13 lietas, kas atņem laimi

Advertisement
Advertisement

`Lai jūsu dzīvē notiktu kaut kas jauns, jums ir jāatbrīvojas no kaut ko veca,` vēsta viens no Visuma likumiem. Bieži vien vecais neļauj mums virzīties uz priekšu, indē dzīvi, spiež mūs nost ar savu smagumu, bet mēs joprojām baidāmies to atlaist vaļā.


Cilvēks, kas riskē to izdarīt, izjūt atvieglojumu un ir pārsteigts, kāpēc viņš tā neizdarīja agrāk. Iespējams, baidoties no nākotnes. Pilnīgi nepamatotas bailes.


Mēs iesakām jums iepazīties ar to lietu sarakstu, kuras jums ir jāatmet bez žēlastības. Raksts ir adresēts tiem, kas domā par savu attīstību.

Raksta turpinājums - lapa #1
Visuma likumi

1. Jums nevajag pierādīt savu taisnību

Dažreiz mēs cenšamies pārāk pašapliecināties. Nevajag bojāt labas attiecības, sagādāt citiem sāpes, pierādot savu taisnību. Ja jūs nevarat piekrist kāda viedoklim, jūs varat vienkārši varat piekrist tam, ka šāds viedoklis pastāv.

2. Atsakieties no ieraduma kontrolēt

Vienkārši dari to. Ir neiespējami ietekmēt visas situācijas un notikumus, kas ar jums notiek, nemaz nerunājot par to pārvaldīšanu. Viss notiks tieši tā, kā tam jānotiek.
3. Atbrīvojieties no vainas izjūtas

Vaina jāsoda. Tā vietā, lai vainotu un sodītu sevi, uzņemieties atbildību par to, kas notika ar jums. Atbildība nav tik nežēlīga, tā prasa tikai vienu: nākotnē rīkoties saskaņā ar izdarītajiem secinājumiem.

4. Neiznīciniet sevi ar negatīvo

Pašanalīze ir laba, paškritika arī ir laba saprātīgās robežās, bet sevis linčošana ir ceļš uz nekurieni. Negatīvais rada jaunu negatīvu, un tam nav nekādas attīstības.
5. Pārtrauc sūdzēšanos

Pārtraucat sūdzēties par dzīvi, cilvēkiem, visu, kas, pēc jūsu domām, padara jūs nelaimīgu. Cilvēki no sūdzībām labāki nepaliks! Visbiežāk dzīvi bojā nevis apkārtējie cilvēki, bet mūsu reakcija uz viņiem.

6. Ļaujiet citiem būt tādiem, kādi viņi ir

Katrs cilvēks ir pilnīgi jauns Visums. Mēģināt viņu mainīt ar savu kritiku ir muļķīga ideja.
7. Esi pats

Atstāt uz kādu iespaidu ir iespējams tikai pirmajā reizē. Otrajā reizē jūs noteikti kāds “atkodīs”. Pieņemiet un iemīliet savu ”Es” un nelieciet masku. Tad jūs nevienam neliksiet vilties.

8. Nepretojieties pārmaiņām

Dzīve ir kustība. Tas, kurš stāv uz vietas, lēnām mirst.

9. Nelieciet cilvēkiem zīmogus

Piekarot etiķetes, jūs neļaujat atklāties visām cilvēka personības pusēm. Neiezīmējiet cilvēkus, kurus jūs nepazīstat, vai lietas, ko jūs nesaprotat. Tas jūs ierobežos.
10. Atlaidiet pagātni

Sarežģītākā lieta ir atteikties no pagātnes. Bet tas ir jādara, citādi nākotne nenāk, viņai vienkārši nav kur nākt. Dzīvot tagadnē, bet domāt par tām dienām, kuras nevar atsaukt, nozīmē apturēt attīstību.

11. Atbrīvojieties no bailēm

Jūs ierobežojat sevi ar savām bailēm. Tā ir ilūzija, kas pastāv tikai jūsu galvā. Mainiet savu iekšējo attieksmi pret pozitīvu un pasaule jums dos jaunas iespējas.
12. Nevajag taisnoties

Jūs neaizgājāt uz sporta zāli nevis tāpēc, ka nebija garastāvokļa, naudas, vai bija daudz citu darbu, bet tāpēc, ka nelikāt sportu pirmajā vietā. Rezultātu trūkuma iemesls nav svarīgs nevienam, rezultāts ir svarīgs.

13. Aizmirstiet par vecāku, skolotāju, kolēģu, otrās pusītes gaidīšanu

Gaidot jūs dzīvosiet viņu dzīvi, bet jums ir jādomā par savu dzīvi. Jums tā viena, ja neticat reinkarnācijai.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019