-
- 21266 x
-
https://torno.lv/r8ESXu
Ja jūs mīlat pazvejot, tad jums jābūt gataviem dažādiem, negaidītiem pārsteigumiem.
Šos radījumus vai nu noķēra zvejnieki, vai arī tos izmeta krastā.
Šos dzīvniekus reti var ieraudzīt dabīgā vidē, tā kā tie mājo dziļumā tālu no cilvēku acīm. Un kad mēs ar tiem satiekamies, tad to ārējais izskats reizēm ir diezgan biedējošs.
Avots: infoniac.ru
Raksta turpinājums
Haizivs - goblins.
Šo pēc skata briesmīgo haizivi izzvejoja zvejnieki aiz Austrālijas robežām Jaunās Dienvidu Velsas dienvidu piekrastē.
Haizivi - goblinu, tāpat pazīstamu, kā haizivi - poltergeistu, reti var ieraudzīt virspusē, tā kā tās mājo dziļumā ap 1200 metriem zem ūdens.
Jostas zivs.
Šī milzīgā zivs, kas līdzinās čūskai, tāpat mājo lielā dziļumā. To ļoti reti var sastapt, bet pēdējo piecu gadu laikā jau bija daži gadījumi, kad šīs zivis tika izmestas krastā.
Zivs ar divām mutēm.
Šo zivi ar divām mutēm atklāja zvejnieks Austrālijas dienvidos. Tādu zivi zvejnieks redzēja pirmo reizi: divas mutes bija savienotas, un laikā, kad augšējā mute atvērās un aizvērās, apakšējā mute palika aizvērta.
Aizvēsturiskā gofrētā haizivs.
Šo pēc skata briesmīgo radījumu tāpat izzvejoja pie Austrālijas.Ši haizivs pieder pie pašiem senākajiem dzīvniekiem, kādi eksistējuši vēl pirms 80 miljoniem gadu.
Dienvidamerikas zivs paky.
Šī biedējošā izskata zivi noķēra Mičiganā, ASV. Zivis paky pieder pie dienvidamerikas saldūdens zivīm, piraņju radiniecēm, tikai atšķirībā no piraņjām tām ir taisni kvadrātveida zobi, kas ļoti atgādina cilvēku zobus. Cilvēki apgalvoja, ka tā var ļoti sāpīgi kost vīriešiem aiz vārīgās vietas, ja atradīsies blakus. Tomēr zinātnieki apgalvo, ka tas ir maz ticams.
Gorgonas galva.
Lai gan radība vairāk līdzinās citplanētietim, tā - čūskasaste, saukta par Gorgonas galvu. Šo pārstāvi atrada Singapūrā. ČŪSKASASTES ir jūras dzīvnieki, līdzīgi adatādaiņiem ar sazarotām gaļīgām "rokām", kas izlokās kā čūskas. Tās ir attālas jūras zvaigžņu radinieces.
Matainā cianeja.
Ik pa laikam krastā izmet medūzas, bet diezgan reti var ieraudzīt vislielāko medūzu pasaulē - mataino cianeju. Pašas lielākās šo medūzu pārstāves sasniedz 2,4 metrus diametrā.
Zāģzobis.
Zāģzobi reti var sastapt krastā, tā kā šīs zivis parasti peld atklātā okeānā. Šo atradumu atklāja zvejnieki Ziemeļkarolīnā. Zāģzobim ir nosliece uz kanibālismu, tas ir, barošanās ar sava veida pārstāvjiem.
Pelaģiskā lielmutes haizivs.
Šo dīvainā paskata haizivi izskaloja krastā Filipīnās. 4,5 metrus garajai haizivij nebija astes.Pelaģiskā lielmutes haizivs ir ļoti rets veids, un pa visu laiku tika atrastas tikai ap 60 pārstāvēm.
Montokas monstrs.
Šī radījuma ķermeni izmeta krastā Montokas rajonā, Ņujorkā, ASV. Oficiāli radījums tā arī netika identificēts, bet daudzi uzskata, ka tas ir jenota līķis.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts