11 nepiedodamas kļūdas: lūk, kāpēc tavs telefons salūzt ļoti ātri!

Advertisement
Advertisement

Man ir sarežģītas attiecības ar jebkuru tehniku, tā pastāvīgi lūzt un uzvedas neparedzami manās rokās. Daudzi uzskata, ka vainīga cilvēka enerģētika. Bet draugi, kuri reizēm labo manu klēpjdatoru vai telefonu, ir pārliecināti: visas problēmas no nepareizas un neakurātas lietošanas…


Lūk, kā var lietot telefonu un būt gandarītam par ierīces labu darbošanos! Nepieļauj šīs kļūdas un tavs jaunais telefons dzīvos vēl ilgi.

Raksta turpinājums
Kā lietot viedtālruni

Pašas bīstamākās kļūdas

1. Nekad neizslēgt telefonu

Lai ierīce nokalpotu ilgāk, to vajag izslēgt kaut vai reizi nedēļā uz kādu laiku! Tas būs labi akumulatoram. Piedevām, tevi netraucēs ar zvaniem kādu stundu, otru, iepriecinoši, manuprāt…
2. Aizmirst izslēgt Wi-Fi un Bluetooth

Atslēdz nevajadzīgās funkcijas un telefons kalpos tev ilgāk! Jā un akumulators turēs ilgāku laiku.
3. Lietot telefonu briesmīgā aukstumā

Ja laukā -20 grādu pēc Celsija, nevelc telefonu no kabatas ārā! Tas nav paredzēts darbam tādos laika apstākļos. Tāpat viedtālrunim neder arī traks karstums, + 30o - tā ir pilnīgi nepiemērota, ekstremāla temperatūra tehnikas darbībai.

4. Lādēt telefonu visu cauru nakti

Ja tu atstāj telefonu lādēties uz visu nakti, akumulators būs uzlādējies pilnīgi , uz visiem 100 %. Bet tas ir tam kaitīgi! Uzlādē viedtālruni uz 95-98 %, un tas kalpos daudz ilgāk.
5. Uzlādēt un izlādēt telefonu pilnībā

Nevajag gaidīt, kamēr viedtālrunis pilnībā izlādēsies, lai to uzlādētu! Litija – jonu akumulatori vislabāk pilda savas funkcijas, kad tie ir uzlādēti par 50 - 80 %. Tā ka nekautrējies ierīci uzlādēt dienas garumā!

6. Izmantot neoriģinālo lādētāju

Lādētāji bieži lūzt un pazūd, tā ka kārdinājums nopirkt lētu atdarinājumu ir liels. Taču nav vērts to darīt! Ja lādētājs nav oriģināls, iespējamība sabojāt telefonu pieaug vairākas reizes. Akumulators lēnām mirs briesmīgās mokās.
7. Aizmirst tīrīt telefonu

Turi viedtālruni tīrībā! Obligāti tīri ekrānu ar mitru salveti, lādētāja ligzdu un austiņu izeju tīri ar zobu bakstāmo: tur var iekļūt drupatas, kuru dēļ bojājas ierīce.

8. Turēt telefonu rokās, pastaigājoties ārā

Nevajag pastaigāties pa pilsētu, turot telefonu rokās! To var viegli nozagt, bet var atgadīties banālāks gadījums. Piemēram, kritiens peļķē! Esi piesardzīgāks.

9. Neuzlikt telefonam paroli

Aizsargājot telefonu ar paroli, tu sargā savus svarīgos personīgos datus! Jebkurā momentā tavu ierīci var izmantot krāpnieks, atceries par to. Turklāt, ir iespēja, ka nozagto telefonu atgriezīs, ja tam ir uzstādīta parole…

10. Neatslēgt ģeolokācijas funkciju

Atstāj ieslēgtu ģeolokācijas funkciju tikai nedaudzās, pašās nepieciešamākajās aplikācijās. Tā tu ieekonomēsi baterijas lādiņu un pasargāsi akumulatoru no priekšlaicīgas bojāšanās.

11. Nekad neatslēgt paziņojumus

Push-paziņojumi – nežēlīgi akumulatora un telefona ekrāna slepkavas. Nepieļauj paziņojumiem pastāvīgi bombardēt tavu ierīci, atstāj ieslēgtas tikai svarīgākās programmas!


Cilvēki telefonus bieži lieto neakurāti, bet pēc tam brīnās, kāpēc ierīce sāk bojāties un negaidīti salūzt. Nodod visiem paziņām šo svarīgo informāciju, droši vien tā viņiem noderēs! Viedtālrunis var labi darboties krietni ilgāk…

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024