Kā uzvedās meļi, tagad tos atpazīt ir vieglāk

Advertisement
Advertisement

Droši vien, kādreiz ikviens no mums ir izjutis vilšanos, kad tuvi cilvēki izmantoja mūsu uzticību. Kādu no mums bija apkrāpuši tirgotāji uz ielas, bet, vēl kādam citam bija jāpārcieš rūgtums par mīļotā cilvēka meliem. Pret kādu no cilvēkiem nekrietni rīkojās darījumu partneri, bet vēl kāds no mums noticēja kārtējā mārketinga ģēnija melīgajiem solījumiem...

 

Meli, lai kādi tie būtu, ir nedalāma mūsu dzīves sastāvdaļa. Pastāv teorija par to, ka ir “labi” meli. Var ilgi strīdēties par šo tēmu, bet ir kaut kas tāds, kas nerada šaubas: jebkuri meli rada sāpes un aizvainojumu.

 

Mēs vēlamies pasargāt savus lasītājus no viltus, cik tas ir iespējams, un tāpēc pastāstīsim, kā atpazīt melus pēc 12 pazīmēm cilvēka sejā.

Raksta turpinājums
Melu pazīmes

1. Pievērs uzmanību, cik bieži cilvēks mirkšķina acis. Mierīgā stāvoklī cilvēks mirkšķina acis reizi 10-12 sekundēs. Ja rodas stresa situācija, tad mirkšķināšana paātrinās.
2. Izvairīšanās skatīties acīs ir visnepārprotamākā zīme, ka cilvēks no tevis kaut ko slēpj. Ja cilvēks spītīgi izvairās no tieša acu skatiena, mēģini noskaidrot, kāds tam ir cēlonis.
3. Parasti, kad cilvēks mirkšķina acis, viņa acis aizveras burtiski uz sekundi. Ja cilvēks tur acis aizvērtas vairākas sekundes – tas ir signāls, ka drīz sekos meli.
4. Vēro, uz kuru pusi skatās tavs sarunu biedrs, kad tu lūdz viņu kaut ko atcerēties. Ja labrocis skatās pa kreisi un mazliet uz augšu – viņš pateiks taisnību, ja uz labo pusi- viņš melo. Attiecībā uz kreiļiem šis princips darbojas uz pretējo pusi.
5. Uzdodot jautājumu par to, ko cilvēks ir dzirdējis, seko viņa skatienam. Ja skatiens būs virzīts uz tavas kreisās auss pusi, tas liecina par mēģinājumu atcerēties patiesību, ja viņš skatās uz labo ausi - cilvēks mēģina izdomāt atbildi.
6. Ne velti tiek izmantots izteiciens “smaidošas acis”. Iegaumē, ka patiess smaids raksturojas ar nelielām krunciņām ap acīm. Ja cilvēks smaida tikai ar muti, viņš pret tevi nav atklāts.
7. Atceries, ja cilvēka rokas pastāvīgi skar seju, lai to pakasītu, viņš nav ar tevi patiess. Viegla sejas kņudoņa – tā ir ķermeņa dabiska reakcija uz meliem.
8. Ja sarunas gaitā atbildētājs vēlas dzert, sakniebj lūpas vai izdara raksturīgas kustības ar lūpām, kas atgādina slāpes veldzinošas kustības – tās ir melu pazīmes. Nobālušas sakniebtas lūpas – izklīdinās tavas šaubas, tas nozīmē simtprocentīgus melus.
9. Sviedri uz sarunu biedra sejas, ko viņš cītīgi slauka, arī ir rādītājs, ka visi viņa vārdi ir vienlaidu meli.
10. Lai atcerētos aromātu vai izjūtu, cilvēks vērš skatienu pa kreisi un uz leju. Ja skatiens ir vērsts uz citu pusi - viņš nodarbojas ar atbildes sacerēšanu.
11. Sārtums, kas pēkšņi parādās sejā, arī ir viena no melu pazīmēm.
12. Un visbeidzot, ja cilvēks nesaka patiesību - viņš var sākt reflektori noliedzoši kustināt galvu.
Atceries, aizdomas un sliktas domas nedrīkst nomākt laimīgu ģimenes dzīvi, tāpēc, pirms tam, kā turēt aizdomās par neuzticību savu pusīti, parunā ar viņu par to, kas tevi satrauc, un ar zināšanu palīdzību, kuras ieguvi, mēģini noskaidrot, vai patiesi viņš vai viņa no tevis kaut ko slēpj.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024