12 lietas, kuras man izstāstīja vecmāmiņa, pirms nomira.

Advertisement
Advertisement

Labāk atskatīties uz dzīvi un pateikt: “Nevaru noticēt, ka to es esmu izdarījis” nekā apgriežoties noteikt: “Kā es gribētu to izdarīt”.


Kad mana vecmāmiņa Zelda nomira 90 gadu vecumā, viņa man atstāja kārbu ar dažādiem priekšmetiem no savas mājas, jo zināja, ka es šīs lietas glabāšu daudzus gadus. Starp šiem priekšmetiem es atradu viņas veco dienasgrāmatu ādas vākos, kuru viņa sauca par savu iedvesmas dienasgrāmatu.


Savas dzīves otrā pusē viņa šo dienasgrāmatu izmantoja ideju, domu, citātu izklāstam, dziesmu tekstiem un visam, kas viņu iedvesmoja. Kad es augu, viņa lasīja citātus no savas dienasgrāmatas, es klausījos un uzdevu jautājumus. Tam, kas es tagad esmu, ir liels manas vecmāmiņas nopelns. Viņa man mācīja gudrību, mīlestību un labsirdību, kad es vēl biju jauns.


Es vēlos padalīties ar jums ar vairākiem no šiem iedvesmojošiem citātiem. Es darīju visu iespējamo, lai īsumā izteiktu dienasgrāmatas saturu 12 punktos. Gūstiet baudu.

Raksta turpinājums
1. Ieelpojiet nākotni, izelpojiet pagātni.

Neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties, vai kad jūs pārdzīvojat, vienmēr ticiet, ka tuneļa galā ir gaisma. Nekad negaidiet, neiedomājieties un nepieprasiet. Vienkārši dariet visu iespējamo, pārvaldiet to, ko varat ietekmēt, bet pēc tam lai notiek, kas notikdams. Kolīdz jūs izdarīsiet to, ko varēsiet, tad jūs saņemsiet to, ko vēlaties. Jūs ieraudzīsiet nākošo soli, kas jāsper, lai sasniegtu savu mērķi.

2. Dzīve var būt vienkārša.

Vienkārši koncentrējieties vienai lietai. Nav vajadzības darīt visu un uzreiz. Ieelpojiet, esiet reāli un dariet visu iespējamo, lai dotos uz priekšu pretī savām iecerēm. Tas, ko jūs ieguldāt dzīvē, atgriežas pie jums lielākā mērā.

3. Lai citi jūs pieņem tādus, kādi jūs esat vai nepieņem vispār.

Sakiet taisnību, pat ja jums dreb balss. Kad jūs esat patiesi, jūs dalāties ar pasauli savā mīlestībā un mainiet to. Tāpēc pārliecināti ejiet savu ceļu un negaidiet, ka visi jūs atbalstīs jūsu ceļojumā, īpaši, ja viņi neiet ar jums pa to pašu ceļu.

4. Jūs neesat tāds, kāds bijāt agrāk un tas ir normāli.

Jūs aizvainoja; jūs pārdzīvojāt daudzas pacelšanās un kritumus, kas jūs padarīja par to, kas esat šodien. Daudzu gadu garumā ir tik daudz visa kā noticis, kas izmainīja jūsu uzskatus, deva mācību un izmainīja jūsu iekšējo pasauli. Daži cilvēki jums teiks, ka esat mainījies. Atbildiet viņiem: “Protams, esmu mainījies. No tā sastāv dzīve. Taču es aizvien esmu tas pats cilvēks, tikai tagad daudz stiprāks.”
Foto: co.uk
5. Viss, kas notiek, palīdz jums attīstīties, pat ja dotā brīdī to ir grūti saprast.

Apstākļi jūs virzīs, labos jūs un pilnveidos visas dzīves garumā. Tātad, lai ko jūs darītu, nezaudējiet cerību. Ticiet, ka tas nav jūsu stāsta nobeigums un, galu galā, jūs varēsiet izkļūt no katras situācijas.

6. Necenties kļūt bagāts, bet centies būt laimīgs.

Pakāpeniski jūs sāksiet apzināties lietu būtību nevis to cenu. Rezultātā jūs sapratīsiet, ka labākās dienas – tās ir dienas, kad jums nevajag darīt neko neparastu vai īpašu, kad var pasmaidīt un būt laimīgs. Izdzīvojiet katru jūsu dzīves brīdi un izjūtiet pateicību par to, kas jums ir. Lūk, kas ir īsta laime.

7. Izturieties pret visu pozitīvi.

Jūs esat nelaimīgi un ciešat galvenokārt nevis apstākļu dēļ, bet jūsu attieksmes dēļ pret tiem. Smaidiet visiem tiem, kuri cenšas jums nodarīt sāpes, parādiet viņiem, ka viņu viedoklis jūs neinteresē.

8. Pievērsiet īpašu uzmanību tiem, kuriem jūs neesat vienaldzīgi.

Reizēm, kad jūsu mīļotais cilvēks saka: “Ar mani viss ir kārtībā”, viņš vēlas, lai jūs paskatītos viņam acīs, cieši apskautu un pateiktu: “Es zinu, ka tas tā nav.” Jums var šķist, ka ir cilvēki, kuri par jums atcerās tikai tad, kad tas viņiem nepieciešams. Nesatraucieties. Pretēji, izjūtiet sevi vajadzīgu. Jūs viņiem esat kā bāka jūrā: apgaismojiet viņiem ceļu, kad viņu dzīvē uznāk tumsa.
9. Reizēm jums jāļauj cilvēkam aiziet, lai viņš varētu attīstīties.

Vienkārši atlaidiet viņu, pat ja tas ir ļoti smagi. Jūs viņam daudz ko devāt un daudz ko iemācījāt. Tas palīdz viņam kļūt par veiksmīgu cilvēku.

10. Reizēm vēlamo rezultātu iegūšana nozīmē cilvēku zaudējumu, kuri jūs neatbalsta.

Tādā veidā jūs atbrīvojat telpu tiem, kuri varēs jums iemācīt ko jaunu un pastiprinās jūsu labākās īpašības. Tas notiek pakāpeniski, atbilstoši jūsu izaugsmei. Jūs uzzināsiet, kas jūs esat un ko vēlaties, bet pēc tam sapratīsiet, ka cilvēki, ar kuriem jūs visu laiku komunicējāt, netiek līdzi jūsu attīstības tempiem. Jums paliks siltas atmiņas par attiecībām ar šiem cilvēkiem, bet jūs virzīsieties tālāk.

11. Labāk atskatīties uz dzīvi un pateikt: “Nevaru noticēt, ka to es esmu izdarījis” nekā atskatoties atpakaļ, pateikt: “Kā es gribētu to izdarīt”.

Cilvēki vienmēr jūs kritizēs. Necentieties visiem patikt. Dzīvojiet savu dzīvi, iedvesmojiet sevi. Dariet to, kas jums tīk un virzieties uz turieni, kur norāda jūsu sirds. Mīliet sevi tik ļoti, lai nekad nenolaistu zemāk savu latiņu.

12. Ja jūs kaut ko nevarat pabeigt, tātad, pienācis laiks uzsākt kaut ko jaunu.

Pieņemiet to, ka laiku pa laikam jums nākas piedzīvot neveiksmi. Tādā veidā jūs mācieties. Visstiprākie cilvēki – tie, kuri no sirds smejas nopakaļ neveiksmēm un apstākļiem. Tie ir cilvēki, kuri piedalās visskarbākajās cīņās. Viņi smaida, jo ir nolēmuši, ka nepieļaus kaut kam viņus vilkt uz leju. Tādā veidā stipri cilvēki pāriet uz savas dzīves jaunu posmu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 18:54Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 Aizvakar 21:56Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019