4 pazīmes, ka jūs atrodaties stiprās attiecībās

Advertisement
Advertisement

Kad cilvēki redz romantiskas attiecības caur televizora vai kino ekrānu, parasti rodas nepareizs priekšstats. Šīs fantāzijas neatspoguļo to, kādas ir īstas, ilgstošas attiecības. Tātad, attiecību sākums var būt ļoti līdzīgs tam, ko redzat filmās. Tomēr tās, kas turpinās visilgāk, nākotnē kļūs “reālākas”.


Īstās attiecībās tas ne vienmēr ir varavīksne un tauriņi. Bet jūs abi vienmēr varat paļauties viens uz otru. Īstas, ilgstošas attiecības, kas balstītas uz patiesu mīlestību, iztur jebkuru augšupeju un kritumu dzīvē. Patiešām, abi cilvēki parasti kļūst stiprāki un jūtas tuvāk viens otram nekā iepriekš.


Vai nezināt, kādas ir jūsu pašreizējās attiecības? Mēs parādīsim dažas pazīmes tam, ka jūsu attiecības var izvērsties ilgstošas. 4 Pazīmes, ka jums ir stipras attiecības

Raksta turpinājums
1. Jūs abi ērti pavadāt laiku atsevišķi

Pēc kāda laika, kas pavadīts kopā, jūs varat izlaist savu vientulību, kurā vairākas stundas pavadāt ārā pie dabas, lasāt iecienītās grāmatas vai apmeklējat jogas nodarbības. Attiecību sākumā jūs, protams, vēlaties pavadīt pēc iespējas vairāk laika ar cilvēku. Šī sajūta rodas tāpēc, ka viss apkārt jums šķiet svaigs un jauns, un jūs absolūti mīlat cilvēku, ar kuru esat kopā.

Protams, pēc dažiem mēnešiem jūs joprojām jūtat to pašu pret savu puisi vai draudzeni. Tomēr, lai turpinātu personīgo izaugsmi, laiku pa laikam jūs varat alkt pēc pārtraukuma.

Pētījumi rāda, ka, tiklīdz attiecības stagnē, cilvēki sāk aizmirst, kāpēc ir attiecībās un mēģina meklēt izeju no attiecībām, lai sajustu, ka sākotnējā dzirksts atkal iedegas ar kaut ko jaunu. Lai tas nenotiktu, ir svarīgi pavadīt laiku kopā ar draugiem vai vienatnē, lai attiecībās saglabātu dzirksteli. Tādējādi ir lietderīgi plānot laiku, ko pavada atsevišķi.

Ja jūs spējat to izdarīt savās attiecībās, nejūtoties pamests vai jūtot, ka nevarat uzticēties savam partnerim ar to, kā viņš vai viņa pavada laiku atsevišķi no jums, jūs, visticamāk, esat reālās attiecībās, kurām ir nopietns ilgtermiņa attiecību potenciāls.

2. Jums ir līdzīgas dzīves vērtības

Jūsu attiecību “sarunvalodas” fāzē jūs, iespējams, runājāt ar savu partneri par saviem hobijiem, interesēm, mīļākajām bērnības atmiņām un to, kā izskatās jūsu ģimene. Dalīšanās šajās lietās ar partneri palīdz viņam nedaudz uzzināt par tevi kā personu un, iespējams, iestatīt posmu otrajam randiņam.

Kaut kur nākotnē jūs, iespējams, vēlētos to visu zināt dziļākā līmenī un gūt priekšstatu par viņu pamatvērtībām. Ja jums abiem ir ļoti atšķirīgas intereses un hobiji, bet jūs sazināties dziļākā, garīgā līmenī, jums būs lielākas iespējas nodibināt pastāvīgas attiecības nekā diviem cilvēkiem, kuriem nav kopīgu vērtību. Citiem vārdiem sakot, jūsu dzīvesveidam vajadzētu sakrist ar to, kā jūsu partneris redz savu dzīvi.

Ja jums abiem ir vienāds viedoklis par to, kā rīkoties ar finansēm, kā audzināt bērnus, kur dzīvot, ar līdzīgām garīgām praksēm un ar tādu pašu vispārējo dzīves skatījumu, iespējams, jūs varat saglabāt attiecības ilgtermiņā.

Galvenais, kam jāpievērš uzmanība ir tas, ka hobiji un intereses mainās, savukārt pamatvērtības un uzskati parasti nemainās. Pēc Mičiganas universitātes pētnieku domām, kopīgas iezīmes ir atslēga tam, lai saglabātu attiecības savās ierastajās vietās.
3. Jūs efektīvi tiekat galā ar problēmām

Gan attiecībās, gan dzīvē neizbēgami rodas problēmas. Jums jāiemācās tikt ar tām galā. Spēja kopīgi atrast risinājumus var stiprināt jūsu attiecības un uzturēt tās labā stāvoklī. Izpratne par to, ka jūs varat atrisināt problēmas komandā un apspriest problēmas, lai tās atrisinātu, padara attiecības laimīgākas un ilglaicīgākas.

Ja jums abiem ir vienādas problēmu risināšanas stratēģijas un jūs varat iziet dzīves pārbaudījumus tāpat kā triumfu, šāda veida saderība rada pamatu nopietnām attiecībām.

Spēja redzēt lietas no otra skatupunkta un cienīt viens otra viedokli, tajā pašā laikā atrodot kompromisu, kad jums jāpadara attiecības daudz vienkāršākas. Lielākā daļa attiecību beidzas atšķirīgu finanšu problēmu risināšanas dēļ vai nespējas dēļ savstarpēji komunicēt. Bet ilgstošu attiecību pazīme ir spēja izturēt dzīves vētras kopā.

Precēts pāris, kas laulībā bija vairāk nekā 75 gadus, sacīja, ka atslēga, lai attiecības būtu ilgstošas, ir komunikācija, pat ja tas ir tikai jautājums par problēmas risināšanu. Lai kāds būtu jūsu problēmu risināšanas stils, jums un jūsu partnerim tās jārisina ātri un viegli.

Bez nevajadzīgiem konfliktiem jums ir iespēja nākotnē likt visam darboties. Pēc Dr. Prestona Nī teiktā, “veiksmīgiem pāriem ir iespējas atrisināt problēmas un atlaist tās.”
4. Jūs varat atklāti komunicēt

Lai attiecības turpinātos ilgāk, ir svarīgi spēt atklāti runāt par emocijām, problēmām un idejām, nejūtoties nenovērtētam vai pārprastam. Pēc psihologa un attiecību eksperta Meredita Hansena teiktā visām stiprajām attiecībām ir trīs kopīgas lietas: uzticēšanās, lojalitāte un ievainojamība.

Atklāta komunikācija noteikti nozīmē neaizsargātību un apņemšanos izprast sava partnera vajadzības. Turklāt veselīga komunikācija parasti ir ilgtermiņa attiecību receptes galvenais elements.

Ja jūs abi turpināsit sarunu, pat pēc pāris pirmajiem attiecību mēnešiem, jūs, visticamāk, varēsit turpināt komunikāciju daudzus gadus. Vai jūs domājat, ka varat sarunāties ar savu partneri par jebkuru tēmu? Tad attiecības var turpināties ilgu laiku. Komunikācija ir viens no vissvarīgākajiem ilgtermiņa attiecību elementiem.

Padalieties ar saviem padomiem par stiprām attiecībām:

Kādas citas ilgtermiņa attiecību pazīmes esat pieredzējuši savā dzīvē? Rakstiet komentāros!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024