( jūs neguļat pietiekami vai arī, guļat miegā pārāk daudz), jums ir jāatrisina problēma, kas rada stresu. Jūsu ķermenis cīnās ar stresu šādā veidā. Tāpēc jums atliek tikai atrast iemeslu tam, kas uztur jūs nomodā. Cīnoties ar stresu, vispirms ir jāmaina ikdienas dzīve. Jums jāatrod risinājumu, kā uzsākt cīnīties ar stresu cik vien iespējams ātri, izmantojot meditāciju, veselīgu diētu vai jogas nodarbības.

6. Izmaiņas noskaņojumā.

Jūsu noskaņojums var mainīties ļoti ātri, jo stress iespaido jūsu hormonu līmeni. Tas var radīt papildus komplikācijas, tādas kā obsesīvie kompulsīvie traucējumi, daudzas psiholoģiskas problēmas, kā arī, baiļu lēkmes un un atkarību no tām.Pēc iespējas ātrāk ir jākonsultējas ar ārstu.
7. Ķermeņa sāpes.

Ķermeņa sāpes ir pirmais biežākais simptoms nopietnām veselības problēmām. Nepieciešams noskaidrot sāpju iemeslu. Stress var būt par iemeslu jūsu ķermeņa disfunkcijai, kas var novest pie saspringumiem, caurejas, čūlām, ķermeņa veselības problēmām vai arī, sāpēm krūšu kurvī. Stress var padarīt jūsu galvassāpes vēl lielākas, tas var izraisīt sāpes visā ķermenī, kā arī, izraisīt smagu artrītu. Jums jāpalīdz savam ķermenim atveseļoties, samazinot stresu un uzlabojot veselību.

8. Pacietības trūkums.

Ikdienas problēmas var novest jūs pie pacietības trūkuma pret visu apkārtējo. Jūs paliekat neiecietīgs, viegli aizkaitināms, dusmīgs un nervozs. Risiniet savas veselības problēmas savlaicīgi, lai nerastos papildus komplikācijas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 20:11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024