15 psihopātiskas iezīmes, ko nevar ciest partnerī

Advertisement
Advertisement

Ja jūs satiekaties kādu jaunu cilvēku, tad jūs par viņu neko daudz nezināt. Lai uzzinātu visu, kas jums jāzina, būs nepieciešami mēneši un dažreiz gadi. Vai jūsu jaunā mīlestības interese jūs dažreiz biedē? Psihopāts ir persona, kurai ir garīgi traucējumi, kas izraisa viņa agresīvu, vardarbīgu un nenormālu izturēšanos. Šī nav tā persona, kuru vēlaties atvest mājās, lai iepazīstinātu ar savu ģimeni.


Ja jūtat, ka jūs, iespējams, sastopaties ar kādu ar šiem garīgajiem traucējumiem, šeit ir dažas lietas, kurām jums jāpievērš uzmanība .15 psihopātiskas iezīmes, kuras jūs nevarat ciest partnerī:

Raksta turpinājums
1. Patoloģisks melis

Lielākā daļa cilvēku stāsta nelielus melus bez problēmām, lai neiekļūtu nepatikšanās. Tomēr patoloģiskais melis ir pavisam cits līmenis. Šie cilvēki melo par jebko un visu, un viņi ir tik labi, ka tic saviem meliem.Patoloģiskais melis izdomās pārsteidzošākos stāstus, acis nepamirkšķinot. Tie ir cilvēki, kuri viegli var izturēt melu detektora pārbaudi. Ja pamanāt, ka viņu stāsti nesakrīt vai viņi stāsta atklātus melus, jums vajadzētu no viņiem piesargāties.

2. Nekādu nožēlas vai vainas pazīmju

Katra cilvēka dzīvē ir jābūt zināmai nožēlai vai vainas pakāpei. Psihopātijas atšķirīga iezīme garīgi nelīdzsvarotam cilvēkam ir tā, ka viņam nav līdzjūtības. Tie ir cilvēki, kuri mierīgi var kādu nošaut un nekad par to nedomāt. Ja pamanāt, ka jūsu jaunais partneris var kaut ko izdarīt, piemēram, kaut ko nozagt ģimenes loceklim un uzvesties tā, it kā tas nekad nebūtu noticis, tev jābēg prom no viņa.

3. Impulsivitāte

Impulsīvs cilvēks rīkojas tagad un nedomā par sekām. Daudzi cilvēki dusmu brīdī izdara noziedzīgas darbības un pēc tam dzīvo ar nožēlu. Cilvēks ar psihopātiskām iezīmēm var darīt kaut ko impulsīvu, bet nekad vairs par to nedomā. Lai gan nedaudz impulsīvs randiņā var būt jautri un aizraujoši, tas var būt arī bīstami, ja nezināt, kā noteikt atbilstošas robežas. Viņu greizsirdīgais raksturs arī var radīt jums nepatikšanas.

4. Bezatbildīgs

Vai jūsu jaunais partneris ir bezatbildīgs? Viņš aizmirst par kaut ko samaksāt, iespējams, viņš neiet uz darbu, jo viņam nepatīk strādāt. Nebūt spējīgam spriest - tā ir bērna īpašība.

Tomēr daudzi pieaugušie ir tikpat bezatbildīgi kā bērni. Ja jūsu jaunais partneris dzīvo tādu dzīvi, it kā viņam nekas nerūp, jums vajadzētu aizdomāties par attiecībām ar šādu cilvēku.
5. Uzvedības problēmas

Dīvaini ir runāt par pieaugušo un runāt par uzvedības problēmām. Viena no kritiskākajām psihopātiskajām iezīmēm, kurai jums jāpievērš uzmanība, ir tā, ar ko jūs sastopaties, vai viņš rīkojas kā bērns, pastāvīgi rīkojot histēriju?

6. Empātijas trūkums

Empātijas trūkums ir viena no tām iezīmēm, kuru ievēro daudzi garīgās veselības speciālisti, jo tā ir sociopāta pazīme. Cilvēks, kuram trūkst izpratnes, var skatīties uz citiem no augšas un nežēlot viņus, viņš var skatīties, kā viņa vecāki aiziet no šīs dzīves uz nākamo un nekad pat asara nenoritēs. Šie cilvēki ir tik apņemti ar savu pasauli, ka viņiem ir svarīgas tikai viņu jūtas.

7. Nav reālu, tālejošu mērķu

Ikvienam ir dzīves mērķis un sapnis. Nu, gandrīz visiem tas ir. Daži cilvēki dzīvo tagadnē un nedomā par savu nākotni. Ja jūsu jaunajam partnerim nerūp nākotne, tad tā var būt satraucoša zīme.

Viena no bieži novērotajām psihopātiskajām iezīmēm ir tāda, ka kāds nepieņem domas par nākotni. Prāts nevar un nefunkcionē tik tālu uz priekšu, tāpēc viņš cenšas koncentrēties uz šeit un tagad.

8. Neuzņemas atbildību

Jūs viņus pieķērāt kādā lietā, bet viņi to kategoriski noliedz? Darbs ar sociopātu ir tas pats kā darīšana ar bērnu, kam roka cepumu kārbā; viņš to noliedz pat tad, kad jūs viņu pieķerat.

Daži saka, ka viena no psihopātiskajām iezīmēm ir būt kā bērnam un neuzņemties atbildību par savu rīcību. Neatkarīgi no tā, ko viņi izdarīja, vienmēr vainīgs ir kāds cits. Viņiem patīk norādīt ar pirkstu un pat aiziet tik tālu, ka padara jūs par grēkāzi par viņu darbībām. Ja jūs atklājat, ka jūsu partneris nekad nav kļūdījies un norāda ar pirkstu uz visiem pārējiem, tam vajadzētu padarīt jūs piesardzīgu.
Foto: soumo.eu
9. Маnipulējošs

Ikvienam ir nedaudz manipulatīvs raksturs, kad ir jāiegūst tas, ko vēlas. Tomēr viena no psihopātiskajām iezīmēm, kura ir jāievēro, ir pastāvīgas manipulācijas, lai iegūtu to, ko vēlas.

Manipulējošs cilvēks var likt domāt vai justies tā, kā jūs nekad nebūtu domājis. Viņš var mainīt situāciju un likt jums atvainoties par viņa izdarīto. Ja jūs darāt kaut ko tādu, kas viņam nepatīk, viņš var klusēt, cerot, ka jūs piekāpsieties viņu prasībām.

Manipulators ar jūsu emocijām spēlēs dažādas spēles, lai liktu jums darīt to, ko viņš vēlas un kad viņš vēlas.

10. Grandiozs pašvērtējums

Sociopātam bieži ir augsts pašnovērtējums. Lai arī nav nekā slikta, ja uzskatām, ka esam liels cilvēks, viņa viedoklis tiek uzpūsts līdz galējībai. Šis cilvēks uzskata, ka viņa idejas, uzskati un dzīve ir labāka nekā visiem citiem.

Viņš tic, ka nav nekā tāda, ko viņš nevarētu izdarīt un bieži vien izrādās augstprātīgs. Nekad neiesaistieties vārdu cīņā ar viņu, jo viņš vienmēr jūs uzvarēs.

11. Greizsirdība

Bieži vien viņi ir greizsirdīgi, jo baidās pazaudēt kaut ko sev tuvu. Turklāt viņi projecēs savu vainu uz jums, piemēram, vai jūs kādreiz esat apsūdzēts par krāpšanu, kad vainīgs bija apsūdzētājs? Viņi savu vainu projicē uz apziņas nomierināšanu. Kāds, kurš ir intensīvi greizsirdīgs, bieži nav pārliecināts par sevi un vēlas saglabāt to, kuru baidās pazaudēt.

12. Vainas sajūta

Vaina ir vēl viena kopīga iezīme personai, kurai ir psiholoģiskas problēmas. Viņš izmanto vainu kā manipulācijas veidu. Viņš var likt jums justies briesmīgi, kamēr nepadosieties viņa prasībām.

Piemēram, viņš var vēlēties, lai jūs nebraucat uz darbu, lai jūs varētu būt kopā ar viņu. Viņa greizsirdība var viņu pārņemt un viņš baidās, ka, ja jūs viņu izlaidīsiet no acīm, tas varētu nozīmēt jūsu attiecību beigas.

Kad jūs nepiekrītat viņa prasībām, viņš var izmantot vainas sajūtu, lai jūs justos slikti. Atcerieties, ka šie cilvēki ir manipulatoru meistari un neapstāsies ne kā priekšā, lai iegūtu vēlamo.
13. Iebaidīšana

Diemžēl daudzi cilvēki ar psihopātiskām tieksmēm ir huligāni. Viņi nosoda un nebaidās pateikt cilvēkiem, ko viņi domā. Viņi var saskarties ar nežēlību un skatīties no augšas uz citiem, kuri neatbilst viņu augstajiem standartiem.

Viņi nebaidās kādu apsaukāt vai ķircināt, jo nepatīk ne viņi, ne viņu rīcība. Nemāniet sevi, domājot, ka viņi pret jums neizturēsies tāpat. Neskatoties uz to, ka sākumā viss var būt kārtībā, ja nedarāt tieši to, ko viņi vēlas, jūs arī varat kļūt par viņu iebiedēšanas objektu.

14. Аdrenalīna narkomāni

Sociopāti bieži ir adrenalīna atkarīgie. Tie nav cilvēki, kuriem patīk amerikāņu kalniņi vai lēkšana ar gumiju, bet viņi bieži dara sliktas lietas, kas viņiem dāvā asas izjūtas.

Viņiem var būt plaša noziedzīga pagātne, jo viņi pārkāpj likumus, lai apmierinātu savu vajadzību pēc adrenalīna un viņi var mēģināt jūs iesaistīt sliktās lietās.

15. Маz draugu

Tā kā šie cilvēki uzvedas manipulatīvi, ir greizsirdīgi, viņi var būt atklāti cietsirdīgi, bet viņu dzīve šķiet nesabalansēta, viņiem ir maz draugu. Arī viņu attiecības ar ģimeni parasti ir saspringtas.

Ja jūsu jaunajam partnerim nav draugu vai ģimenes, ar kuriem viņš varētu jūs iepazīstināt, tad pajautājiet viņam, kāpēc viņam nav draugu. Ja viņš izolēja visus apkārtējos, tad tam parasti ir svarīgs iemesls.

Par to, kādas 15 psihopātiskas iezīmes, ko nevar ciest partnerī:
Tas, ka kāds šķiet jums ideāls cilvēks, nenozīmē, ka jūsu uztvere ir pareiza. Lai kādu iepazītu, ir nepieciešams laiks un pūles, tāpēc nesteidzieties. Turklāt nekad nevajadzētu samierināties ar uzvedību, kas jūs satrauc. Labs partneris tevi atbalstīs un iedrošinās nevis padarīs tavu dzīvi nožēlojamu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 20:11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024