6 lielākās ilūzijas, kas pierāda, ka mēs visi dzīvojam Matricas verdzībā!

Advertisement
Advertisement

Šī ir iespēja rūpīgi padomāt par savu dzīvi ... Brīvība - pēc izlasīšanas!


"Ilūzija pat uzturēšanos cietumā var padarīt par ērtu." Nelsons Mandela. Ja iluzionists vai “burvis" vēlas maldināt jūs, tad lai sāktu, viņš uzbur ilūziju, lai novērstu jūsu uzmanību no realitātes. Lai gan auditorija ar entuziasmu vēro nenozīmīgus trikus, iluzionists iegūst iespēju jūs maldināt.


Taču muļķim ir tik grūti atzīt maldināšanas faktu, ka viņš gadiem ilgi var ticēt kaut kam, kas neeksistē.


Mēs dzīvojam ilūziju pasaulē


Daudzas no problēmām, ar kurām saskaras jūsu smadzenes un kalendārs, pastāv tikai tādēļ, ka kāds jums tās ir iegalvojis. Dievs zina, tas notika nejauši, vai ne, bet mēs visi (vai gandrīz visi) esam bijuši cietušie autoritāri-korporatīvajai patērētāju kultūrai, kas tagad dominē. Psihopāti mums liedza realitātes sajūtu. Un sociālie tīkli ļāva viņiem izteikt savas idejas plašai sabiedrības daļai bez starpniekiem,ar plašsaziņas līdzekļu palīdzību. Un viņu galvenais nodarījums ir tas, ka viņi radīja absolūtu, postošu triecienu mūsu pašapziņai un rītdienai.


Ielas mākslinieks - revolucionārists Benksi reiz teica:


`Cilvēks dzer intelektuālu urīnu katru dienu. Viņa pārvērš viņu dzīvi cigarešu mucā. Tas liek domāt, ka jūs neesat pietiekoši seksīgi. Vai arī, ka vislabākais notiek citur. Televīzija jau ir padarījusi jūsu draudzeni nepietiekamu. Viņiem ir pieeja jaunākajām tehnoloģijām. Un viņi jūs iebiedē. Viņi ir reklāmdevēji, un viņi smejas par jums.`


Bet reklāma ir tikai aisberga gals. Ja paskatīsieties tālāk, jūs redzēsiet, ka visa mūsu dzīves organizācija tiek veidota, īstenojot ilūzijas un domu par masu paklausību citiem cilvēkiem, idejām un iestādēm.


Mēs esam verdzībā - pilnā vārda izpratnē.


Mēs esam pakļauti patērētāju apspiešanai un pilnīgai kontrolei. Viņi ielaužas mūsu prātā jau no paša sākuma un pārprogrammē to paklausībai. Šeit ir sešas no lielākajām ilūzijām, no kurām tu vari atvadīties, ja tu vēlies kļūt par brīvu - ne tikai ārēji, bet arī iekšēji.

 

 

 

Raksta turpinājums
1. Likuma, kārtības un varas ilūzija.

Daudziem no mums sekošana likumam ir morāls pienākums. Bet korupcija un politiskie skandāli pierāda, ka likums ir pietiekami elastīgs. Īpaši tiem, kam ir muskuļi, lai saliektu to.

Policijas brutalitāte un tās izdarītie noziegumi ir realitāte ne tikai Ukrainai vai Krievijai, bet pat ASV un daudzām Eiropas valstīm.

Tiesa vienmēr ir bijusi bagāto pusē. Un tagad mēs pat nevaram sevi aizstāvēt pret valsts acu iebrukumu mūsu personīgajā dzīvē. Un visa šī valsts amorālā valdība vienā vai otrā veidā noved pie veselu tautu un kultūru nogalināšanas un iznīcināšanas.

Sociālā kārtība ir ilūzija. Un tā pastāv tikai tāpēc, ka jūs, likumpaklausīgie pilsoņi, esat paklausīgi un piekrītat visam.
Kas ir valsts? Šī ir cilvēku grupa, kas liek citiem pakļauties viņiem ar draudiem uz vardarbību.

Valsts ir brigāde, kas ir saņēmusi monopolu uz vardarbību. Vēsture mums atkal un atkal māca: valsts institūcijām ir nepieciešams tikai apspiest, kontrolēt un aplaupīt citus cilvēkus. Jebkura tā saucamā vara vienmēr izrādās mānīga, liekulīga un negodīga.

Nav tiesību, nav kārtības un nav taisnīguma. Tas viss ir tikai brīnumains varas atribūts, kas ir nepieciešams, lai paslēptu patiesību. Patiesība ir tāda, ka pasaules kārtība ir balstīta uz citu cilvēku kontroli un cīņu pret opozīciju.

2. Labklājības un laimes ilūzija.

Katrs no mums tagad izmanto tik daudz dārgu rotājumu un nieciņu, ka kādam no XIX gs. Monarham pilnīgi skaustu. Labklājības ilūzijas saglabāšana ir būtiska visas pasaules finanšu sistēmas ilgtspējībai. Bet jūs velti aizmirstat, ka patēriņš vienmēr ir balstīts uz krāpšanu, aizdevumiem un parādiem.

Sākotnēji banku sistēma bija paredzēta, lai padarītu bagātos vēl bagātīgākus uz nabadzīgo rēķina, kuri bija pārliecināti, ka viņie ir kaut kas vērtīgs. Bet patieso labklājību un laimi var dot tikai daba, veselība, mīlestība un attiecības ar mīļajiem. Neidentificējiet sevi ar materiālajām vērtībām, kuras jums pieder. Tās jūs tikai attālinaties no laimes un nepieskaraties tai!
3. Izvēles brīvības ilūzija.

Šķiet, ka mums visiem ir izvēle, kā dzīvot. Bet patiesībā mums piedāvā tikai ierobežotu iespēju kopumu, un viss no tā ir slikts. Neatkarīgi no tā, kādu lēmumu jūs pieņemsiet par savu dzīvi, jūs vienmēr būsiet ierobežots jūsu valsts tiesiskajās un nodokļu sistēmās.

Un tas turpinās aizsargāt šīs sistēmas, izmantojot monopola tiesības uz vardarbību.

Apskatiet viltotu mūsdienu demokrātijas iestādi.

Un jūs sapratīsiet, ka rezultāts vēlēšanās ir atkarīgs tikai no tā, kāds politiskais spēks būs veiksmīgāks, vadot jūsu smadzenes.

Izvēles brīvības ilūzija ir spēcīgs apspiedējs, jo muļķi ir vergi, kas domā, ka viņi ir brīvi. Nelolojiet ilūzijas: jūs joprojām tur pie pavadas.

4. Patiesības ilūzija.

Patiesībā mūsu kultūrā ir būtisks jautājums. Mēs, šķiet, esam ieprogrammēti pastāvīgi meklēt patiesību.

Viena sabiedrības daļa bezjēdzīgi paļaujas uz visu, ko TV saka, bet otra - netic nekam, ko saka žurnālisti. Abas galējības ir absolūti neprātīgas.

Ja jūs vēlaties saglabāt mieru un brīvību savā dvēselē, iemācieties domāt paši.

Un atcerieties, ka jebkurai patiesībai vienmēr ir divas puses. Pat ja kāds tās slēpj.
5. Ilūzija par laiku.

Viņi saka, ka laiks ir nauda, ​​bet tie ir meli. Laiks ir tava dzīve. Pārtrauciet domāt tikai piecu maņu kategorijās un saskaņā ar grafiku un kalendāru.

Mēs pieņemam, ka gars ir mūžīgs, un katra cilvēka dvēsele ir daļa no šīs mūžības.

Un galvenie maldi: viņi mūs pārliecina, ka izbaudīt mikli nav svarīgi.

It kā mums vienmēr būtu pienākums analizēt mūsu pagātni un cerēt uz labāku nākotni. Tā vietā mēs, brīvie cilvēki, sākām koncentrēt uzmanību uz to, kas notiek tieši šeit un tagad.

Ja jūs koncentrējaties ne uz to, kas notiek tagad, un uz to, kas varētu notikt (vai nenotiek) nākotnē, tad jūs kļūstat par vieglu laupījumu reklāmdevējiem, valstij un citiem sutineriem, kas piebāž jūsu prātu ar visa veida bailēm. Mēs esam laimīgi, ja dzīve nesit mums pa galvu, kad spontānums un iespēja mums liekas interesantāks nekā grandiozi plāni, un, kad jūsu tagad ir svarīgāks nekā jūsu rīt.

Ja laiks ir nauda, ​​tad dzīvi var izmērīt dolāros. Ja priekš jums dolāri ir mazāk vērti par dzīvi, tad tiem būtu jāmaksā, mazāk nekā laikam, no kura šī dzīve sastāv.
6. Atdalīšanas ilūzija.

Masu vadīšanas stratēģijas jomā nekas nav efektīvāks par ”sadalīt un iekarot”. Šis princips vienmēr tiek piemērots, lai izveidotu autoritāru varu vai lai pamatotu militāru iebrukumu citā valstī. Un šī atdalīšanas ilūzija patiešām darbojas.

Mēs esam ieprogrammēti ticēt, ka mēs kā indivīds esam pastāvīgi konkurējuši ar tiem, kas ir pret mums. Mēs neuzticamies pat saviem kaimiņiem un radiniekiem! Bet visi cilvēki uz Zemes nav savstarpēji konkurējoši, bet gan partneri. Un cik efektīva būs šī partnerība ir atkarīgs tas, kurā pasaulē mēs dzīvojam, kādas gāzes mēs elpojam un vai mēs dzersim tīru ūdeni.

Mēs esam globāla sabiedrība, un valsts robežas ir tikai ilūzija, kas eksistē tik ilgi, kamēr mēs tajās ticam.

Daži uzskata, ka atdalīšanas ilūzija (piemēram, tautību ideja) bagātina mūsu ego un dod mums iespēju pašam identificēties. Bet tas dara visu, lai jūs apdraudētu un izolētu.

Mēs vēlamies, lai jūs akli neuztraucat, uzticoties Matricas mahinācijām. Pastāvīgi cīnīties par viņu tiesību un iespēju paplašināšanu. Ja viņi pieprasa paklausību un paklausību no jums, atcerieties: jūs tikai labvēlīgi ”pārdodat” ideju par likumību un saprātīgumu. Viņi nevar pārdot mums to, kas mums nav vajadzīgs. Un ko jūs domājat par šo?

Patika? Dalies ar draugiem!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024