-
- 4176 x
-
https://torno.lv/xBqqCNj
Modes tendences ir cikliskas: tās iet pa apli no pirmā uzplaukuma līdz popularitātes virsotnei, pēc tam samazinās un pazūd no redzesloka. Dažādas tendences var atgriezties pēc pāris gadu desmitiem vai pat gadsimtiem. Bet galvenais ir tas, ka nekad nav precīzi zināms, kad gaidīt viņu pēkšņo parādīšanos: nākamgad vai pēc simts gadiem.
Mēs nolēmām uzzināt, kādas negaidītas tālās pagātnes tendences pēkšņi atkal tika pieprasītas. Bonusā jūs atradīsit neparastu apdruku, kas patiks tiem, kas ir kā bez prāta no klasiskās mākslas.
Raksta turpinājums
Kupla apkakle
2020. gadā Viktorijas laika iedvesmotās lielizmēra apkakles ir visus uzkurinājušas. Šī detaļa pārvēršas par svarīgu neatkarīgu apģērba elementu. Populārākie ir stili ar izšuvumiem, ziedu reljefu, kā arī ar volāniem un mežģīnēm.
Līdzsvarot lielās leļļu apkakles ir labāk ar kaut ko atturīgu, mierīgu, lakonisku vai elegantu. Piemēram, ar klasiskām biksēm vai džinsiem ar augstu vidukli, mini svārkiem bez papildu dekoriem vai vienkāršiem ādas šortiem pamata tonī.
Šādus stila risinājumus var novērot populāru emuāru autoru vidū.
Parūka
Arvien vairāk slavenību iziešanai sabiedrībā un iespaidīgiem kadriem izmanto parūkas. Un, ja agrāk šis piederums palīdzēja noslēpt nemazgātus matus un izkritušu matu laukumus, tad tagad tas kalpo kā lielisks risinājums tiem, kuriem patīk bieži mainīt savu tēlu un nemocīt matus ar pārmērīgu lakas un želejas daudzumu.
Vīriešu apavi ar augstu papēdi
Ticiet vai nē, bet mūsdienu vīrieši atkal ir uz papēžiem. Tas notika tieši tad, kad tam bija jānotiek - laikmetā, kad pasaulē noraidīta pārmērīga vīrišķība.
Faktiski vēsturiski papēdis ir vīriešu apavu elements. 17. gadsimta pirmajā trešdaļā, kad jauna, pārlieka estētika - baroks - pamazām kļūst dominējoša visās Rietumu valstu vizuālās kultūras sfērās, papēdis sāk kautrīgi sevi identificēt divās variācijās. Pēc modes pētnieku domām, pirmkārt, tas parādās kā funkcionāla zābaku detaļa un ir fiksēta militārā formā.
Otrkārt, tā kļūst par svarīgu augsta ranga vīrieša laicīgā tērpa daļu.
Push-up
Katra mūsdienu sieviete zina, kas ir push-up krūšturis. Faktiski īpašus ieliktņus krūšu zonā daiļā dzimuma pārstāves izmantoja kopš seniem laikiem.
Piemēram, paskatieties uz push-up, kuru apakšveļā izmantoja pagājušā gadsimta sākuma augstākās sabiedrības dāmas. Ar tā un korsetes palīdzību krūtis varēja vizuāli palielināt par vairākiem izmēriem.
Platmales
Dažādu stilu un dekoru cepures visu laiku ir bijušas populāras sieviešu vidū. Tagad šis piederums atkal uzņem apgriezienus. Turklāt, aplūkojot dažas no tām, šķiet, ka tām ir daudz kopīga ar modeļiem, kas iepriekš tika uzskatīti par īpaši pievilcīgiem.
Kuplas piedurknes
Kuplas, gandrīz gaisīgas piedurknes ir vēl viena parādība, kas steidzās atgriezties mūsu garderobē. Renesanses iedvesmots šis stils uzvaroši ienācis ne tikai pasaules modes skatēs, bet arī daudzu pircēju sirdīs. Papildus tam, ka šīs piedurknes izskatās ļoti sievišķīgas, tās arī neierobežo kustības un ir neticami ērtas.
Korsete
Korsetes atkal sāka izmantot ne tikai kā līdzekli figūras uzlabošanai, bet arī kā neatkarīgu tēla elementu. Tas padarīs maigāku un izsmalcinātāku gan meiteni ar trauslu figūru, gan dāmu ar apaļām formām. Tagad korseti var nēsāt ne tikai uz saviesīgiem pasākumiem, bet arī ikdienas dzīvē.
Polsteris
19. gadsimta beigās modē ienāca polsteris - ierīce spilvena formā, kas tika novietota zem kleitas muguras zem vidukļa, lai padarītu figūru kuplāku. Tagad daži zīmoli piedāvā arī svārkus un kleitas ar īpašām oderēm, kas vizuāli palielina sēžamvietas apjomu.
Rozā toņu sārtums
18. gadsimtā cēlās daiļavas dāsni pūderēja un uz vaigiem klāja bagātīgu sārtu sārtumu. Šis tonis tagad kļūst arvien populārāks: tiek uzskatīts, ka tas piešķir sejai svaigumu un padara to jaunāku. Turklāt rozā vaigu sārtumu var droši izmantot kā acu ēnu.
Мulijas
Noteikti zināms, ka mulijas tika nēsātas 17. gadsimtā. Ne tik sen šis apavu stils atkal piesaistīja dizaineru atbalstu: tagad mulijām ir iespaidīgs skaits dažādu iespēju. Un daudziem cilvēkiem tie šķiet ērti un efektīvi.
Bonuss: apdruka ar attēliem
Rafaels, Ticiāns, Leonardo. Kuram nepatīk renesanses titānu gleznas? Acīmredzot daudzi dizaineri un stilisti domā tāpat un nolēma atbalstīt pasaules kultūras mantojumu ar spilgtiem tēliem. Zvaigznes jau ir izmēģinājušas neparastu apdruku ar vecu gleznu elementiem, bet dažas pievilcīgas jaunas lietas var atrast arī masu preču veikalos.
Vai jūs gaidāt kādu tendenču atgriešanos no pagātnes?
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts