10 lietas, kuras sievietes dara labāk nekā vīrieši

Advertisement
Foto: wuzzup.ru
Advertisement

Sociālā nevienlīdzība - nav tik aktuāls jautājums, kā 100 gadus atpakaļ, kad praktiski visās dzīves sfērās valdīja vīrieši. Neskatoties uz to, konflikti šajā jomā rodas arī mūsdienās. Un katra no pusēm izsaka pamatotus argumentus sev par labu.


Šodien mēs izskatīsim sieviešu argumentācijas piemērus 10 lietām, kuras sievietes dara labāk nekā vīrieši.

 

 

Avots: samoeinteresnoe.net

Raksta turpinājums
Foto: wuzzup.ru
1. Pārvalda valsti

Visas dižās impērijas, izņemot Ķīnu un Romu, radās un sasniedza savu uzplaukumu sieviešu vadībā. Anglijas Elizabete dibināja Britu impēriju, bet imperatore Viktorija pievienoja tai Indiju. Kastīlijas Izabella pakļāva sev divus kontinentus, valdot Spānijā. Marija Terēze nodibināja Austrijas Ungāriju - vienu no ietekmīgākajām Eiropas impērijām. Krievijas imperatori Katrīnu II sauca par “Vareno” un , protams, pelnīti. Neviena sieviete nelaida postā nevienu valsti.
Foto: wuzzup.ru
2. Programmē

The Guardian ziņo: pētījumi parāda, ka kodu, ko ir uzrakstījušas sievietes - programmētājas viņu kolēģi atbalstīs ar lielāku varbūtību, nekā kodu, kuru ir uzrakstījis vīrietis. Pētnieki izskatīja aptuveni 3 miljonus pieprasījumus koda izskatīšanai, kas atradās populārajā vietnē GitHub, un konstatēja, ka kodu, ko uzrakstīja sieviete, atbalstīja biežāk (78,6 procenti), nekā kodu, ko uzrakstīja vīrieši (74,6 procenti). Tomēr, viņi ievēroja, “aizspriedumi pret sievietēm -programmētājām vienalga pastāv”. Jo kods labvēlīgi tika apskatīts tikai tādā gadījumā, ja programmētāja slēpa savu dzimti.
Foto: wuzzup.ru
3. Vada automašīnu

Vairāk nekā 70 procentu avāriju ar nāves gadījumu – tā ir autovadītāju vaina, nevis sieviešu- autovadītāju vaina. Nē, tas nenozīmē, ka vīriešu- autovadītāju ir vienkārši vairāk. Šāds pārsvars pēc dzimtes pazīmes ir novērojams Krievijā. Bet citu valstu statistika ne ar ko neatšķiras no Krievijas statistikas, pie tam, abu dzimšu autovadītāju skaits tur ir praktiski vienāds. Līdz ar ko, kuru no dzimtēm var uzskatīt par “Mērkaķi ar granātu”- strīdus jautājums.
Foto: wuzzup.ru
4. Rīkojas ar naudu

Barklaja fonds un Ledberi pilsētas Anglijā Pētījumu centrs konstatēja, ka sievietes - investori ir uzticamāki, nekā vīrieši. To mēs zinājām arī bez zinātniekiem: jēdziens ”kopējais ģimenes budžets” parasti nozīmē, ka patiesībā to pārvalda sieva.
Foto: wuzzup.ru
5. Mācās

Pēdējos gados augstāko izglītību ir ieguvušas 10 766 000 sievietes ( vīrieši – 8 613 00). Vīrieši ir līderi tikai vienā no apmācību veidiem - pamatskolas izglītībā.
Foto: wuzzup.ru
6. Runā

Sievietes izrunā dienā aptuveni 23 000 vārdu, vīrieši – aptuveni 1200. Ko tas nozīmē, neskaitot to, ka meitenes labāk pārvalda runas mākslu? Tas nozīmē, ka viņas ievēro psiho higiēnu. Sievietes izrunā savas problēmas un tādā veidā atgūst līdzsvara stāvokli. Vīrieši to nedara. Tā vietā viņi veido sirds - asinsvadu saslimšanas statistiku: stresi noved pie infarktiem un insultiem, un vairums, kas slimo ar šīm slimībām ir vīrieši.
Foto: wuzzup.ru
7. Un domā

Pats gudrākais cilvēks pasaulē – sieviete, amerikāņu rakstniece , dramaturģe un žurnāliste. Viņu sauc Merilina vos Savanta. Tieši noskaidrot Merilinas IQ diemžēl nav iespējams: šāda intelekta paraugu ir ļoti maz lai iegūtu precīzus zinātniskus datus. Intelekta koeficients pēc dažādu testu rezultātiem vos Savantai tiek noteikts, kā 167+, 186, 218, 228 un 230. Šādas atšķirības tiek skaidrotas ar to, ka testiem ir dažādas skalas. Tas ir, jebkurā gadījumā, Merilinas intelekta koeficients – visaugstākais pasaulē.

Pie tam, vairumā sarakstu “10 visgudrākie planētas cilvēki” visas 10 vietas ieņem vīrieši. Vai tas nozīmē, ka sievietes kopumā ir muļķīgākas? Nē. Jaunzēlandes Otago universitātes profesors Džeimss Flinns pierādīja, ka pēdējo 100 gadu laikā vairums attīstītajās valstīs sieviešu attīstības koeficients no sākuma izlīdzinājās ar vīriešu koeficientu, bet pēc tam to apsteidza. Tas nozīmē, ka sievietes vienmēr bija gudrākas. Vienkārši, agrāk viņām nebija iespēju attīstīt savu intelektu. Tagad, jo vairāk sieviešu iegūst izglītību un veido karjeru, jo vairāk tiek ievērots, ka viņas ir gudrākas.
Foto: wuzzup.ru
8. Rūpējas par sevi

Slaveno dziesmiņu par to, ka uz 120 meitenēm pēc statistikas ir 9 puiši, atceras tik bieži, ka mēs nekad neaizdomājamies- bet, kāpēc? Patiesībā vīriešu dzimuma pārstāvju paaugstināta mirstība - bioloģiska parādība, tā tiek novērota augiem, dzīvniekiem un cilvēkiem. Bet cilvēkam ir saprāts, un ja vīrieši to izmantotu, sieviešu dzimtes pārsvaru varētu novērst. Bet viņi joprojām to nedara. 90% Darvina prēmijas nominanti – vīrieši. Atgādināsim, ka šī prēmija tiek piešķirta katru gadu personām, kas vismuļķīgākā veidā ir nomiruši vai ir zaudējuši spēju radīt bērnus, kā rezultātā sev liedza iespēju ieguldīt savu artavu cilvēces genofondā, tādā veidā, to uzlabojot.
Foto: wuzzup.ru
9. Evolucionē

Un, visbeidzot, mēs nonācām pie paša galvenā seksistu argumenta: “Daba mūs radīja dažādus!” Viss pareizi. Sievietes daba aizsargā, bet vīriešu dzimti izmanto kā materiālu. Tev, noteikti, ir zināms, ka sievietes ir izturīgākas, viņām ir stiprāka imunitāte, zemāks sāpju slieksnis un kopumā viņas dzīvo ilgāk. Tie ir pierādīti fakti, bet ir vēl V.A. Geodokjana dzimtes teorija, kas apgalvo, ka visus eksperimentus daba izdara ar vīriešiem, bet sievietēm tiek pārbaudīti, darbojošies varianti.
Foto: wuzzup.ru
10. Un pēdējā nagla zārka vākā: sievietes labāk saliek mēbeles

Tāpēc, ka viņas lasa instrukcijas un kas ir pats galvenais, tām seko.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024