-
- 5899 x
-
https://torno.lv/RVf5Mbx
Nepietiek ar to, ka filmas par Hariju Poteru - tās ir filmas par maģiju, brīnumiem, buršanos, tad vēl režisori filmēšanas laikā, atsevišķi no scenāristiem izdomāja, kā nodot no ekrāna skatītājiem slēptu sūtījumu. Nemaz tā uzreiz nepamanīsi.
Mūsu redakcija ir savākusi tev kolekciju ar interesantiem momentiem, kuri ar nodomu vai nejauši ir notikuši filmēšanas laikā un iekļuvuši kadrā. Noteikti agrāk šīs detaļas nekrita acīs. Mēs tev atklāsim to atminējumu.
Raksta turpinājums
2001: ”Harijs Poters un Filozofu akmens”
1. Filmās par Hariju Poteru ir cikliskums. Pirmā filmā Hagrids atved Hariju pie Durslama uz burvju motocikla Sīriusa. Kā arī pēdējā filmā aizved no radinieku mājas ar to pašu. Starp filmu filmēšanu laikiem ir 9 gadi.
2010: ”Harijs Poters un Nāves dāvesti: Pirmā daļa”
2. Doloresa Ambridža - jaunā pasniedzēja, kura parādās Hogvarstā filmā ”Harijs Poters un Fēniksa ordenis”. Jo vairāk varas viņa ieguva, jo niknāks un briesmīgāks paliek viņas raksturs, jo tumšāks kļūst viņas apģērbs.
Labo burvi attēloja Brendans Glisons.
3. Patiesībā aktieri, kuri attēloja labo burvi un Bilu Vizli, dzīvē ir tēvs un dēls.
Bet Dons Glisons - vecāko Rona brāli.
4. Helēna Bonema Kārtere, kura spēlēja filmā ”Harijs Poters un Jauktasiņu Princis”, filmēšanas laikā bija stāvoklī. Bet viņas tēls nē. Tieši tādēļ aktrisi ģērba plašos tēlos un maksimāli slēpa viņas augumu aiz mēbelēm un citiem aktieriem.
5. Krebs, Malfojs un Goils bija nešķirami līdz tam momentam, kamēr nenotika traģiskie notikumi. Vienmēr, ja neskaita šo scēnu īpašā istabā. Aktieris, kurš attēloja Krebu, filmēšanas laikā iekļuva cietumā. Viņa vietā ielika aktieri, kurš spēlēja Bleizu Zabini.
6. Jaunie skolnieki, kuri ieradās Hogvarstā sākumā nokļuva Lielajā zālē, lai izietu sadalīšanas ceremoniju, viņu sejās mēs redzam sajūsmu, izbrīnu un apbrīnu. Tas viss bija patiesi. Tad bērni patiešām pirmo reizi iegāja dīvainā telpā.
7. Pirmā grāmata par Hariju Poteru tika publicēta 1998. gadā, un šajā pašā gadā, pēc scenārija bija uzrakstīta notika kauja Hogvarstā. Tas pats bija uzrakstīts arī uz Dambldora vairoga: ”Es atveros beigās”, - ar mājienu uz to, ka Harija stāsts atvērsies tad, kad arī aizvērsies.
8. Čžou Čanga - pirmā Harija Potera mīlestība. Bet pēc grāmatas scenārija viņa ir vecāka par viņu par vienu gadu. Tomēr nez kāpēc, pēdējā sāgas filmā parādās formā. Kaut gan šajā laikā viņai jau bija jāpabeidz Hogvarsta.
9. Kadrā parādās pieaugušais Drako Malfoijs ar sievu un dēlu. Astorijas Malfoi lomu attēloja Džeida Gordona, kura patiesībā bija Toma Feltona draudzene.
10. Rona un Hermiones patroni tika izvēlēti ar nodomu. Hermiones patrons bija ūdrs. Un Rona Vīzlija - Džeka Rasela terjers - medību suns, kas vajā ūdrus.
11. Filmā ”Harijs Poters un Fēniksa ordenis” Harijs pētīja Sīriusa dzimtas koku. Visiem bērniem Bleku ģimenē tika doti zvaigžņu vai zvaigznāju vārdi: Regulus (Regula), Sīrius, Belatrisa (Belatriks), Andromeda. Bet uz viņu apģērba ir nekas cits, kā prototips logotipam Starbucks.
12. Nimfodora Tonksa pēc grāmatas scenārija - burve, kura ar maģijas palīdzību spēj izmainīt izskatu un mīl rozā matu krāsu. Filmai viņu pārveidoja par vēl ekstravagantāku un pārkrāsoja violetā krāsā. Tas tika izdarīts tādēļ, lai skatītājiem viņa neasociētos ar Dolorisu Amridžu.
Noteikti, pēc šiem atklājumiem, tu gribēsi vēlreiz noskatīties visas Harija Potera sērijas. Burvju pasaule aizrauj gan pieaugušos, gan bērnus. Mazuļi tic, ka viss brīnišķīgais var kļūt par realitāti. Bet pieaugušie atgriežas bērnībā.
Kādas filmas par maģiju tu pašlaik skaties? Raksti komentāros un dalies ar šo rakstu ar draugiem.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts