7 pārsteidzošas dabas anomālijas. Pat neticās, ka kas tāds pastāv!

Advertisement
Advertisement

Ap mums daudz brīnišķīgas lietas, un mūsu planētas ir pilns ar neskaitāmām mīklām. Vienkārši prātam neaptverami! Ieraugot to, ko mēs tev gribam parādīt, pat visnelabojamākie skeptiķi sāks ticēt brīnumiem!

 

 

 

 

Raksta turpinājums
Magnētiskais kalns, Indija

Ja tu ar automašīnu uzbrauc kalna pakājē, tad pārslēdzies uz neitrālo. Tu būsi pārsteigts, bet automašīna lēnām sāks savu kustību uz kalna virsotni. Šo mīklu mēģina izskaidrot ar neparastu gravitācijas lauku apkārt kalnam. Tomēr neviens īsti nav noteicis šī fenomena cēloni.
Mūžīgās liesmas ūdenskritums,ASV

Neparastais ūdenskritums atrodas Ņujorkā. Alas iekšpusē aiz ūdens plūsmas, gandrīz nepārtraukti deg liesma. Tas ir saistīts ar dabas gāzes tvaikiem, kas aizdedzinās pie zināmiem nosacījumiem.

Amerikāņu indiāņiem ir leģenda, kas vēsta, ka cilvēks, kurš atdzīvināja nodzēstās liesmas, būs svētīts.
Cietoksnis Frangokastello, Grieķija

Krētas sala ir pazīstama ar savām šausminošajām mirāžām, kuras pat ir dokumentētas. Katru gadu maija beigās, bruņotu kaujinieku un jātnieku ēnas veidojas no klostera Agios Charalambos uz Frangokastello fortu.
Šo ievērojamais parādību var novērot, agri no rīta, kad jūra ir mierīga un gaisa mitrums ir augsts. Mirāža ilgst aptuveni 10 minūtes. Vācu kareivji no daļas, ko okupēja Otrā pasaules kara laikā, gandrīz sajuka prātā no bailēm, kad pirmo reizi ieraudzīja šīs ēnas. Viņi pat šāva pa mirāžu.
Čehijas katakombas, Čehija

Leģendas stāsta par apbrīnojamu skaņu, kas nāk no Čehijas katakombām. 1996. gadā, zinātnieki atrada īsto vietu. Šīs pazemes ejas dziļums ir 9 metri, kurā nav vietas, lai varētu ievietot mūzikas instrumentu tādos izmēros.
Ar šī fenomena lieciniekiem strādāja psihologi, kas masveida halucinācijas pārbaudīja ar teoriju. Visi kā viens runā par "gaišo koridoru", kas iet cauri katakombām. Augsnes paraugi liecina, ka šajā vietā nav ne miņas no fosfora, kas var izraisīt šādu redzējumu.

Uz pirmā acu uzmetiena, koridors šķiet pilnīgi parasts, bet drīz vien sāk izstarot sarkanīgi oranžs mirdzums. Tikai nevajadzētu tajā atrasties pārāk ilgi, savādāk sadzirdēsi to pašu skaņu. Vai tava psihe izturētu šādu pārbaudījumu?
Akmeņu mežs, Ķīna

Iespējams, visapbrīnojamākā vieta šajā senajā valstī. Akmens mežs šajā vietā parādījās apmēram pirms 200 miljoniem gadu. Tas izveidojās uz vietas no izžuvušām jūras kaļķakmens nogulsnēm. Tektoniskā garozas pārmaiņas veido šādas pārsteidzošas akmens struktūras.
Meža iekšpusē atrodas galvenais apskates objekts - Cifena ala. No augusta līdz novembrim, ik pēc 30 minūtēm šajā alā, pazemes upe rada virpuli, kas ilgst tikai dažas minūtes un pēc tam pazūd.
Piecu krāsu upe, Kolumbija

Lielākajā gada daļā Caño Cristales upes izskatās tāpat kā visas pārējās, bet vasarā tā pārvēršas par daudzkrāsainu gobelēnu. Šī neparastā parādība ir iespējama pateicoties retu sugu aļģu uzplaukumam, kas upi izrotā sarkanā, rozā, zilā, zaļā un dzeltenā krāsā.

Saskaņā ar vietējo leģendu, ūdenskrituma kaskādē atrodas La Modzhany dārgumi (Māte ūdens).
Asins ūdenskritums, Antarktīda

Šis asins sarkanais ūdenskritums nesasalst pat pie -10° C. Ledājs ar šķidrumu tiek uzskatīts par vienu no visaukstākajiem. Zinātnieku komanda no Hārvardas universitātes pierādīja, ka "asiņainajā" ezerā dzīvo mikrobi, kuri izraisa šo neticamo dabas parādību.
Cik gan brīnišķīga un daudzpusīga ir mūsu pasaule! Pārsteidzošais ir blakus, vajag tikai palūkoties apkārt. Vai tev patika mūsu raksts par dabas fenomeniem? Padalies ar savu viedokli ar mums un saviem draugiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024