5 pazīmes, kas liecina ka saikne ar savu dvēseli ir traucēta

Advertisement
Advertisement

Vai Jums kādreiz ir bijusi mokoša sajūta, ka kaut kas Jūsu iekšpusē nav kārtībā, ka ir zaudēta saikne ar Jūsu dvēseli. Es nerunāju par šaudošām sāpēm kaklā vai kuņģa darbības traucējumiem - es domāju par kaut ko svarīgāku.


Varbūt, tas ir kāds ierobežojums sevī vai trūkst straumes vajadzīgā virzienā, kur kādreiz bija pārticība. Vai Jums kaut kas ir pazīstams no augstākminētā?


Protams, ir pazīstams, jo Jūs esat dzīvs cilvēks! Ja Jūs nebūtu izjutuši līdzīgas sajūtas, es sāktu uztraukties, ka ar jums nav viss kārtībā. Fiziskajā plānā ielikti ķermeņos, normāli dažreiz sevī sajust nesaskaņas ar mūsu iekšējo jēgu, ar to, kas mēs esam patiesībā.


Jā, tas ir mūsu pienākums- pilnveidot sevi, kad rodas nepieciešamība un atjaunot saikni, bet muļķīgi ir sev pārmest, kad izkrītam no segliem.

 

Citāts zemāk parāda, ka šīs sīkās neveiksmes - patiesībā, slēptās iespējas:

 

“Pretrunas mums ļauj ieraudzīt, kāda ir mūsu neatbilstība ar savu īsto ES, bet pēc tam rada mums iespēju atbildēt no līdzcietības, piedošanas, pieņemšanas, mīlestības, prieka, pateicības u.c. pozīcijas. Tādā veidā, kad mēs saraujam karmiskās cilpas, mēs šūpojamies atpakaļ lai vienādotos ar garu. “ Alariks Hatčinsons, Dzīvā pasaule.

 

Bet, dažreiz šī “karmiskā cilpa” mums nav acīmredzama, pat tad, kad mēs esam tajā sapinušies. Mums, saprātīgiem cilvēkiem, ir ieradums mānīt pašiem sevi, uzskatot, ka mums viss ir labi, bet pasaule mums visapkārt - tā ir problēma.


Neuztraucieties! Man ir pretindes, par kurām minēšu tālāk rakstā.

 

Rakstā ir nosauktas 5 pazīmes, pēc kurām jūs varēsiet saprast, ka jūsu saikne ar dvēseli ir sarauta, un atsevišķi iespējamie lēmumi, lai atjaunotu šo saikni.

 

 

Raksta turpinājums
5 pazīmes , lai saprastu, ka zaudēta saikne ar savu dvēseli

Nogurums

Visi mēs nogurstam, bet, šis nogurums pārņem visu organismu. Mūsu dvēsele jūtas nogurusi. Tas var notikt, ja mēs nedzīvojam saskaņā ar mūsu mērķi, vai arī, ja mēs nebijām patiesi.

Šādas “mirušās zonas”atņem daudz dzīvības spēka, tērējas daudz enerģijas, lai to kompensētu, un jūs, iespējams, sajutīsiet enerģijas pieplūdumu, tiklīdz uzsāksiet atšķirt un to saprast. Starp citu, mums visiem šāda parādība pastāv un no tās nevajag kaunēties!

Jautājumi izskatīšanai:

1. Pie kādiem apstākļiem es biju nepatiess ?

2. Ko es sapņoju, kad guļu?

3. Kur, kā es varu godīgi atzīties, ka es meloju sev un citiem, kuri man ir tuvi?

Iesaku pamēģināt:

1.Meditēt vai lūgties un meklēt atbildes pašam sevī, lai atrastu savu mērķi vai slēptos nodomus savos sapņos.

2. Pastaigāties vai pamēģināt enerģiskākus vingrojumus. Nav nekā labāka par aktīvām darbībām, lai pamodinātu un uzmundrinātu veco enerģiju.

3. Pārlādēt savu mugurkaulu. Tā ir mūsu ķermeņa galvenā ass, un vislabākais veids cīņai ar nogurumu – uzmodināt mūsu vissvarīgāko asi. Jūs to varat izdarīt , sēžot meditatīvā pozā vai izpildot mugurkaula pagriezienus. Stingri nostājieties, it kā ieaugot zemē, plecu platumā, paceliet izstieptās rokas plecu augstumā, un pēc tam tās groziet uz vienu un otru pusi. Dariet to 1-3 minūtes, un jūs sajutīsieties mundrāki.

4.Izmantojiet ēteriskās eļļas aromātiskajā lampā vai pulverizatorā. Pamēģiniet citronu ar tā atsvaidzinošām īpašībām vai rozmarīnu, lai attīrītu un atdzīvinātu prātu.
Nepareiza elpošana

Ko var izmainīt elpošana? Atbilde: visu.

Vārds angļu valodā “spirit”(gars) ir radies no vārda latīņu valodā “spiritus”, kas nozīmē “elpošana”. Mūsu stāvoklis saistīts ar mūsu elpošanu. Nepareizā elpošana var būt dažāda, no paviršas, pārtrauktas, līdz dziļai un smagai, bet atšķirīgai no mierīgas dziļas elpošanas.

Nepareiza elpošana var būt par iemeslu daudziem dažādiem stāvokļiem: piemēram, nemiera, naida un stresa.

Jautājumi izskatīšanai:

1. Kādās situācijās mūsu dzīvē es izjūtu bailes, naidu vai aizvainojumu?

2. Kur manā ķermenī es jūtu sasprindzinājumu?

3. Kādas manas daļas prasa manu īpašu uzmanību?

Piedāvāju pamēģināt:

1. Ja jūs konstatēsiet, ka jums ir naids, piedodiet. Piedodiet dziļi un pilnībā. Pastāv daudz paņēmienu tikt galā ar savu naidu, piedot un pieņemt.

2.Praktizējiet elpošanu ritmā 4-7-8. Atslābiniet savu ķermeni, ieelpojiet ar vēderu, skaitot līdz 4, aizturiet elpu līdz 7 un izelpojiet. Kādā no momentiem jūsu plaušas būs pilnībā attīrītas no gaisa. Atkārtojiet vairākas reizes.

3. Tie, kas izjūt stresu vai nemieru, ieejiet vannā ar angļu sāli (magnēziju) un ēteriskām eļļām. Sāls, kas satur magniju, rada mīkstinošu un nomierinošu ietekmi. Analoģiskā veidā ēteriskās eļļas var radīt lieliskus efektus.

Pamēģiniet lavandu (nomierinošs), ģerāniju ( možumam un psihisku noviržu profilaksei), fenheli ( pret sevis žēlošanu), eikaliptu ( uzlabot asinsriti un elpošanu).


Sarežģījumi ar uzmanības koncentrāciju

Mēs dzīvojam sabiedrībā un dzīvojam daudzos virzienos, bieži vien, uz mantām, kam realitātē mūs nemaz nebūtu jāuztrauc.

Daudzi no mums seko daudziem “spožiem”mērķiem ik katrā dienā, ka mēs pastāvīgi izjūtam apjukumu un zināmā mērā kustības virziena zaudējuma sajūtu.

Jūs varat uztraukties par visām šīm lietām, ar ko jūs nodarbojaties, bet, pēc vienkārša matemātiska aprēķina, diennaktī ir tikai 24 stundas, un jūs nevarēsiet aptvert visu pasauli.

Jautājumi izskatīšanai:

1. Kādi virzieni ir lieki?

2. Kādas ir manas galvenās prioritātes šonedēļ, šajā mēnesī, šogad?

3. Kurā dienā es varu iedalīt vairāk telpas sev, lai vienkārši būtu?

Iesaku pamēģināt:

1. Saudzīgi izturieties pret savu laiku. Laiks maksā dārgi, un mēs bieži vien to tērējam tukšā.

Plānojot savu laiku, izmantojiet dienasgrāmatu vai mobilo pielikumu uzskaitei un savu projektu atzīmēšanai.

2. Pamēģiniet vizualizāciju un meditāciju. Radiet 50 minūšu “produktīvos periodus” katrai darba stundai. Pēc tam izdariet nelielus pārtraukumus uz 5-10 minūtēm un vizualizējot no sākuma līdz galam, kā paies jūsu tuvākā stunda. Ja jūs to nevarat izdarīt ik stundu, varat izmēģināt rīta meditāciju katras darba dienas sākumā un iztēlojieties savu visspilgtāko dienu.

3. Ierīvējiet piparmētru eļļu deniņos. Piparmētras veicina uzmanības koncentrāciju.
Skumjas, depresija
Dzīvē mēs bieži pārdzīvojam zaudējumus: mīļoto cilvēku, draudzību, mājas mīluli vai darbu, vai bērnu, vai mājas. Varbūt, jūs izjūtat enerģiskuma zaudējumu vai jaunības zudumu, vai veselību.

Jautājumi izskatīšanai:

1. Kur manā ķermenī es glabāju bēdas?

2. Ko es izjūtu, kad es zaudēju?

3. Kāda ēnas puse man ir, kuru es atsakos pieņemt?

Iesaku izmēģināt:

1.Izstrādājiet pateicības praksi. Pateicība- tā ir pretinde no naida vai skumjām. Sāciet sastādīt ikdienas sarakstu no 5-10 lietām, par kurām jūs esat pateicīgi, un paskatieties, cik lieliska kļūst pasaule.

Vai jūs uzdrošināties nosūtīt patiesu mīlestību un uzmanību kādam, kas jums nepatīk? Un, iespējams, jūs būsiet brīnuma liecinieks.

2.Izmēģiniet pāris greipfrūta ēteriskās eļļas pilienus pievienot glāzei dzeramā ūdens. Greifrūts veicina pozitīvas izjūtas un prieku. Pārliecinieties, ka ēteriskās eļļas, kuras jūs izmantojat, derīgas izmantošanai iekšēji, uzmanīgi izlasot informāciju uz iepakojuma.


Aizkaitināmība

Kad mūsu nervi ir saspringti, kas ir iemesls tam, bieži saista ar minerālo vielu trūkumu mūsu ķermeņos.
Pareiza barības vielu uzņemšana ir ļoti svarīga.

Jautājumi izskatīšanai:

1. Cik kofeīna, cukura, alkohola es lietoju?

2. Cik stundas es naktīs guļu?

3. Es uzturu veselīgu svaru un pareizi ēdu?

4. Vai esmu apmierināts ar seksuālajām attiecībām?

Iesaku izmēģināt:

1.Lietojiet vairāk zaļumu, augļu un dārzeņu savā ēdienkartē. Palieliniet hidratāciju: dzeriet līdz 3 litriem ūdens katru dienu.

2.Samaziniet pēc iespējas vai vispār atsakieties no kofeīna, rafinētā cukura un alkohola savā ēdienkartē nedēļas vai divu nedēļu garumā un paskatieties, vai jūs ievērosiet atšķirību savā noskaņojumā.

3.Izmēģiniet sekojošas ēteriskās eļļas, lai sabalansētu hormonus: sandalkoks un timiāns.

4.Praktizējiet “aci pret acīm” meditāciju ar romantisko partneri. Fiziski pieskārieni nostabilizē nenoturīgu enerģiju, bet skaties ar acīm acīs pats par sevi vedīs jūs dziļāk sevī, tālu no virspusības, kur atrodas nemiers.

Noslēdzošās domas

Mūsu ķermeņi – kā saka, mūsu cietokšņi, bet bieži vien ignorējam mūsu personīgo sakrālo platību. Svarīgi atcerēties, kas mēs esam patiesībā, un rūpējoties par sevi, atjaunot saikni starp saprātu, ķermeni un garu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024