-
- 8739 x
-
https://torno.lv/SGwTOC0
Indiešu pravieši iesaka liekāku uzmanību pievērst tai informācijai, ar kuru daudzi pieraduši dalīties ar svešiem cilvēkiem. Pārmērīgs un neapdomāts pļāpīgums var traucēt ne tikai personības attīstībai, bet arī dzīvei.
Avots: samoeinteresnoe.net
Raksta turpinājums
1. Tālejoši plāni
Nevienam nestāstiet par saviem plāniem, kamēr tie nav īstenoti. Jebkuri plāni nav ideāli, tajos ir liels daudzums vāju vietu, ko zinot un izmantojot, nelabvēļi var visu sagraut.
2. Nav vajadzības dalīties ar informāciju par labdarību
Nelielieties, ja esat izdarījis labu darbu vai esat palīdzējis citiem cilvēkiem. Un nelieliet sevi par to. Tāda attieksme ātri var novest pie lepnības, kas ir negatīva un graujoša rakstura iezīme.
3. Neizrādiet publikai savu askētismu
Ja jūs esat pieņēmis lēmumu sevi kādā jomā ierobežot, tai jābūt ne tikai fiziskai ierobežošanai, bet arī kā gara attīstības jaunam pakāpienam. Nestāstiet citiem par sevis ierobežošanu ēdienā, miegā, seksā un citur. Askētisms- dziļi personīga lieta, kas atnesīs labumu personībai, tikai ja tas harmonizē ar emocionālo sfēru.
4. Klusējiet par savu vīrišķību, varonību
Visi cilvēki katru dienu sastopas ar pārbaudījumiem. Vieni pārvar pārbaudījumus iekšēji, citi –ārēji. Par ārējo pārbaudījumu pārvarēšanu cilvēki saņem balvas, jo ir redzams rezultāts. Bet iekšējo pārbaudījumu pārvarēšana ir gandrīz nemanāma, tāpēc arī balvas par tiem gaidīt nav vērts.
5. Nav vērts lielīties ar savu gara apgaismību
Tā ir tikai jūsu apgaismība, kuru labāk turēt pie sevis un par to nevienam nestāstīt. Atklājiet to citam tikai tādā gadījumā, kad tas patiesi vajadzīgs ne tikai jums, bet arī – citiem.
6. Nevienam nestāstiet par konfliktiem mājās un ģimenes dzīves problēmām.
Dzīvē ir vienkāršs noteikums- jo mazāk jūs runājat par problēmām savā ģimenē, jo mazāk problēmu radīsies turpmāk, jo ģimene būs stiprāka. Strīdus laikā cilvēki atbrīvojas no saskarsmes laikā radušās negatīvās enerģijas. Apspriežot un atceroties sarunas laikā ar citiem cilvēkiem strīdu, jūs sākat vairāk ticēt šīm negatīvām emocijām un atkal tajās iegrimstat.
7. Nav vērts runāt par sliktajiem vārdiem, ko jums kāds ir teicis.
Kā netīrumi nokļūst uz drēbēm vai apaviem, tāpat „sasmērējas” dažu cilvēku apziņa. Atnākot mājās un stāstot par to, ko sliktu jums ir teikuši, jūs nostājaties vienā līmenī ar to cilvēku, kas jums ir sarunājis nepatīkamus vārdus, - jūs it kā ienākat mājās ar netīriem apaviem.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts