7 ieradumi 365 laimīgām dienām!

Advertisement
Advertisement

Vēlaties kļūt laimīgāki? Sāciet ar mazumiņu! Mēģiniet sevi ieradināt uz jaunām darbībām, lai uzlabotu savu pašsajūtu, fizisko formu un prāta spējas. Lai cik tas dīvaini neizklausītos jūsu noskaņojums un emocionālais stāvoklis pirmāmkārtām ir atkarīgs no jūsu nervu sistēmas darbības, un ar dažiem vārdiem pierunāt viņu labāk strādāt neizdosies. Ir nepieciešams ikdienas darbs, lai veicinātu visu jūsu organisma aktīvu darbību.


Mēs esam pārliecināti, ja jūs ņemsiet par piemēru piedāvātos padomus, nākošās 365 dienas kļūs par labākajām jūsu dzīves dienam.

 

 

Avots: samoeinteresnoe.net

Raksta turpinājums
1. Piestrādājiet pie uzmanības.

Lielākoties mūsu ikdiena paiet autopilota režīmā, un autopilota režīms protams ir kas pretējs uzmanībai. Bet uzmanība ir dzīves nepieciešamība! Jūs varat palaist garām daudzus pozitīvos momentu!

Apskaties apkārt, paskaties vismaz uz jūsu datoru, planšeti un telefonu, izanalizējiet izmērus, parametrus. Apskatiet savu istabu. Apskatiet visu kamēr pastaigājaties. Šie parastie vingrinājumi būs treniņš jūsu smadzenēm, un paaugstināsies jūsu analizēšanas spējas, un kopumā ar to augs jūsu kopējais nervu sistēmas tonuss.
2. Tu esi tas ko tu ēd!

Kāpēc ēdiens? Ēdiens ir viens no organisma pamatprasībām, mēs tam veltam nepietiekami daudz uzmanības.
Jūs taču nesāksiet uzpildīt sporta automašīnu ar pagrabā pašdarinātu benzīnu? Tāpat arī ar jūsu ķermeni. Tikai pēdējā minētajā gadījumā atšķirībā automašīnas var pārtaisīt un uzlabot, mainot „degvielas“ tipu. Novērojat to ko jūs ēdat un kad.

Un tagad atkal par nervu sistēmu. Cik enerģijas tērē jūsu smadzenes? 20% ne mazāk. Tāpēc kvalitatīva un savlaicīgi uzņemta pārtika labāk dara savu darbu: jūs domāsiet ātrāk un jutīsieties labāk! Piestrādājiet pie ēšanas, skaitiet kalorijas, lai tas būtu jums kā interesants ikdienas uzdevums.
3. Nodarbojaties ar sportu.

Fiziskās slodzes ir nepieciešamība. Tieši tā. Mūsu organisms kurā dzīvo visas domas un emocijas nevar ilgstoši būt bez aktīviem treniņiem. Tāpēc pierakstieties sporta zālē.

Ja jūs kautrējaties iet uz sporta zāli vai spēlēt volejbolu, sāciet skriet jums ērtākā laikā! Jebkurā gadījumā sporta nodarbība prasa no jums regularitāti.
4. Guliet

Cik stundas jūs guļat? Mazāk nekā vēlētos vai ne?

Bet tajā pašā laikā sapņi ir svarīgāka dzīves sastāvdaļa nekā fiziskā slodze. Miegs liek jūsu organismam un ķermenim palikt jaunākam darot bez jūsu ziņas kolosālu darbu. Pārliecinaties, lai tas kļūst jums par ieradumu iet gulēt noteiktā laika (jo agrāk, jo labāk) un gulēt ne mazāk par 7 stundām dienā.
5.Veltiet laiku sev.

Kad jums ir brīvs brīdis, nedomājiet par apkārtējās pasaules haosu, lasiet grāmatu, sēdiet vannā, skatieties kino sēžot istabā vieni paši, tad jūs tiešām sāksiet novērtēt dzīvi. Pat piecas minūtes klusumā un mierā var palīdzēt jums tikt galā ar stresu.
6. Klausāties!

Uzmanīgi ieklausīties klusās sarunās, apkārtējās dabas skaņās, jūs atradīsiet daudz ko interesantu un jaunu. Klausīties un nepārtraukt! Esiet dabā, klausāties tās skaņās. Un jūs ieraudzīsiet, ka var iegūt skaņas informāciju - lielu prieku!
Tas arī samazinās jūsu trauksmes sajūtu un aizkaitināmību.
7. Neaizmirstiet elpot!

Elpošana tā ir viena no vieglākajām un ātrākajām metodēm kā samazināt nemieru un uzlabot noskaņojumu. Kā arī jūs bagātināsiet savas smadzenes un visu organismu ar skābekli. Jau iepriekš bija minēts laime iet roku rokā ar labi funkcionējošu organismu.

Viegls un efektīvs vingrinājums: koncentrējaties uz elpošanu 60 sekundes. Veicot vienu ieelpu un izelpu pēc tam kad aizskaitīsiet līdz četri, atslēdziet savas domas un vienkārši elpojiet.

Mēs esam pārliecināti, ka parastās ikdienas darbības padarīs jūs laimīgu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 20:11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024